Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Fælles træning
Dame 1 / Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Oskar Schjerlund289465293,360
Mads Terp295530251,902
Filip Marklund175129223,006
Jannick Mortensen18433672,3928
Christian "Militær" Nyholt183519161,9416
John "John John" Jensen13332492,542
Nicklas Spuur Lønstrup313321121,0612
Victor Madsen203221111,602
Danny Lyø Petersen163015151,8814
Jonny Petersen15251871,676
Marius Haslund Hansen20241681,200
Dennis "Hill" Hansen132212101,6920
Carina Selmer Nyholt15211471,404
Mads Hjelmsø8209112,502
Kim Meng15198111,2717
Laura Andrés Kaalhauge14181171,290
Steffen Leholk5161063,200
Tobias Rønnow2716970,590
Laus Jensen12151051,250
Mads Herskind1315781,152
Johan Emil Algren10141131,400
Simon Bay Munkholm914861,560
Thomas Elsing1314681,082
Niels "Niller" Breitenbach2114590,6710
Stefan Abildskov16131030,814
Gabriel Kjærsgaard1813670,720
Nicklas Svenson14121020,862
Rasmus Pedersen2011560,550
Ronnie Juul Hansen1411380,796
Mia Levy Godtkjær149630,640
Lasse Joenson89541,130
Rikke Bjulf119540,820
John Madsen189360,5024
Emil Spanggaard149270,6424
Thomas Wiberg "Prima" Gejl189270,504
Tobias Øvlisen128530,670
Rasmus Herløv Jørgensen78351,140
Magnus Hjorth Jørgensen148260,576
Noah Gundersen 87520,880
Theis Scott Hansson107520,7042
Sander Linnet127250,582
Lasse Langelund157250,4710
Kim Neubert136510,464
Basse Steenberg66331,000
Lukas Magnussen136330,460
Alex Roland146330,430
Jens Olsen146330,432
Emil Christansen26243,000
Rasmus "Tordenstav" Nielsen176240,354
Anders "Kaptajn" Nyholt166150,384
Anders Enevold Grønlund145500,368
Kristian Snerle55231,000
Mathias Korsholm Mathiesen125230,426
Marcus Korsbakke115140,450
Kenneth Coretto125140,426
Dan "Fersken" Waldorff64310,674
Martine Terrida34221,330
Ronni Andersen64220,670
Katrine Sahlertz104220,400
Line Møller134220,310
Lars Rørby Johansen144130,294
Maria Astrid Roslund84040,500
Jonas Kaarsgaard Rasmussen13213,000
Daniel Hedegaard33211,002
Morten Foverskov73210,430
Kasper Magnussen23121,500
Tobias Øhrgaard Laursen53120,602
Merethe Larsen93120,332
Mikkel Kjær Rønnow103120,300
Kenneth Widén33031,000
Lukas Magnussen93030,330
Jannie Jensen132200,150
Emil Berger Christiansen22111,000
Nikolaj Husen82110,256
Stine Simonsen82110,250
Tina Møller Nielsen92110,220
Anja Spuur Lønstrup112110,180
Dennis Hørringsen42020,5032
Michael Frostholm72020,290
Susanne Høyer72020,290
Sofie Simonsen82020,250
Siri Hedelund Pliniussen112020,180
Rasmus Ørsted Petersen122020,176
Emil West152020,130
Nicklas Meng21100,500
Benjamin Guttesen21100,500
Markus Mortensen51100,200
Bjarne Mikladal51100,200
Betina Street Mølgaard61100,170
Marius Oxfeldt11011,000
Ninia Brodersen-Almind21010,500
Kasper Skov Lund21010,500
André Lyhne Nørager51010,204
Villads Nielsen71010,140
Nikolaj Borg151010,072
Lars Ørsted Petersen161010,060
Patrick Nielsen171010,060
Jens Vest-Jensen10000,000
Viktor Christensen10000,000
Søren Brinkløv10000,000
Jesper Roland Nielsen10000,0025
Alex Lykholt10000,000
Anders Olsen10000,004
Jesper Bærensen10000,000
Casper Breitenbach10000,000
Maja Dons20000,000
Axel Warming20000,000
Arthur Rosenzweig20000,000
Mads Frederiksen20000,000
Magnus Juul thorsen20000,000
Mads Kofoed20000,000
Viktor Falk20000,000
Euel Christensen20000,000
Benjamin Guttesen20000,000
Ronni Jensen30000,002
Henriette Nielsen30000,004
Daniel Baunsgaard30000,000
Michael "Don H" Høxbroe40000,000
Philip Heyde40000,000
Thomas Højmark dahl40000,002
Miklas Nielsen50000,000
Jimmie Mortensen100000,000
Peter Holm140000,005
Anders Christiansen140000,002
Claes Olsen150000,000
Allan Nordlunde Hjorth160000,000
Nicolai Kløve Hansen170000,000
250 points / 250 kampe:
Christian Nyholt
Seneste nyheder
19-04Indkaldelse til generalforsamling 
02-04Damer: Knebent nederlag 
28-03Damer: Nat kampen i Helsingør 
25-03Hotboys slutter sæsonen godt af 
23-03Damer: 1 vundet, 1 tabt og 1 uafgjort periode 
23-03Hotboys: Tæt fight mod politiet 
13-03Hotboys: Nederlag til topholdet  
12-03Damer: Flækket øjenbryn og masser af mål 
Flere nyheder...
Seneste kampe
12-05U11 - Copenhagen11 - 2
12-05HG/Næstved - U13 17 - 1
01-04Dame 1 / Motion - FFK 23 - 4
31-03Herre 3 - FFK 211 - 3
23-03Hotboys - Holbæk7 - 6
15-03Herre 1 - CBS Sport4 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe