Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jonas Sander134623233,542
Tobias Øvlisen283827111,3616
Marius Haslund Hansen14362792,572
Danny Lyø Petersen153317162,2016
Nicklas Spuur Lønstrup252815131,1218
Simon Bay Munkholm10211562,100
Marc Schlæger102111102,108
Christian "Militær" Nyholt12219121,754
Jannick Mortensen14191541,360
Jonny Petersen13191271,468
Niels "Niller" Breitenbach16197121,192
Kim Meng8181352,254
John "John John" Jensen8171252,130
Oskar Schjerlund9151051,672
Felix Egestad815961,880
Dennis "Hill" Hansen1115871,362
Stefan Abildskov1514860,9316
Jakob Ølholm1514860,9312
Rasmus Herløv Jørgensen1514770,930
Laus Jensen712841,710
Thomas Elsing1112751,090
Jesper Madsen 1312660,922
Allan Nordlunde Hjorth2612570,462
Lasse Langelund1311740,856
Jens Olsen1611470,698
Frederik Jensen1210640,8336
Ronnie Juul Hansen1410280,712
Theis Scott Hansson109720,906
Mads Herskind109540,900
Ronni Andersen129450,752
John Madsen159360,6016
Johan Emil Algren98710,890
Mads Terp108620,800
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson108530,800
Basse Steenberg77431,000
Line Møller97430,780
Tobias Philmann77341,000
Anders Christiansen327160,224
Noah Thompson96420,674
Kim Neubert106330,602
Martin Madsen146330,432
Sean Matthews136240,466
Tobias Rønnow106060,602
Emil Rostock Mathiasson105410,500
Kristian Snerle125230,4210
Anders Enevold Grønlund104400,400
Katrine Sahlertz74310,570
Kim Schelde124310,338
Thomas Wiberg "Prima" Gejl154310,276
Magnus Hjorth Jørgensen94220,444
André Lyhne Nørager124220,336
Emil Spanggaard134220,3138
Bo Andersen84130,5018
Anders "Kaptajn" Nyholt114040,360
Morten Nielsen63210,5019
Michael Frostholm73210,430
Ole Håkansson83210,380
Nicklas Svenson103210,306
Rasmus Pedersen83120,380
Mia Levy Godtkjær93120,334
Lasse Joenson93120,330
Lars Ørsted Petersen123120,250
Anja Spuur Lønstrup83030,380
Markus Mortensen22201,000
Mads Hjelmsø32200,670
Sofie Simonsen62200,330
Stine Simonsen72200,290
Kenneth Widén132200,154
Victor Popov62110,330
Noah Gundersen 62110,330
Rikke Bjulf82110,250
Jannie Jensen92110,220
Lars Rørby Johansen102110,202
Gabriel Kjærsgaard32020,670
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Wincentz Heim62020,332
Rasmus Ørsted Petersen72020,294
Alex Roland102020,202
Nikolaj Borg142020,142
Victor Madsen11101,002
Allan Sunke31100,330
Henriette Frank Nielsen41100,250
Kenneth Coretto41100,250
Laura Andrés Kaalhauge51100,200
Simon Vindt61100,174
Nathalia Nielsen81100,134
Peter Holm101100,100
Mikkel Hansen21010,502
Sander Linnet41010,252
Jesper Madsen 41010,250
Tina Møller Nielsen61010,170
Nicklas Meng61010,170
Mathias Korsholm Mathiesen111010,092
Rasmus "Tordenstav" Nielsen141010,070
Michael "Don H" Høxbroe10000,000
Arthur Rosenzweig10000,000
Simon H.W 10000,000
Marius Oxfeldt10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Morten Foverskov10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Ronni Jensen20000,000
Lukas Magnussen20000,000
Daniel Lilja30000,0012
Dennis Pedersen 30000,000
Anders Simonsen30000,000
Nicklas Nielsen30000,000
Mikkel Brandt40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Anja Øhrgaard40000,000
Ninia Brodersen-Almind60000,000
Magnus Juul thorsen70000,000
Dan "Fersken" Waldorff70000,002
Siri Hedelund Pliniussen90000,000
Villads Nielsen90000,000
Claes Olsen100000,000
Patrick Nielsen140000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
28-03Hotboys - FFK 2
21-03FFK 2 - Dame
21-03U13 A - Hvidovre
20-03Herre 3 - Jyderup
16-03Herre 1 - Helsingør
15-03Rødovre 3 - Herre 4
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
29-03U13 A - Vanløse/Frederiksberg
29-03Herre 4 - Allerød 2
29-03Herre 3 - Hvidovre 4
01-04Helsingør 2 - Dame
05-04Hvidovre 4 - Hotboys
Denne uges kampe...