Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Alex Roland102020,202
Allan Sunke31100,330
Allan Nordlunde Hjorth2612570,462
Anders Christiansen327160,224
Anders Enevold Grønlund104400,400
Anders Simonsen30000,000
Anders "Kaptajn" Nyholt114040,360
André Lyhne Nørager124220,336
Anja Kirkegaard10000,000
Anja Spuur Lønstrup83030,380
Anja Øhrgaard40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Arthur Rosenzweig10000,000
Basse Steenberg77431,000
Bo Andersen84130,5018
Christian "Militær" Nyholt12219121,754
Claes Olsen100000,000
Dan "Fersken" Waldorff70000,002
Daniel Lilja30000,0012
Danny Lyø Petersen153317162,2016
Dennis Pedersen 30000,000
Dennis "Hill" Hansen1115871,362
Emil Rostock Mathiasson105410,500
Emil Spanggaard134220,3138
Felix Egestad815961,880
Frederik Jensen1210640,8336
Gabriel Kjærsgaard32020,670
Henriette Frank Nielsen41100,250
Jacob Fjeldsted20000,000
Jakob Ølholm1514860,9312
Jannick Mortensen14191541,360
Jannie Jensen92110,220
Jens Olsen1611470,698
Jens Vest-Jensen10000,000
Jesper Madsen 1312660,922
Jesper Madsen 41010,250
Johan Emil Algren98710,890
John Madsen159360,6016
John "John John" Jensen8171252,130
Jonas Sander134623233,542
Jonny Petersen13191271,468
Katrine Sahlertz74310,570
Kenneth Coretto41100,250
Kenneth Widén132200,154
Kim Meng8181352,254
Kim Neubert106330,602
Kim Schelde124310,338
Kristian Snerle125230,4210
Lars Rørby Johansen102110,202
Lars Ørsted Petersen123120,250
Lasse Joenson93120,330
Lasse Langelund1311740,856
Laura Andrés Kaalhauge51100,200
Laus Jensen712841,710
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson108530,800
Line Møller97430,780
Lukas Magnussen20000,000
Mads Herskind109540,900
Mads Hjelmsø32200,670
Mads Terp108620,800
Magnus Juul thorsen70000,000
Magnus Hjorth Jørgensen94220,444
Marc Schlæger102111102,108
Marius Haslund Hansen14362792,572
Marius Oxfeldt10000,000
Markus Mortensen22201,000
Martin Madsen146330,432
Mathias Korsholm Mathiesen111010,092
Mia Levy Godtkjær93120,334
Michael Frostholm73210,430
Michael "Don H" Høxbroe10000,000
Mikkel Brandt40000,000
Mikkel Hansen21010,502
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Morten Foverskov10000,000
Morten Nielsen63210,5019
Nathalia Nielsen81100,134
Nicklas Meng61010,170
Nicklas Nielsen30000,000
Nicklas Spuur Lønstrup252815131,1218
Nicklas Svenson103210,306
Niels "Niller" Breitenbach16197121,192
Nikolaj Borg142020,142
Ninia Brodersen-Almind60000,000
Noah Gundersen 62110,330
Noah Thompson96420,674
Ole Håkansson83210,380
Oskar Schjerlund9151051,672
Patrick Nielsen140000,000
Peter Holm101100,100
Rasmus Herløv Jørgensen1514770,930
Rasmus Pedersen83120,380
Rasmus Ørsted Petersen72020,294
Rasmus "Tordenstav" Nielsen141010,070
Rikke Bjulf82110,250
Ronni Andersen129450,752
Ronni Jensen20000,000
Ronnie Juul Hansen1410280,712
Sander Linnet41010,252
Sean Matthews136240,466
Simon Bay Munkholm10211562,100
Simon Vindt61100,174
Simon H.W 10000,000
Siri Hedelund Pliniussen90000,000
Sofie Simonsen62200,330
Stefan Abildskov1514860,9316
Stine Simonsen72200,290
Theis Scott Hansson109720,906
Thomas Elsing1112751,090
Thomas Wiberg "Prima" Gejl154310,276
Tina Møller Nielsen61010,170
Tobias Philmann77341,000
Tobias Rønnow106060,602
Tobias Øvlisen283827111,3616
Victor Madsen11101,002
Victor Popov62110,330
Villads Nielsen90000,000
Wincentz Heim62020,332
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
01-04Helsingør 2 - Dame
29-03Herre 3 - Hvidovre 4
29-03Herre 4 - Allerød 2
29-03U13 A - Vanløse/Frederiksberg
28-03Hotboys - FFK 2
16-03Herre 1 - Helsingør
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
05-04U13 A - Benløse
05-04Skælskør Eagles - Herre 3
05-04Hvidovre 4 - Hotboys
Denne uges kampe...