Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Alex Roland51010,202
Allan Sunke31100,330
Allan Nordlunde Hjorth155230,332
Anders Christiansen176150,354
Anders Enevold Grønlund54400,800
Anders "Kaptajn" Nyholt72020,290
André Lyhne Nørager73120,434
Anja Spuur Lønstrup32020,670
Arthur Rosenzweig10000,000
Basse Steenberg57431,400
Bo Andersen42110,506
Christian "Militær" Nyholt815691,882
Claes Olsen70000,000
Dan "Fersken" Waldorff50000,000
Danny Lyø Petersen9191272,112
Dennis Pedersen 30000,000
Dennis "Hill" Hansen510552,000
Emil Rostock Mathiasson42110,500
Emil Spanggaard63120,506
Felix Egestad58441,600
Frederik Jensen74220,5720
Gabriel Kjærsgaard22021,000
Henriette Frank Nielsen21100,500
Jacob Fjeldsted10000,000
Jakob Ølholm85230,638
Jannick Mortensen711831,570
Jannie Jensen31010,330
Jens Olsen93210,336
Jens Vest-Jensen10000,000
Jesper Madsen 76420,862
Johan Emil Algren43300,750
John Madsen97340,7812
John "John John" Jensen45411,250
Jonas Sander93214183,560
Jonny Petersen79451,292
Katrine Sahlertz20000,000
Kenneth Widén80000,002
Kim Meng411832,754
Kim Neubert76330,862
Kim Schelde72200,292
Kristian Snerle75230,716
Lars Rørby Johansen61010,172
Lars Ørsted Petersen60000,000
Lasse Joenson51010,200
Lasse Langelund97520,784
Laura Andrés Kaalhauge10000,000
Laus Jensen712841,710
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson65320,830
Line Møller33211,000
Lukas Magnussen20000,000
Mads Herskind56331,200
Mads Hjelmsø12202,000
Mads Terp54220,800
Magnus Juul thorsen40000,000
Magnus Hjorth Jørgensen64220,670
Marc Schlæger610641,676
Marius Haslund Hansen8241863,002
Marius Oxfeldt10000,000
Markus Mortensen22201,000
Martin Madsen74220,572
Mathias Korsholm Mathiesen50000,002
Mia Levy Godtkjær30000,000
Michael Frostholm32110,670
Mikkel Brandt40000,000
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Morten Foverskov10000,000
Morten Nielsen52110,4019
Nathalia Nielsen31100,330
Nicklas Meng21010,500
Nicklas Spuur Lønstrup1112661,0912
Nicklas Svenson62200,330
Niels "Niller" Breitenbach8155101,880
Nikolaj Borg92020,222
Ninia Brodersen-Almind10000,000
Noah Gundersen 20000,000
Noah Thompson63300,502
Ole Håkansson31010,330
Oskar Schjerlund47521,752
Patrick Nielsen80000,000
Peter Holm71100,140
Rasmus Herløv Jørgensen910461,110
Rasmus Pedersen52110,400
Rasmus Ørsted Petersen31010,330
Rasmus "Tordenstav" Nielsen91010,110
Rikke Bjulf32110,670
Ronni Andersen77341,002
Ronnie Juul Hansen86150,750
Sean Matthews62020,330
Simon Bay Munkholm512932,400
Simon Vindt11101,000
Simon H.W 10000,000
Siri Hedelund Pliniussen30000,000
Sofie Simonsen32200,670
Stefan Abildskov812661,508
Stine Simonsen20000,000
Theis Scott Hansson65320,832
Thomas Elsing810731,250
Thomas Wiberg "Prima" Gejl81100,134
Tina Møller Nielsen30000,000
Tobias Philmann45231,250
Tobias Rønnow53030,600
Tobias Øvlisen13171341,3114
Victor Madsen11101,002
Victor Popov21010,500
Villads Nielsen50000,000
Wincentz Heim42020,502
Tillykke med det runde antal kampe:
Mads Herskind - 200 kampe
Kristian Snerle - 200 kampe
Nicklas Lønstrup - 200 kampe
Claes Olsen - 150 kampe
Emil Rostock - 100 kampe
Seneste nyheder
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 2 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
08-12Herre 4 - Hafnia 316 - 2
08-12Herre 3 - Holbæk5 - 2
08-12Hotboys - Skælskør Eagles3 - 11
08-12Herre 1 - Hafnia3 - 9
08-12U13 A - Copenhagen8 - 3
29-11Helsingør 2 - Dame6 - 1
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe