Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Fælles træning
Dame 1 / Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Alex Lykholt10000,000
Alex Roland146330,430
Allan Nordlunde Hjorth160000,000
Anders Christiansen140000,002
Anders Enevold Grønlund145500,368
Anders Olsen10000,004
Anders "Kaptajn" Nyholt166150,384
André Lyhne Nørager51010,204
Anja Spuur Lønstrup112110,180
Arthur Rosenzweig20000,000
Axel Warming20000,000
Basse Steenberg66331,000
Benjamin Guttesen20000,000
Benjamin Guttesen21100,500
Betina Street Mølgaard61100,170
Bjarne Mikladal51100,200
Carina Selmer Nyholt15211471,404
Casper Breitenbach10000,000
Christian "Militær" Nyholt183519161,9416
Claes Olsen150000,000
Dan "Fersken" Waldorff64310,674
Daniel Baunsgaard30000,000
Daniel Hedegaard33211,002
Danny Lyø Petersen163015151,8814
Dennis Hørringsen42020,5032
Dennis "Hill" Hansen132212101,6920
Emil Berger Christiansen22111,000
Emil Christansen26243,000
Emil Spanggaard149270,6424
Emil West152020,130
Euel Christensen20000,000
Filip Marklund175129223,006
Gabriel Kjærsgaard1813670,720
Henriette Nielsen30000,004
Jannick Mortensen18433672,3928
Jannie Jensen132200,150
Jens Olsen146330,432
Jens Vest-Jensen10000,000
Jesper Bærensen10000,000
Jesper Roland Nielsen10000,0025
Jimmie Mortensen100000,000
Johan Emil Algren10141131,400
John Madsen189360,5024
John "John John" Jensen13332492,542
Jonas Kaarsgaard Rasmussen13213,000
Jonny Petersen15251871,676
Kasper Magnussen23121,500
Kasper Skov Lund21010,500
Katrine Sahlertz104220,400
Kenneth Coretto125140,426
Kenneth Widén33031,000
Kim Meng15198111,2717
Kim Neubert136510,464
Kristian Snerle55231,000
Lars Rørby Johansen144130,294
Lars Ørsted Petersen161010,060
Lasse Joenson89541,130
Lasse Langelund157250,4710
Laura Andrés Kaalhauge14181171,290
Laus Jensen12151051,250
Line Møller134220,310
Lukas Magnussen136330,460
Lukas Magnussen93030,330
Mads Frederiksen20000,000
Mads Herskind1315781,152
Mads Hjelmsø8209112,502
Mads Kofoed20000,000
Mads Terp295530251,902
Magnus Juul thorsen20000,000
Magnus Hjorth Jørgensen148260,576
Maja Dons20000,000
Marcus Korsbakke115140,450
Maria Astrid Roslund84040,500
Marius Haslund Hansen20241681,200
Marius Oxfeldt11011,000
Markus Mortensen51100,200
Martine Terrida34221,330
Mathias Korsholm Mathiesen125230,426
Merethe Larsen93120,332
Mia Levy Godtkjær149630,640
Michael Frostholm72020,290
Michael "Don H" Høxbroe40000,000
Mikkel Kjær Rønnow103120,300
Miklas Nielsen50000,000
Morten Foverskov73210,430
Nicklas Meng21100,500
Nicklas Spuur Lønstrup313321121,0612
Nicklas Svenson14121020,862
Nicolai Kløve Hansen170000,000
Niels "Niller" Breitenbach2114590,6710
Nikolaj Borg151010,072
Nikolaj Husen82110,256
Ninia Brodersen-Almind21010,500
Noah Gundersen 87520,880
Oskar Schjerlund289465293,360
Patrick Nielsen171010,060
Peter Holm140000,005
Philip Heyde40000,000
Rasmus Herløv Jørgensen78351,140
Rasmus Pedersen2011560,550
Rasmus Ørsted Petersen122020,176
Rasmus "Tordenstav" Nielsen176240,354
Rikke Bjulf119540,820
Ronni Andersen64220,670
Ronni Jensen30000,002
Ronnie Juul Hansen1411380,796
Sander Linnet127250,582
Simon Bay Munkholm914861,560
Siri Hedelund Pliniussen112020,180
Sofie Simonsen82020,250
Stefan Abildskov16131030,814
Steffen Leholk5161063,200
Stine Simonsen82110,250
Susanne Høyer72020,290
Søren Brinkløv10000,000
Theis Scott Hansson107520,7042
Thomas Elsing1314681,082
Thomas Højmark dahl40000,002
Thomas Wiberg "Prima" Gejl189270,504
Tina Møller Nielsen92110,220
Tobias Rønnow2716970,590
Tobias Øvlisen128530,670
Tobias Øhrgaard Laursen53120,602
Victor Madsen203221111,602
Viktor Christensen10000,000
Viktor Falk20000,000
Villads Nielsen71010,140
Ny træner på herre 1:
Mikkel Hansen
Seneste nyheder
19-04Indkaldelse til generalforsamling 
02-04Damer: Knebent nederlag 
28-03Damer: Nat kampen i Helsingør 
25-03Hotboys slutter sæsonen godt af 
23-03Damer: 1 vundet, 1 tabt og 1 uafgjort periode 
23-03Hotboys: Tæt fight mod politiet 
13-03Hotboys: Nederlag til topholdet  
12-03Damer: Flækket øjenbryn og masser af mål 
Flere nyheder...
Seneste kampe
12-05U11 - Copenhagen11 - 2
12-05HG/Næstved - U13 17 - 1
01-04Dame 1 / Motion - FFK 23 - 4
31-03Herre 3 - FFK 211 - 3
23-03Hotboys - Holbæk7 - 6
15-03Herre 1 - CBS Sport4 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe