Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Emil Spanggaard134220,3138
Frederik Jensen1210640,8336
Morten Nielsen63210,5019
Nicklas Spuur Lønstrup252815131,1218
Bo Andersen84130,5018
Tobias Øvlisen283827111,3616
Danny Lyø Petersen153317162,2016
Stefan Abildskov1514860,9316
John Madsen159360,6016
Jakob Ølholm1514860,9312
Daniel Lilja30000,0012
Kristian Snerle125230,4210
Marc Schlæger102111102,108
Jonny Petersen13191271,468
Jens Olsen1611470,698
Kim Schelde124310,338
Lasse Langelund1311740,856
Theis Scott Hansson109720,906
Sean Matthews136240,466
Thomas Wiberg "Prima" Gejl154310,276
André Lyhne Nørager124220,336
Nicklas Svenson103210,306
Christian "Militær" Nyholt12219121,754
Kim Meng8181352,254
Anders Christiansen327160,224
Noah Thompson96420,674
Magnus Hjorth Jørgensen94220,444
Mia Levy Godtkjær93120,334
Kenneth Widén132200,154
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Rasmus Ørsted Petersen72020,294
Simon Vindt61100,174
Nathalia Nielsen81100,134
Jonas Sander134623233,542
Marius Haslund Hansen14362792,572
Niels "Niller" Breitenbach16197121,192
Oskar Schjerlund9151051,672
Dennis "Hill" Hansen1115871,362
Jesper Madsen 1312660,922
Allan Nordlunde Hjorth2612570,462
Ronnie Juul Hansen1410280,712
Ronni Andersen129450,752
Kim Neubert106330,602
Martin Madsen146330,432
Tobias Rønnow106060,602
Lars Rørby Johansen102110,202
Wincentz Heim62020,332
Alex Roland102020,202
Nikolaj Borg142020,142
Victor Madsen11101,002
Mikkel Hansen21010,502
Sander Linnet41010,252
Mathias Korsholm Mathiesen111010,092
Dan "Fersken" Waldorff70000,002
Simon Bay Munkholm10211562,100
Jannick Mortensen14191541,360
John "John John" Jensen8171252,130
Felix Egestad815961,880
Rasmus Herløv Jørgensen1514770,930
Laus Jensen712841,710
Thomas Elsing1112751,090
Mads Herskind109540,900
Johan Emil Algren98710,890
Mads Terp108620,800
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson108530,800
Basse Steenberg77431,000
Line Møller97430,780
Tobias Philmann77341,000
Emil Rostock Mathiasson105410,500
Anders Enevold Grønlund104400,400
Katrine Sahlertz74310,570
Anders "Kaptajn" Nyholt114040,360
Michael Frostholm73210,430
Ole Håkansson83210,380
Rasmus Pedersen83120,380
Lasse Joenson93120,330
Lars Ørsted Petersen123120,250
Anja Spuur Lønstrup83030,380
Markus Mortensen22201,000
Mads Hjelmsø32200,670
Sofie Simonsen62200,330
Stine Simonsen72200,290
Noah Gundersen 62110,330
Victor Popov62110,330
Rikke Bjulf82110,250
Jannie Jensen92110,220
Gabriel Kjærsgaard32020,670
Allan Sunke31100,330
Henriette Frank Nielsen41100,250
Kenneth Coretto41100,250
Laura Andrés Kaalhauge51100,200
Peter Holm101100,100
Jesper Madsen 41010,250
Tina Møller Nielsen61010,170
Nicklas Meng61010,170
Rasmus "Tordenstav" Nielsen141010,070
Arthur Rosenzweig10000,000
Michael "Don H" Høxbroe10000,000
Simon H.W 10000,000
Morten Foverskov10000,000
Marius Oxfeldt10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Lukas Magnussen20000,000
Ronni Jensen20000,000
Anders Simonsen30000,000
Nicklas Nielsen30000,000
Dennis Pedersen 30000,000
Mikkel Brandt40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Anja Øhrgaard40000,000
Ninia Brodersen-Almind60000,000
Magnus Juul thorsen70000,000
Villads Nielsen90000,000
Siri Hedelund Pliniussen90000,000
Claes Olsen100000,000
Patrick Nielsen140000,000
VI GLÆDER OS:
TIL VI SES IGEN!
Seneste nyheder
12-05Mindeord om Laus Jensen 
11-05Dame 1 trup - del 1 
10-05Dame 1 trænerteam 20/21 
05-05Huskatten FC ... Historien om Herlev FC's logo 
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
Flere nyheder...
Seneste kampe
10-05U13 A - Rungsted-Hørsholm
05-04Hvidovre 4 - Hotboys
05-04Skælskør Eagles - Herre 3
01-04Helsingør 2 - Dame
29-03Herre 4 - Allerød 2
16-03Herre 1 - Helsingør
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe