Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Frederik Jensen1210640,8336
Emil Spanggaard113120,2736
Morten Nielsen52110,4019
Nicklas Spuur Lønstrup212312111,1018
Tobias Øvlisen243222101,3316
John Madsen127340,5814
Bo Andersen74130,5713
Stefan Abildskov1314861,0812
Jakob Ølholm1212661,0012
Daniel Lilja20000,0012
Kristian Snerle105230,5010
Danny Lyø Petersen122614122,178
Jonny Petersen1015961,508
Jens Olsen1611470,698
Marc Schlæger9191092,116
Lasse Langelund1311740,856
Theis Scott Hansson88621,006
Thomas Wiberg "Prima" Gejl134310,316
André Lyhne Nørager94220,446
Kim Schelde103210,306
Christian "Militær" Nyholt10187111,804
Kim Meng7171252,434
Anders Christiansen287160,254
Nicklas Svenson93210,334
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Rasmus Ørsted Petersen62020,334
Simon Vindt51100,204
Kenneth Widén111100,094
Marius Haslund Hansen11302282,732
Niels "Niller" Breitenbach14177101,212
Dennis "Hill" Hansen913671,442
Oskar Schjerlund812841,502
Allan Nordlunde Hjorth2312570,522
Ronnie Juul Hansen129270,752
Ronni Andersen108440,802
Jesper Madsen 108440,802
Kim Neubert106330,602
Sean Matthews116240,552
Tobias Rønnow96060,672
Martin Madsen125320,422
Magnus Hjorth Jørgensen74220,572
Noah Thompson73300,432
Mia Levy Godtkjær73120,432
Wincentz Heim62020,332
Alex Roland82020,252
Nikolaj Borg122020,172
Victor Madsen11101,002
Mikkel Hansen21010,502
Lars Rørby Johansen81010,132
Sander Linnet30000,002
Dan "Fersken" Waldorff60000,002
Mathias Korsholm Mathiesen90000,002
Jonas Sander114121203,730
Simon Bay Munkholm9171251,890
Jannick Mortensen12161331,330
Laus Jensen712841,710
John "John John" Jensen611921,830
Felix Egestad611741,830
Thomas Elsing1011741,100
Rasmus Herløv Jørgensen1211560,920
Johan Emil Algren88711,000
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson98530,890
Mads Terp97520,780
Basse Steenberg67431,170
Line Møller77431,000
Mads Herskind87430,880
Tobias Philmann66331,000
Emil Rostock Mathiasson85410,630
Anders Enevold Grønlund74400,570
Katrine Sahlertz54310,800
Michael Frostholm63210,500
Ole Håkansson83210,380
Anja Spuur Lønstrup73030,430
Anders "Kaptajn" Nyholt93030,330
Markus Mortensen22201,000
Mads Hjelmsø32200,670
Sofie Simonsen62200,330
Noah Gundersen 62110,330
Rikke Bjulf62110,330
Jannie Jensen72110,290
Rasmus Pedersen72110,290
Lasse Joenson82110,250
Gabriel Kjærsgaard22021,000
Kenneth Coretto21100,500
Allan Sunke31100,330
Henriette Frank Nielsen41100,250
Stine Simonsen61100,170
Nathalia Nielsen61100,170
Peter Holm101100,100
Jesper Madsen 31010,330
Nicklas Meng51010,200
Victor Popov51010,200
Tina Møller Nielsen51010,200
Lars Ørsted Petersen91010,110
Rasmus "Tordenstav" Nielsen121010,080
Arthur Rosenzweig10000,000
Simon H.W 10000,000
Ronni Jensen10000,000
Morten Foverskov10000,000
Marius Oxfeldt10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Lukas Magnussen20000,000
Anja Øhrgaard20000,000
Dennis Pedersen 30000,000
Mikkel Brandt40000,000
Ninia Brodersen-Almind40000,000
Laura Andrés Kaalhauge40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Magnus Juul thorsen60000,000
Siri Hedelund Pliniussen70000,000
Villads Nielsen80000,000
Claes Olsen100000,000
Patrick Nielsen110000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
24-02Benløse - U13 A2 - 7
23-02PI-København - Herre 37 - 5
22-02FFK 2 - Dame5 - 0
21-02Ølsted if - Herre 40 - 14
20-02Helsingør - Herre 14 - 5
02-02Hotboys - PI-København4 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
01-03Dame - Copenhagen 2
01-03Copenhagen - U13 A
01-03Hotboys - Holbæk
01-03Herre 3 - Greve
01-03Herre 4 - Jægerspris 2
01-03Herre 1 - CBS Sport
Denne uges kampe...