Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
Dame 1
U15
U13
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Asta Haugaard Jensen258620,320
Ask Nyholm250000,000
Nikolaj Brodersen-Almind214310,190
Theodor Ramlow Stumpe207430,350
Jacob Malmquist18121020,670
Frederik Olander 17181531,060
Malthe Karlsen178440,470
Liam Ederstrøm171010,060
Lucie Vanova16221841,386
Carina Selmer Nyholt157340,472
Mia Levy Godtkjær153210,200
Lisbeth Riis1415871,0711
Katrine Sahlertz132110,152
Maria Frandsen 132110,150
Jeanette Hedeager127340,580
Rikke Hindborg120000,002
William Liliendahl110000,000
Christian "Militær" Nyholt103120113,100
Nikolaj Borg103030,302
Niels Durand Skottrup102110,200
Tine Nygaard Vinther102110,200
Noah Meisner102110,200
Allan Nordlunde Hjorth101010,100
Theis Scott Hansson916881,7816
Jonny Petersen913581,4410
Rasmus Herløv Jørgensen911561,220
Noah Gundersen 95230,564
Anders "Kaptajn" Nyholt95140,560
Johanne Gejl94220,440
Rasmus Ørsted Petersen93120,330
Thomas Andersen92110,224
Ninia Brodersen-Almind90000,000
Axel Warming90000,000
Anton Ørsted Petersen8282263,500
Mette-Marie Fanø83300,380
Alexander Mossing83210,380
Rasmus "Tordenstav" Nielsen83030,382
Thomas Wiberg "Prima" Gejl81010,130
John "John John" Jensen7231853,290
Danny Lyø Petersen7201192,864
Michael Thomsen75230,710
Peter Holm72110,2912
Benjamin Kildall Selmer Kaarsberg71010,140
Kenneth Widén65320,830
Simon Brodersen-Almind63210,507
Karen Bagger63030,500
Anders Meyer Simonsen62200,332
Lars Ørsted Petersen61010,170
Kristian Snerle55411,0012
Emil Rostock Mathiasson52020,400
Milou Schattefor51100,200
Lars Rørby Johansen50000,000
Thomas Elsing47431,750
Johan Emil Algren44131,000
Mira Wehnert Yeh41100,250
Magnus Hjorth Jørgensen41010,254
Mia Bidstrup40000,000
Sara Louise Barnholdt40000,000
Lars Lindegren40000,006
Nicklas Spuur Lønstrup32020,670
Anne-Marie Ravn30000,000
Jan Nåred30000,000
Mads Schlager26333,002
Marius Haslund Hansen22111,000
Dan "Fersken" Waldorff22111,002
Ragner "Maes" Hansen21100,500
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson21100,500
Mette "Bidder" Bidstrup21010,500
Kim Neubert20000,000
Michael "Don H" Høxbroe20000,000
John Madsen20000,002
Sean Matthews20000,004
Jonas Sander12202,000
Marc Schlæger12112,007
Jesper Østendahl12112,000
Theodor Møller Henriques11101,000
Jesper Bærensen11101,000
Mathias Lønstrup11101,000
Anja Øhrgaard10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Frederik Larsen10000,000
Mads Herskind10000,000
Helene Christensen10000,000
Adams Nurdin10000,000
Mikkel Vick Nielsen10000,000
Emil Spanggaard10000,005
Oliver Reuter10000,000
Kasper Bøwig Rasmussen 10000,000
300 kampe:
Tillykke til Christian "Militær" Nyholt
Seneste nyheder
27-05Årets Person! 
26-04Indkaldelse til Generalforsamling 2024 
19-09H3 "Hotboys" Sejr i sæsonpremieren! 
12-08SÅ STARTER SÆSON 23/24! 
03-04Indkaldelse til Generalforsamling 2023 
21-03U11: Velgennemført stævne i Herlev hallen 
21-03H3 Hotboys - afslutter sæsonen med hæderligt nederlag 
07-03H3 Hotboys: Sejr i Greve! 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-05Rødovre - Dame 18 - 1
29-04Herre 2 - Vanløse 26 - 10
08-04Herre 3 (Hotboys) - Vanløse 38 - 2
03-12Benløse - U11
19-11U13 - Jægerspris
01-10Herre 1 - Lyngby7 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe