Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Fælles træning
Dame 1 / Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Oskar Schjerlund227550253,410
Filip Marklund165129223,196
Mads Terp233921181,702
Christian "Militær" Nyholt183519161,9416
Danny Lyø Petersen142814142,0014
Nicklas Spuur Lønstrup293119121,0712
Mads Hjelmsø8209112,502
Kim Meng15198111,2717
Dennis "Hill" Hansen132212101,6920
John "John John" Jensen13332492,542
Niels "Niller" Breitenbach2014590,7010
Mads Herskind1315781,152
Thomas Elsing1314681,082
Ronnie Juul Hansen1411380,796
Jannick Mortensen18433672,3928
Victor Madsen15241771,602
Carina Selmer Nyholt13201371,542
Marius Haslund Hansen18181171,000
Emil Spanggaard149270,6424
Thomas Wiberg "Prima" Gejl189270,504
Steffen Leholk5161063,200
Laura Andrés Kaalhauge1215961,250
Gabriel Kjærsgaard1512660,800
Rasmus Pedersen1610460,630
Jonny Petersen13211651,626
Laus Jensen12151051,250
Simon Bay Munkholm813851,630
Tobias Rønnow2111650,520
Rasmus Herløv Jørgensen58351,600
Magnus Hjorth Jørgensen127250,586
Lasse Langelund157250,4710
John Madsen167250,4422
Anders "Kaptajn" Nyholt166150,384
Lasse Joenson78441,140
Rikke Bjulf108440,800
Emil Christansen26243,000
Rasmus "Tordenstav" Nielsen176240,354
Marcus Korsbakke85140,630
Kenneth Coretto125140,426
Maria Astrid Roslund84040,500
Stefan Abildskov16131030,814
Mia Levy Godtkjær129630,750
Tobias Øvlisen128530,670
Basse Steenberg66331,000
Jens Olsen146330,432
Kristian Snerle55231,000
Mathias Korsholm Mathiesen125230,426
Lars Rørby Johansen144130,294
Kenneth Widén33031,000
Lukas Magnussen83030,380
Sander Linnet93030,330
Nicklas Svenson13121020,922
Noah Gundersen 77521,000
Theis Scott Hansson107520,7042
Lukas Magnussen95320,560
Alex Roland124220,330
Ronni Andersen43120,750
Merethe Larsen83120,382
Line Møller113120,270
Dennis Hørringsen42020,5032
Sofie Simonsen62020,330
Susanne Høyer72020,290
Emil West112020,180
Rasmus Ørsted Petersen122020,176
Johan Emil Algren77611,000
Kim Neubert136510,464
Dan "Fersken" Waldorff64310,674
Jonas Kaarsgaard Rasmussen13213,000
Daniel Hedegaard33211,002
Morten Foverskov73210,430
Emil Berger Christiansen22111,000
Nikolaj Husen82110,256
Mikkel Kjær Rønnow82110,250
Katrine Sahlertz82110,250
Anja Spuur Lønstrup92110,220
Ninia Brodersen-Almind11011,000
Kasper Skov Lund21010,500
Michael Frostholm51010,200
Villads Nielsen61010,170
Siri Hedelund Pliniussen91010,110
Lars Ørsted Petersen141010,070
Nikolaj Borg151010,072
Patrick Nielsen151010,070
Anders Enevold Grønlund134400,318
Jannie Jensen122200,170
Benjamin Guttesen11101,000
Markus Mortensen31100,330
Bjarne Mikladal51100,200
Betina Street Mølgaard61100,170
Stine Simonsen61100,170
Tina Møller Nielsen71100,140
Søren Brinkløv10000,000
Martine Terrida10000,000
Magnus Juul thorsen10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Viktor Christensen10000,000
Henriette Nielsen10000,002
Casper Breitenbach10000,000
Jesper Roland Nielsen10000,0025
Alex Lykholt10000,000
Anders Olsen10000,004
Jesper Bærensen10000,000
Philip Heyde20000,000
Arthur Rosenzweig20000,000
Maja Dons20000,000
Axel Warming20000,000
Mads Frederiksen20000,000
Mads Kofoed20000,000
Viktor Falk20000,000
Euel Christensen20000,000
Benjamin Guttesen20000,000
Ronni Jensen30000,002
Tobias Øhrgaard Laursen30000,002
Daniel Baunsgaard30000,000
Michael "Don H" Høxbroe40000,000
André Lyhne Nørager40000,002
Thomas Højmark dahl40000,002
Miklas Nielsen50000,000
Jimmie Mortensen100000,000
Anders Christiansen130000,002
Peter Holm140000,005
Claes Olsen150000,000
Nicolai Kløve Hansen150000,000
Allan Nordlunde Hjorth160000,000
250 points / 250 kampe:
Christian Nyholt
Seneste nyheder
23-03Damer: 1 vundet, 1 tabt og 1 uafgjort periode 
23-03Hotboys: Tæt fight mod politiet 
13-03Hotboys: Nederlag til topholdet  
12-03Damer: Flækket øjenbryn og masser af mål 
09-03Hotboys:Nederlag til Funboys 
09-03Damer: Nederlag til de unge Københavner 
27-02Hotboys: Storsejr over Hvidovre 
10-02Hotboys: På sejrskurs igen mod HG Næstved 
Flere nyheder...
Seneste kampe
24-03GrevLe - U13
24-03GrevLe - U11
24-03Hvidovre 4 - Herre 3
23-03Hotboys - Holbæk7 - 6
22-03Hvidovre 2 - Dame 1 / Motion5 - 2
15-03Herre 1 - CBS Sport4 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
27-03Helsingør 2 - Dame 1 / Motion
31-03U11 - Benløse
31-03Herre 3 - FFK 2
04-05Hafnia - U13
Denne uges kampe...