Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jonas Sander114121203,730
Danny Lyø Petersen122614122,178
Nicklas Spuur Lønstrup212312111,1018
Christian "Militær" Nyholt10187111,804
Tobias Øvlisen243222101,3316
Niels "Niller" Breitenbach14177101,212
Marc Schlæger9191092,116
Marius Haslund Hansen11302282,732
Dennis "Hill" Hansen913671,442
Allan Nordlunde Hjorth2312570,522
Jens Olsen1611470,698
Ronnie Juul Hansen129270,752
Jonny Petersen1015961,508
Stefan Abildskov1314861,0812
Jakob Ølholm1212661,0012
Rasmus Herløv Jørgensen1211560,920
Anders Christiansen287160,254
Tobias Rønnow96060,672
Kim Meng7171252,434
Simon Bay Munkholm9171251,890
Laus Jensen712841,710
Oskar Schjerlund812841,502
Felix Egestad611741,830
Thomas Elsing1011741,100
Lasse Langelund1311740,856
Frederik Jensen1210640,8336
Jesper Madsen 108440,802
Ronni Andersen108440,802
John Madsen127340,5814
Sean Matthews116240,552
Jannick Mortensen12161331,330
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson98530,890
Basse Steenberg67431,170
Line Møller77431,000
Mads Herskind87430,880
Tobias Philmann66331,000
Kim Neubert106330,602
Kristian Snerle105230,5010
Bo Andersen74130,5713
Anja Spuur Lønstrup73030,430
Anders "Kaptajn" Nyholt93030,330
John "John John" Jensen611921,830
Theis Scott Hansson88621,006
Mads Terp97520,780
Martin Madsen125320,422
Magnus Hjorth Jørgensen74220,572
André Lyhne Nørager94220,446
Mia Levy Godtkjær73120,432
Emil Spanggaard113120,2736
Gabriel Kjærsgaard22021,000
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Rasmus Ørsted Petersen62020,334
Wincentz Heim62020,332
Alex Roland82020,252
Nikolaj Borg122020,172
Johan Emil Algren88711,000
Emil Rostock Mathiasson85410,630
Katrine Sahlertz54310,800
Thomas Wiberg "Prima" Gejl134310,316
Michael Frostholm63210,500
Ole Håkansson83210,380
Nicklas Svenson93210,334
Kim Schelde103210,306
Morten Nielsen52110,4019
Noah Gundersen 62110,330
Rikke Bjulf62110,330
Jannie Jensen72110,290
Rasmus Pedersen72110,290
Lasse Joenson82110,250
Mikkel Hansen21010,502
Jesper Madsen 31010,330
Nicklas Meng51010,200
Victor Popov51010,200
Tina Møller Nielsen51010,200
Lars Rørby Johansen81010,132
Lars Ørsted Petersen91010,110
Rasmus "Tordenstav" Nielsen121010,080
Anders Enevold Grønlund74400,570
Noah Thompson73300,432
Markus Mortensen22201,000
Mads Hjelmsø32200,670
Sofie Simonsen62200,330
Victor Madsen11101,002
Kenneth Coretto21100,500
Allan Sunke31100,330
Henriette Frank Nielsen41100,250
Simon Vindt51100,204
Stine Simonsen61100,170
Nathalia Nielsen61100,170
Peter Holm101100,100
Kenneth Widén111100,094
Arthur Rosenzweig10000,000
Ronni Jensen10000,000
Morten Foverskov10000,000
Simon H.W 10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Marius Oxfeldt10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Lukas Magnussen20000,000
Anja Øhrgaard20000,000
Daniel Lilja20000,0012
Dennis Pedersen 30000,000
Sander Linnet30000,002
Laura Andrés Kaalhauge40000,000
Mikkel Brandt40000,000
Ninia Brodersen-Almind40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Magnus Juul thorsen60000,000
Dan "Fersken" Waldorff60000,002
Siri Hedelund Pliniussen70000,000
Villads Nielsen80000,000
Mathias Korsholm Mathiesen90000,002
Claes Olsen100000,000
Patrick Nielsen110000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
24-02Benløse - U13 A2 - 7
23-02PI-København - Herre 37 - 5
22-02FFK 2 - Dame5 - 0
21-02Ølsted if - Herre 40 - 14
20-02Helsingør - Herre 14 - 5
02-02Hotboys - PI-København4 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
01-03Dame - Copenhagen 2
01-03Copenhagen - U13 A
01-03Hotboys - Holbæk
01-03Herre 3 - Greve
01-03Herre 4 - Jægerspris 2
01-03Herre 1 - CBS Sport
Denne uges kampe...