Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
Dame 1
U15
U13
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Christian "Militær" Nyholt103120113,100
Danny Lyø Petersen7201192,864
Theis Scott Hansson916881,7816
Jonny Petersen913581,4410
Lisbeth Riis1415871,0711
Anton Ørsted Petersen8282263,500
Rasmus Herløv Jørgensen911561,220
John "John John" Jensen7231853,290
Lucie Vanova16221841,386
Malthe Karlsen178440,470
Jeanette Hedeager127340,580
Carina Selmer Nyholt157340,472
Anders "Kaptajn" Nyholt95140,560
Frederik Olander 17181531,060
Thomas Elsing47431,750
Theodor Ramlow Stumpe207430,350
Mads Schlager26333,002
Michael Thomsen75230,710
Noah Gundersen 95230,564
Johan Emil Algren44131,000
Karen Bagger63030,500
Rasmus "Tordenstav" Nielsen83030,382
Nikolaj Borg103030,302
Jacob Malmquist18121020,670
Asta Haugaard Jensen258620,320
Kenneth Widén65320,830
Johanne Gejl94220,440
Rasmus Ørsted Petersen93120,330
Nicklas Spuur Lønstrup32020,670
Emil Rostock Mathiasson52020,400
Kristian Snerle55411,0012
Nikolaj Brodersen-Almind214310,190
Simon Brodersen-Almind63210,507
Alexander Mossing83210,380
Mia Levy Godtkjær153210,200
Marc Schlæger12112,007
Jesper Østendahl12112,000
Dan "Fersken" Waldorff22111,002
Marius Haslund Hansen22111,000
Peter Holm72110,2912
Thomas Andersen92110,224
Noah Meisner102110,200
Tine Nygaard Vinther102110,200
Niels Durand Skottrup102110,200
Katrine Sahlertz132110,152
Maria Frandsen 132110,150
Mette "Bidder" Bidstrup21010,500
Magnus Hjorth Jørgensen41010,254
Lars Ørsted Petersen61010,170
Benjamin Kildall Selmer Kaarsberg71010,140
Thomas Wiberg "Prima" Gejl81010,130
Allan Nordlunde Hjorth101010,100
Liam Ederstrøm171010,060
Mette-Marie Fanø83300,380
Jonas Sander12202,000
Anders Meyer Simonsen62200,332
Theodor Møller Henriques11101,000
Mathias Lønstrup11101,000
Jesper Bærensen11101,000
Ragner "Maes" Hansen21100,500
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson21100,500
Mira Wehnert Yeh41100,250
Milou Schattefor51100,200
Oliver Reuter10000,000
Kasper Bøwig Rasmussen 10000,000
Anja Øhrgaard10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Frederik Larsen10000,000
Helene Christensen10000,000
Mads Herskind10000,000
Emil Spanggaard10000,005
Adams Nurdin10000,000
Mikkel Vick Nielsen10000,000
Kim Neubert20000,000
Michael "Don H" Høxbroe20000,000
Sean Matthews20000,004
John Madsen20000,002
Anne-Marie Ravn30000,000
Jan Nåred30000,000
Lars Lindegren40000,006
Sara Louise Barnholdt40000,000
Mia Bidstrup40000,000
Lars Rørby Johansen50000,000
Axel Warming90000,000
Ninia Brodersen-Almind90000,000
William Liliendahl110000,000
Rikke Hindborg120000,002
Ask Nyholm250000,000
300 kampe:
Tillykke til Christian "Militær" Nyholt
Seneste nyheder
27-05Årets Person! 
26-04Indkaldelse til Generalforsamling 2024 
19-09H3 "Hotboys" Sejr i sæsonpremieren! 
12-08SÅ STARTER SÆSON 23/24! 
03-04Indkaldelse til Generalforsamling 2023 
21-03U11: Velgennemført stævne i Herlev hallen 
21-03H3 Hotboys - afslutter sæsonen med hæderligt nederlag 
07-03H3 Hotboys: Sejr i Greve! 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-05Rødovre - Dame 18 - 1
29-04Herre 2 - Vanløse 26 - 10
08-04Herre 3 (Hotboys) - Vanløse 38 - 2
03-12Benløse - U11
19-11U13 - Jægerspris
01-10Herre 1 - Lyngby7 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe