Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jonas Sander134623233,542
Marius Haslund Hansen14362792,572
Kim Meng8181352,254
Danny Lyø Petersen153317162,2016
John "John John" Jensen8171252,130
Simon Bay Munkholm10211562,100
Marc Schlæger102111102,108
Felix Egestad815961,880
Christian "Militær" Nyholt12219121,754
Laus Jensen712841,710
Oskar Schjerlund9151051,672
Jonny Petersen13191271,468
Dennis "Hill" Hansen1115871,362
Tobias Øvlisen283827111,3616
Jannick Mortensen14191541,360
Niels "Niller" Breitenbach16197121,192
Nicklas Spuur Lønstrup252815131,1218
Thomas Elsing1112751,090
Basse Steenberg77431,000
Tobias Philmann77341,000
Markus Mortensen22201,000
Victor Madsen11101,002
Jakob Ølholm1514860,9312
Stefan Abildskov1514860,9316
Rasmus Herløv Jørgensen1514770,930
Jesper Madsen 1312660,922
Theis Scott Hansson109720,906
Mads Herskind109540,900
Johan Emil Algren98710,890
Lasse Langelund1311740,856
Frederik Jensen1210640,8336
Mads Terp108620,800
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson108530,800
Line Møller97430,780
Ronni Andersen129450,752
Ronnie Juul Hansen1410280,712
Jens Olsen1611470,698
Noah Thompson96420,674
Mads Hjelmsø32200,670
Gabriel Kjærsgaard32020,670
John Madsen159360,6016
Kim Neubert106330,602
Tobias Rønnow106060,602
Katrine Sahlertz74310,570
Emil Rostock Mathiasson105410,500
Bo Andersen84130,5018
Morten Nielsen63210,5019
Mikkel Hansen21010,502
Allan Nordlunde Hjorth2612570,462
Sean Matthews136240,466
Magnus Hjorth Jørgensen94220,444
Martin Madsen146330,432
Michael Frostholm73210,430
Kristian Snerle125230,4210
Anders Enevold Grønlund104400,400
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Ole Håkansson83210,380
Rasmus Pedersen83120,380
Anja Spuur Lønstrup83030,380
Anders "Kaptajn" Nyholt114040,360
Kim Schelde124310,338
André Lyhne Nørager124220,336
Mia Levy Godtkjær93120,334
Lasse Joenson93120,330
Sofie Simonsen62200,330
Victor Popov62110,330
Noah Gundersen 62110,330
Wincentz Heim62020,332
Allan Sunke31100,330
Emil Spanggaard134220,3138
Nicklas Svenson103210,306
Stine Simonsen72200,290
Rasmus Ørsted Petersen72020,294
Thomas Wiberg "Prima" Gejl154310,276
Lars Ørsted Petersen123120,250
Rikke Bjulf82110,250
Kenneth Coretto41100,250
Henriette Frank Nielsen41100,250
Sander Linnet41010,252
Jesper Madsen 41010,250
Jannie Jensen92110,220
Anders Christiansen327160,224
Lars Rørby Johansen102110,202
Alex Roland102020,202
Laura Andrés Kaalhauge51100,200
Simon Vindt61100,174
Nicklas Meng61010,170
Tina Møller Nielsen61010,170
Kenneth Widén132200,154
Nikolaj Borg142020,142
Nathalia Nielsen81100,134
Peter Holm101100,100
Mathias Korsholm Mathiesen111010,092
Rasmus "Tordenstav" Nielsen141010,070
Michael "Don H" Høxbroe10000,000
Arthur Rosenzweig10000,000
Simon H.W 10000,000
Morten Foverskov10000,000
Marius Oxfeldt10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Ronni Jensen20000,000
Lukas Magnussen20000,000
Daniel Lilja30000,0012
Anders Simonsen30000,000
Nicklas Nielsen30000,000
Dennis Pedersen 30000,000
Mikkel Brandt40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Anja Øhrgaard40000,000
Ninia Brodersen-Almind60000,000
Magnus Juul thorsen70000,000
Dan "Fersken" Waldorff70000,002
Siri Hedelund Pliniussen90000,000
Villads Nielsen90000,000
Claes Olsen100000,000
Patrick Nielsen140000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-04Hvidovre 4 - Hotboys
05-04Skælskør Eagles - Herre 3
05-04U13 A - Benløse
01-04Helsingør 2 - Dame
29-03Herre 4 - Allerød 2
16-03Herre 1 - Helsingør
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
03-05Rødovre - U13 A
Denne uges kampe...