Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Fælles træning
Dame 1 / Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Oskar Schjerlund227550253,410
Steffen Leholk5161063,200
Filip Marklund165129223,196
Emil Christansen26243,000
Jonas Kaarsgaard Rasmussen13213,000
John "John John" Jensen13332492,542
Mads Hjelmsø8209112,502
Jannick Mortensen18433672,3928
Danny Lyø Petersen142814142,0014
Christian "Militær" Nyholt183519161,9416
Mads Terp233921181,702
Dennis "Hill" Hansen132212101,6920
Simon Bay Munkholm813851,630
Jonny Petersen13211651,626
Victor Madsen15241771,602
Rasmus Herløv Jørgensen58351,600
Carina Selmer Nyholt13201371,542
Kim Meng15198111,2717
Laus Jensen12151051,250
Laura Andrés Kaalhauge1215961,250
Mads Herskind1315781,152
Lasse Joenson78441,140
Thomas Elsing1314681,082
Nicklas Spuur Lønstrup293119121,0712
Marius Haslund Hansen18181171,000
Johan Emil Algren77611,000
Noah Gundersen 77521,000
Basse Steenberg66331,000
Kristian Snerle55231,000
Daniel Hedegaard33211,002
Kenneth Widén33031,000
Emil Berger Christiansen22111,000
Benjamin Guttesen11101,000
Ninia Brodersen-Almind11011,000
Nicklas Svenson13121020,922
Stefan Abildskov16131030,814
Gabriel Kjærsgaard1512660,800
Rikke Bjulf108440,800
Ronnie Juul Hansen1411380,796
Mia Levy Godtkjær129630,750
Ronni Andersen43120,750
Niels "Niller" Breitenbach2014590,7010
Theis Scott Hansson107520,7042
Tobias Øvlisen128530,670
Dan "Fersken" Waldorff64310,674
Emil Spanggaard149270,6424
Rasmus Pedersen1610460,630
Marcus Korsbakke85140,630
Magnus Hjorth Jørgensen127250,586
Lukas Magnussen95320,560
Tobias Rønnow2111650,520
Thomas Wiberg "Prima" Gejl189270,504
Maria Astrid Roslund84040,500
Dennis Hørringsen42020,5032
Kasper Skov Lund21010,500
Lasse Langelund157250,4710
Kim Neubert136510,464
John Madsen167250,4422
Jens Olsen146330,432
Morten Foverskov73210,430
Mathias Korsholm Mathiesen125230,426
Kenneth Coretto125140,426
Anders "Kaptajn" Nyholt166150,384
Merethe Larsen83120,382
Lukas Magnussen83030,380
Rasmus "Tordenstav" Nielsen176240,354
Alex Roland124220,330
Sander Linnet93030,330
Sofie Simonsen62020,330
Markus Mortensen31100,330
Anders Enevold Grønlund134400,318
Lars Rørby Johansen144130,294
Susanne Høyer72020,290
Line Møller113120,270
Katrine Sahlertz82110,250
Mikkel Kjær Rønnow82110,250
Nikolaj Husen82110,256
Anja Spuur Lønstrup92110,220
Bjarne Mikladal51100,200
Michael Frostholm51010,200
Emil West112020,180
Jannie Jensen122200,170
Rasmus Ørsted Petersen122020,176
Stine Simonsen61100,170
Betina Street Mølgaard61100,170
Villads Nielsen61010,170
Tina Møller Nielsen71100,140
Siri Hedelund Pliniussen91010,110
Lars Ørsted Petersen141010,070
Nikolaj Borg151010,072
Patrick Nielsen151010,070
Jens Vest-Jensen10000,000
Viktor Christensen10000,000
Magnus Juul thorsen10000,000
Søren Brinkløv10000,000
Martine Terrida10000,000
Casper Breitenbach10000,000
Henriette Nielsen10000,002
Jesper Roland Nielsen10000,0025
Alex Lykholt10000,000
Anders Olsen10000,004
Jesper Bærensen10000,000
Philip Heyde20000,000
Arthur Rosenzweig20000,000
Maja Dons20000,000
Axel Warming20000,000
Mads Frederiksen20000,000
Mads Kofoed20000,000
Viktor Falk20000,000
Euel Christensen20000,000
Benjamin Guttesen20000,000
Ronni Jensen30000,002
Tobias Øhrgaard Laursen30000,002
Daniel Baunsgaard30000,000
André Lyhne Nørager40000,002
Michael "Don H" Høxbroe40000,000
Thomas Højmark dahl40000,002
Miklas Nielsen50000,000
Jimmie Mortensen100000,000
Anders Christiansen130000,002
Peter Holm140000,005
Claes Olsen150000,000
Nicolai Kløve Hansen150000,000
Allan Nordlunde Hjorth160000,000
250 points / 250 kampe:
Christian Nyholt
Seneste nyheder
25-03Hotboys slutter sæsonen godt af 
23-03Damer: 1 vundet, 1 tabt og 1 uafgjort periode 
23-03Hotboys: Tæt fight mod politiet 
13-03Hotboys: Nederlag til topholdet  
12-03Damer: Flækket øjenbryn og masser af mål 
09-03Hotboys:Nederlag til Funboys 
09-03Damer: Nederlag til de unge Københavner 
27-02Hotboys: Storsejr over Hvidovre 
Flere nyheder...
Seneste kampe
24-03GrevLe - U13
24-03GrevLe - U11
24-03Hvidovre 4 - Herre 3
23-03Hotboys - Holbæk7 - 6
22-03Hvidovre 2 - Dame 1 / Motion5 - 2
15-03Herre 1 - CBS Sport4 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
27-03Helsingør 2 - Dame 1 / Motion
31-03U11 - Benløse
31-03Herre 3 - FFK 2
04-05Hafnia - U13
Denne uges kampe...