Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jonas Sander114121203,730
Marius Haslund Hansen11302282,732
Danny Lyø Petersen122614122,178
Marc Schlæger9191092,116
John "John John" Jensen611921,830
Kim Meng611831,834
Christian "Militær" Nyholt10187111,804
Simon Bay Munkholm8141041,750
Oskar Schjerlund712841,712
Laus Jensen712841,710
Felix Egestad58441,600
Jonny Petersen1015961,508
Dennis "Hill" Hansen811651,382
Tobias Øvlisen22302191,3616
Jannick Mortensen11151231,360
Niels "Niller" Breitenbach13177101,312
Stefan Abildskov1214861,1710
Basse Steenberg67431,170
Thomas Elsing1011741,100
Nicklas Spuur Lønstrup19191091,0016
Theis Scott Hansson88621,006
Line Møller77431,000
Tobias Philmann66331,000
Markus Mortensen22201,000
Mads Hjelmsø22201,000
Gabriel Kjærsgaard22021,000
Victor Madsen11101,002
Rasmus Herløv Jørgensen1211560,920
Jakob Ølholm1110460,9112
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson98530,890
Mads Herskind87430,880
Johan Emil Algren76600,860
Lasse Langelund1311740,856
Ronnie Juul Hansen119270,822
Ronni Andersen108440,802
Jesper Madsen 108440,802
Katrine Sahlertz54310,800
Mads Terp86420,750
Tobias Rønnow86060,752
Frederik Jensen118620,7334
Emil Rostock Mathiasson85410,630
Kim Neubert106330,602
John Madsen127340,5814
Anders Enevold Grønlund74400,570
Magnus Hjorth Jørgensen74220,572
Bo Andersen74130,5713
Jens Olsen158350,536
Kristian Snerle105230,5010
Michael Frostholm63210,500
Kenneth Coretto21100,500
Mikkel Hansen21010,502
Jesper Madsen 21010,500
André Lyhne Nørager94220,446
Noah Thompson73300,432
Ole Håkansson73210,430
Mia Levy Godtkjær73120,432
Anja Spuur Lønstrup73030,430
Martin Madsen125320,422
Allan Nordlunde Hjorth229360,412
Morten Nielsen52110,4019
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Nicklas Svenson93210,334
Anders "Kaptajn" Nyholt93030,330
Sofie Simonsen62200,330
Rasmus Pedersen62110,330
Rikke Bjulf62110,330
Wincentz Heim62020,332
Rasmus Ørsted Petersen62020,334
Allan Sunke31100,330
Kim Schelde103210,306
Emil Spanggaard103120,3036
Sean Matthews103030,302
Jannie Jensen72110,290
Anders Christiansen267160,274
Thomas Wiberg "Prima" Gejl123210,254
Alex Roland82020,252
Simon Vindt41100,252
Henriette Frank Nielsen41100,250
Victor Popov41010,250
Nicklas Meng41010,250
Tina Møller Nielsen51010,200
Noah Gundersen 51010,200
Nikolaj Borg122020,172
Stine Simonsen61100,170
Nathalia Nielsen61100,170
Lasse Joenson71010,140
Lars Rørby Johansen81010,132
Lars Ørsted Petersen91010,110
Peter Holm101100,100
Kenneth Widén111100,094
Rasmus "Tordenstav" Nielsen121010,080
Arthur Rosenzweig10000,000
Ronni Jensen10000,000
Morten Foverskov10000,000
Simon H.W 10000,000
Marius Oxfeldt10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Anja Øhrgaard20000,000
Lukas Magnussen20000,000
Daniel Lilja20000,0012
Dennis Pedersen 30000,000
Sander Linnet30000,002
Laura Andrés Kaalhauge40000,000
Mikkel Brandt40000,000
Ninia Brodersen-Almind40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Magnus Juul thorsen50000,000
Dan "Fersken" Waldorff60000,002
Siri Hedelund Pliniussen70000,000
Villads Nielsen70000,000
Mathias Korsholm Mathiesen80000,002
Claes Olsen90000,000
Patrick Nielsen110000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
09-02Herre 1 - CBS Sport7 - 9
08-02Vanløse 3 - Herre 45 - 6
08-02Stevns - U13 A13 - 2
02-02Dame - FFK 20 - 5
02-02Herre 3 - FFK 28 - 2
02-02Hotboys - PI-København4 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
20-02Helsingør - Herre 1
21-02Ølsted if - Herre 4
22-02FFK 2 - Dame
23-02PI-København - Herre 3
24-02Benløse - U13 A
01-03Hotboys - Holbæk
Denne uges kampe...