Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
Dame 1
U15
U13
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Tommy Reele4073311062250,81540
Emil Spanggaard1237731460,63283
Dennis "Hill" Hansen2963322271051,12274
Michael Sejer Olsen17813162690,74245
Anders Olsen15010079210,67222
Theis Scott Hansson151190117731,26218
Christian "Militær" Nyholt3043622161461,19211
Anders Terkelsen1422901551352,04207
Christian Mouritsen1557647290,49189
Christoffer Ølgaard Erichsen140218128901,56180
Alex Lykholt96322390,33177
Carsten Bjerregaard213276187891,30176
John Madsen1125824340,52173
Peter Bo Nielsen3413251681570,95168
Daniele "DB" Berardino2416864502362,85160
Mikael Juhl-Hansen201225146791,12160
Jonas Kaarsgaard Rasmussen199221122991,11160
Kristian Snerle23213653830,59152
Morten "Olsen" Olsen10013493411,34152
Jesper Roland Nielsen18716790,09142
Kim Olesen6210170311,63139
Esben Larsen122213180,17129
Stefan Abildskov211181122590,86125
Nicolai Frobøse11414386571,25124
Steven Knudsen793211210,41122
Daniel Lilja1229449450,77115
Mette "Bidder" Bidstrup3412281241040,67110
Michael K. Hansen1788542430,48101
Dennis Monberg Jensen937842360,84101
Peter Meincke152207123841,3697
Jannick Mortensen88165132331,8896
Mikkel Nyholt113153120,1396
Flemming Nielsen2472811801011,1495
Thomas "TE" Eriksen1035625310,5493
Frederik Bloch1693071731341,8290
Peter Thage117206146601,7690
Bo Andersen663110210,4789
Daniel Christensen50171250,3489
Thomas Gaard947749280,8287
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson13214894541,1282
Marius Haslund Hansen194211150611,0981
Ken Remontius1424917320,3578
Nicklas Spuur Lønstrup2683352141211,2575
Jonny Petersen8913188431,4775
Håkon "Loob" Schulze1566327360,4073
Jakob Kaarsgaard Rasmussen937249230,7770
Jack Vest495728291,1669
Felix Egestad137223139841,6367
Danny Lyø Petersen932021001022,1766
Nicklas Petersen697251211,0466
Vibeke Lappok2156427370,3066
Anders Malm62302280,4865
Morten Nielsen6412840,1965
Jesper Bredkjær53146116302,7562
Anja Mortensen169152107450,9060
Kim Meng8613791461,5959
Lisbeth Riis878942471,0258
Julie Andersen1375126250,3758
Mark Luceri235320,2258
Jens Laustén1585129220,3257
Jonas Hviid334824241,4557
Niels "Niller" Breitenbach1618242400,5154
Line Lund1045538170,5354
Mikkel Johnsen652311120,3551
Claus Johnsen613319140,5450
Michael Cromwell3114187544,5549
Frederik Andersen464835131,0449
Mark Juul Hansen974024160,4149
Thomas "Stump" Petersen9713587481,3948
Thomas Wiberg "Prima" Gejl18610866420,5848
Martin Nielsen1209554410,7948
Peter Holm2238039410,3648
Rasmus Ørsted Petersen2494819290,1948
Kristian Bondo784315280,5548
Anders Christiansen170277200,1648
Peter Scheibel262414100,9248
Mia Bidstrup69231760,3348
Lars Iversen33181440,5547
Kenneth Widén18510649570,5746
Lasse Langelund956731360,7146
Michael "Don H" Høxbroe107133100,1246
Kenneth Liljequist86600,7545
Jan Juel Michelsen75295201943,9344
Peter Møller603421130,5744
Jacob Bjerregaard82288200,3444
Mads Herskind217185112730,8543
Line Lundbak795134170,6543
Nicolai Flindt413015150,7343
Nikolaj Husen38187110,4742
Martin Scheibel2812390,4342
Joakim Ottosson233520151,5241
Mikael "Blomst" Christoffersen889158331,0340
Tinus Byrgesen1276831370,5440
Jens "Killer" Vilhelmsen1116241210,5640
Magnus Hjorth Jørgensen1215833250,4840
Lars Rørby Johansen1424119220,2940
Jesper Bærensen6914950,2040
Michael Tjørnemark227205108970,9039
Sean Matthews572915140,5139
Andreas Krogh Andersen223419151,5538
Moran Krasnik33161330,4838
Peter Ludwig238350,3538
Mathias Korsholm Mathiesen57176110,3037
Alexander Vener1858032480,4336
Mille Rabøl90181260,2036
Frederik Jensen1311650,8536
Allan "Covi" Strøbæk868260,0935
Kristian Lund22261881,1834
Robin Stenmark1310640,7734
Magnus Juhlin3113580,4233
Mark Sørensen1144527180,3932
Tine Ingvardsen1464520250,3132
Jesper Morsing3210640,3132
Dennis Hørringsen42020,5032
Tobias Øvlisen122205147581,6830
Henric Larsson3415690,4430
Basse Steenberg659054361,3829
Danni Martens216437273,0528
Carina Selmer Nyholt1646333300,3828
Joachim Møller1126330330,5628
Martin Trier384924251,2928
Jørgen Bo Nielsen16115386670,9526
Marcus Alexander Byrgesen13512786410,9426
Jesper Larsen889267251,0526
Mathias Lønstrup537846321,4726
Mike Gøbel1107130410,6526
Anders "Kaptajn" Nyholt2627014560,2726
Rasmus "Tordenstav" Nielsen2416017430,2526
André Lyhne Nørager1193918210,3326
Henrik Hjelmsø42219120,5026
Hans-Henrik Hedegaard302716110,9025
Maria Seir Olsen10911264481,0324
Ronnie Juul Hansen1238439450,6824
Kenneth Coretto1204420240,3724
Rasmus A. Kraft233619171,5724
Henrik Densing Petersen552917120,5324
Kim Neubert112271980,2424
Marcus Enefalk1315871,1524
Lars Ørsted Petersen108133100,1224
Kim Olsen328260,2524
Jesper Lundgren1177525500,6422
Dan "Fersken" Waldorff1386644220,4822
Christian Jørgensen376431331,7322
Lasse Clausen615029210,8222
Niels Rørbæk374027131,0822
Tobias Øhrgaard Laursen2913760,4522
Klaus "Gar" Lundegaard456060,1322
Rasmus Nissen73120,4322
Joachim Balling342110,0622
Anton Ørsted Petersen88351260913,9921
Thomas Elsing211207145620,9821
Bo Christiansen3016880,5321
Rasmus Madsen73162123392,2220
Alf Nielsen296747202,3120
Frederik Hansen584528170,7820
Simon Berardino653926130,6020
Morten Ketelsen303018121,0020
Ole B. Hansen166510,3820
Samantha "Sam" Rush12292542,4219
Anders Sørensen187520,3919
Jesper Bjørn Rasmussen513626100,7118
Gert Jensen253419151,3618
Dorte Qvist Christensen402515100,6318
Karen Bagger81162140,2018
Jakob Ølholm3014860,4718
Kim Christensen4010550,2518
Silas Johansen4210280,2418
Johan Hällström234040,1718
Bo Henriksen102110,2018
Marc Schlæger163927122,4417
Theis Grimmelmann Viholt39271890,6917
Casper Breitenbach10311555601,1216
Enid Egestad597248241,2216
Lucie Vanova39453961,1516
Mark Straarup433824140,8816
Mette Korsgaard Hansen124217140,1716
Andre Modler23191450,8316
Dennis Hüttel12161241,3316
Dannie Andersen10151051,5016
Christian Brose2210640,4516
Fredrik Lingvall2510460,4016
Camilla Olsen217430,3316
Nick Topholm94220,4416
Anders Fangel134220,3116
Camilla Salejärvi Pedersen893210,0316
Trine Friis Jakobsen824129120,5015
Jens Olsen667045251,0614
Ragner "Maes" Hansen1316132290,4714
Michael Juhl243724131,5414
Allan Nordlunde Hjorth245288200,1114
Joachim Søndergaard30191450,6314
Jeanne Rasmussen36181530,5014
Sebastian Knudsen28155100,5414
Claus Schrøder2512840,4814
Danni Kisum5212660,2314
Philip Heyde868170,0914
Esben Fuglsig91010,1114
Andreas Jensen50000,0014
Katrine Ida Rønn Sørensen80000,0014
Tobias Nygaard Andersen266954152,6513
Anders Meyer Simonsen142200,1413
Rasmus Herløv Jørgensen10412576491,2012
Daniel Hedegaard6411384291,7712
Michael Thomsen18410551540,5712
Daniel Poulsen938454300,9012
Kim Spendser798160211,0312
Tina Stokvad Hansen838057230,9612
Ulrich Olsen536145161,1512
Jesper Frank Christensen665324290,8012
Nichlas Svenson503624120,7212
Mia Levy Godtkjær672914150,4312
Martin Nørgaard Jensen342210120,6512
Helle Piil108131120,1212
Lasse Lykke Jensen18121020,6712
Anders Damm1912570,6312
Mads Schlager611741,8312
Ronny Andreasen117520,6412
Raimo Olsen266330,2312
Mattias Stenman214310,1912
Michael Frausig132110,1512
Ditte Seier Bræstrup421100,0212
Jan Møller381010,0312
Nathalia Nielsen151100,0711
Mads Hjelmsø92195118772,1210
Noah Gundersen 586035251,0310
Helle Skov Lund1365633230,4110
Mathias Oskarsson255630262,2410
Allan "Dåsen" Olsen60494180,8210
Jens Obel724829190,6710
Kenneth Toft703621150,5110
Michael Dahl West109251240,2310
Ronni Gunnarsen28241950,8610
Nikolaj Borg95215160,2210
Claus Hansen36191270,5310
Casper Nielsen39181440,4610
Morten Louis Olsen 18151320,8310
Anders Enevold Grønlund39141040,3610
Peter Theis Marcussen2711650,4110
Rune Jensen509270,1810
Brian Hansen138260,6210
Kim Schelde164310,2510
Anne Evendorf Høy943120,0310
Peter Schwartzbach122020,1710
Claus Rose91100,1110
Jan H. Nielsen101010,1010
Jesper Kristensen120000,0010
Mickey Lund69541,509
John "John John" Jensen101271196752,688
Kasper Skov Lund925533220,608
Kenny Larsen424918311,178
Alex Roland894422220,498
Pia Hedegaard514328150,848
Christian Friberg353926131,118
Mette Groth303219131,078
Mikael "Micke" Mellberg122513122,088
Niklas Mortensen38191180,508
Katrine Pedersen2815960,548
Kenneth Lund2513850,528
Ronni Jensen2312750,528
Arthur Rosenzweig6111380,188
Christian Glaas49722,258
Frederik Larsen98800,898
Morten Kristoffersen248170,338
Jeffrey McCummon 146240,438
Rene Astrup235230,228
Andreas Lannér104310,408
Allan Andersen153300,208
Lars Skjødt103120,308
Rasmus Limschou72020,298
Maria Lindman250000,008
Mattias Nilsson253927121,567
Simon Brodersen-Almind63210,507
Laus Jensen457048221,566
Anders Johnsen215131202,436
Filip Marklund175129223,006
Timo Olsen414431131,076
Oliver Wittwer48271980,566
Louise Kleis332715120,826
Tobias Rønnow712712150,386
Thomas "Koller" Kolstrup282611150,936
Ole Andersen322513120,786
David Straarup252512131,006
Stefan Kjærshøj Stamp412111100,516
Thomas Bertelsen18151140,836
Søren Borck Larsen3315870,456
Casper Hemmingsen1513940,876
Mia Jensen6912750,176
Anders Cleveland310823,336
Rasmus Stig "Mallorca" Nielsen209180,456
Henrik Rossen338170,246
Thomas Andersen157520,476
Ditte Louise Jespersen157430,476
Søren Schandorph Pedersen317250,236
Daniel Baunsgaard317160,236
Jimmy Andersen176330,356
Magnus Møberg166240,386
Peter Bredkjær136150,466
Niklas Dissing145230,366
Jesper Lund145230,366
Jennie Dige Streit505230,106
Nicklas Hedegaard64310,676
Marco Berardino114310,366
Maiken Lindahl124310,336
Jesper Stubgaard134130,316
Joachim Knudsen284040,146
Antti Soini103120,306
Anders Hentzen133120,236
Jacob Fjeldsted233120,136
Jess Pedersen42110,506
Sofus Rossing162110,136
Henriette Frank Nielsen151100,076
Peter Heitmann271100,046
Dan Ekman30000,006
Lars Lindegren40000,006
Sisse Rabøl110000,006
Charlotte Hertz320000,006
Helene Christensen2136645210,314
Cecilie Salejärvi Pedersen956240220,654
Ulrik Jellum405739181,434
Jimmy Boye Olesen9423664,674
Laura Thomsen1143824140,334
Sara Louise Barnholdt1543617190,234
Brian Juul38352780,924
Mikkel Vick Nielsen403413210,854
Victor Madsen213322111,574
Christian Rutherford272816121,044
Andreas Larsen12262062,174
Carina Olsson19241681,264
Anders Nordentoft25171160,684
Christian Seest17161060,944
Jonas Engholt16151320,944
Ida Rostock Mathiasson 6314590,224
Allan Bøwig3713760,354
Wincentz Heim2013490,654
Anders Straarup Jensen11121111,094
Diana Sass3812930,324
Mette Milling912751,334
David Kristensen1212661,004
Nikolai Bendix2912480,414
Sander Linnet2411380,464
Peter Henriksen1510820,674
Anders Vejgaard139540,694
Tina Thranow188440,444
Kirstine Heyde478350,174
Claus Malver116510,554
Noah Thompson96420,674
Ivan Punchochar96330,674
Bjørn Thronsen255410,204
Michael Nees Sørensen55321,004
Mikkel F. Hansen85230,634
Mikkel Kjær Rønnow165140,314
Peter Rasmussen94220,444
Philip Würtz Rasmussen103120,304
Thomas Larsen173030,184
Yaqoob Butt52200,404
Carsten Olsen62200,334
Flemming Petersen92200,224
Michael Malmberg92110,224
Casper Christensen312020,064
Martin Jensen31100,334
Jess Alster Larsen51100,204
Simon Vindt71100,144
Susanne Kragbæk81100,134
Thomas Jensen21010,504
Allan Jensen41010,254
Dennis Rosenbæk Marker41010,254
Maj-Britt Larsen61010,174
Annie Munch30000,004
Lukas K. Larsen30000,004
Carsten Østergård40000,004
Christina Overby50000,004
Kristoffer Bührmann60000,004
Daniel Lund70000,004
Dorte Misser Sørensen100000,004
Oskar Schjerlund73170110602,332
Simon Bay Munkholm65163116472,512
Tine Nygaard Vinther17012772550,752
Mads Terp7511768491,562
Emil Rostock Mathiasson1207637390,632
Søren Gytkjær Milwertz786039210,772
Jonas Sander144825233,432
Lisbeth Nøhr35423481,202
Hanna Møller333625111,092
Steffen Leholk113424103,092
Ann-Dorthe Lisbygd22332491,502
Jesper Madsen 17191271,122
Tejs Knudsen34199100,562
Rasmus Fick Pedersen44199100,432
Susanne Madsen38171340,452
Ole Håkansson2717890,632
Jane Christensen52151050,292
Birgitte B. Gade5714860,252
Katrine Sahlertz4914770,292
Lars "Fod" Schamaitat17131030,762
Birgitte Mouritsen5213760,252
Mathias Schebye1013671,302
Ronni Andersen2013670,652
Carsten Storgård1511560,732
Jacob Levy2210640,452
Andrew Coward610371,672
Heidi Andersen129360,752
Catja Fritz308710,272
Tina Thunø178620,472
Mette-Marie Fanø198620,422
Christian Nielsen38532,672
Claes Olsen1548080,052
Michael Odfelt57341,402
Magnus Christensen67341,172
Maria Frestad Jørgensen107250,702
Morten Petersen137160,542
Mikkel Hansen577160,122
Ninia Brodersen-Almind416420,152
Martin Madsen146330,432
Morten Møller76240,862
Dorte Krog126240,502
Benjamin Vener306240,202
Lars Selmer Kaarsberg155320,332
Oliver Hartzberg105230,502
Tanya Nielsen225230,232
Nadia Krarup Knudsen125140,422
Elisabeth J. Gade345140,152
Marco Roland515140,102
Thomas Rosted165050,312
Faraz Rezvani114220,362
Maria Nielsen194220,212
Morten E84130,502
Thomas Petersen114130,362
Heidi Parsberg Wagner394130,102
Gustav Hassager194040,212
Mikkel Saabye13213,002
Mike Dalhus43210,752
Mathias Kaufmann53210,602
Jonas Lindgren Christensen253210,122
Rikke Hindborg323210,092
Sebastian Bergholgt23121,502
Kasper Jensen53120,602
Merethe Larsen93120,332
Andreas Nyegaard12112,002
Casper Thordal42110,502
Jonas Godtkær102110,202
Mark Pedersen112110,182
Leif Johnsen72020,292
Mette Quist72020,292
Janus Kaufmann82020,252
Michella Nielsen142020,142
Carsten Balslev492020,042
Marius Kousgaard11101,002
Anders Brørup11101,002
Simon Petersen41100,252
Maria Busk51100,202
Bjarne Mikladal61100,172
Jesper Bennedbæk81100,132
Betina Street Mølgaard91100,112
Andreas Johansen91100,112
Dennis Waldorff Hansen141100,072
Marcus Lüthje161100,062
Lars Henriksen11011,002
Mikkel Hansen21010,502
Simon H.W 41010,252
Tony Johansson41010,252
Jesper "Super" Due41010,252
Frederik Valdemar Wind41010,252
Ulla Kroushede51010,202
Daniel Kongshavn51010,202
Camilla Fritz61010,172
David Larsson71010,142
Dennis B. Hansen81010,132
Simon Fogh Hansen101010,102
Henrik Nielsen121010,082
Malthe Lindeberg Christensen151010,072
Anja Vraa10000,002
Camilla Vogel20000,002
Joachim Falck30000,002
Kim Lunde30000,002
Kim Pedersen30000,002
Anders Hartzberg40000,002
Nicolas Jensen40000,002
Thomas Højmark dahl40000,002
Jacob Rune Nielsen60000,002
Dorte Egholm Nielsen80000,002
Andreas Christiansen80000,002
Stine Christensen160000,002
Jonathan Vener160000,002
Vibeke Abel170000,002
Kristoffer Rønnebech180000,002
Johan Emil Algren628652341,390
Daniel Wøldike Larsen473721160,790
Morten Trostmann61292270,480
Jacob Malmquist41262150,630
Gabriel Kjærsgaard34249150,710
Alexander Mortensen8231492,880
Søren Jønsson34211560,620
Laura Andrés Kaalhauge24211290,880
Tobias Tørnqvist182110111,170
Frederik Olander 19201731,050
Marcus Hvitfeldt Jensen10191271,900
Simon K. Rasmussen9171071,890
Nicolai Blom7166102,290
Mathias Mønsted3151055,000
Christian Sandoval2915870,520
Morten Foverskov2515690,600
Michael Frostholm42141040,330
Jesper Madsen 1314951,080
Rikke Bjulf2314950,610
Johan Nyholt2914680,480
Nina Sørensen1513760,870
Lasse Joenson1712660,710
Daniel Hagen58120120,210
Line Møller2511650,440
Rikke Fog Jacobsen2811470,390
Lasse R. Andersen1711290,650
Nicki Kisum910731,110
Theodor Ramlow Stumpe3310730,300
Sofus Granskov1210640,830
Maja Dons2010640,500
Mads Larsen119720,820
Asta Haugaard Jensen419630,220
Lukas Magnussen349450,260
Ida Olsen68711,330
Emil Christansen58441,600
Malthe Karlsen178440,470
Alexander Craner158350,530
Thomas Knudsen167520,440
Morten Nørgaard87430,880
Kevin Rasmussen107430,700
Tobias Pihlmann77341,000
Benjamin Gamst127340,580
Jeanette Hedeager127340,580
Mette Ærenlund106510,600
Louise Kern136420,460
Niels Durand Skottrup296420,210
Nikolaj Brodersen-Almind306420,200
Mathias Kristensen106330,600
Jan Moseley146150,430
Victor Lander76060,860
Morten Gundlach15415,000
Lasse Karlson35411,670
Bjarne Bo Nielsen95410,560
Karoline Birk Bjerregaard75320,710
Andreas Dalgaard Petersen85320,630
Nicolai Jørgensen235320,220
Allan T. Nielsen35231,670
Kevin Mark Top65230,830
Marcus Korsbakke115140,450
Anja Spuur Lønstrup195140,260
Bertil Møller Henriques195050,260
Yngve Petersen255050,200
Patrick Nielsen635050,080
Birgitte Bjerregaard114400,360
Michelle Sørensen64310,670
Stig Thorsteinsson114310,360
Stine Simonsen154310,270
Jannik Laursen214310,190
Jannie Jensen224310,180
Martine Terrida34221,330
Hivzo Cehajic74220,570
Johanne Gejl94220,440
Sofie Simonsen144220,290
Camilla Knudsen194220,210
Alexander Mossing224220,180
Jonas Tobiasen34131,330
Michael Smedegaard124130,330
Jens Rossen204130,200
Maria Astrid Roslund114040,360
Jannik Koppel124040,330
Amalie Segall254040,160
Maria Amalie Møller1104040,040
Lasse P. Jensen53300,600
Mika Kivimäki53300,600
Markus Mortensen73300,430
Lucas Gonzalez Andreasen73300,430
Anthon Juul73300,430
Anders Parsberg Wagner113300,270
Claes Morsing13213,000
Rasmus Brandt 43210,750
Line Neugebauer53210,600
Mathias Bloch63210,500
Lars Zachariasen143210,210
Jonas Hartzberg183210,170
Kasper Magnussen23121,500
Emil Berger Christiansen43120,750
Rikke Ida Lilja53120,600
Tina Møller Nielsen153120,200
Liam Ederstrøm333120,090
Michael Hansen33031,000
Emil Kjær Rasmussen53030,600
Lone Sejer Hansen63030,500
Emil Christiansen 83030,380
Lukas Magnussen93030,330
Kasper Larsen93030,330
Pierre Lyhne Nørager133030,230
Katrine Lyngby153030,200
Emil West243030,130
Karsten Pliniussen283030,110
Jesper Larsen12202,000
Niklas Olausson22201,000
Mie Jensen22201,000
Selvmål 22201,000
Benjamin Hestbæk52200,400
Martin Petersen102200,200
Mads Maxsø Christensen332200,060
Stefan Ravnholt12112,000
Tina Mølgaard12112,000
Jesper Østendahl12112,000
Anne Evemdorf22111,000
Camilla Toxværd62110,330
Jonas Bertholdt72110,290
Nicklas Meng82110,250
Victor Popov Madsen122110,170
Maria Frandsen 132110,150
Noah Meisner202110,100
William Liliendahl232110,090
Peter Nybo Andersen 362110,060
Axel Warming942110,020
Michael Transel22021,000
Josefine Fegar62020,330
Susanne Høyer72020,290
Thomas Hist Petersen82020,250
Nicklas Nielsen92020,220
Simon Sørensen102020,200
Simon Blounsø112020,180
Carina Kjørtsholtsen222020,090
Søren "Saki" Ginnerskov Nielsen232020,090
Siri Hedelund Pliniussen252020,080
Andreas Borgaard342020,060
Emil Christensen392020,050
Tina Olsen502020,040
David Moseley642020,030
Anders G. Jørgensen11101,000
Miko Paassilta11101,000
Brian "Slagskud" Jensen11101,000
Thomas Clausen11101,000
Steen Sørensen11101,000
David Skou-Henriksen11101,000
Fredrik Hjorth Jørgensen11101,000
Mikka Vicit11101,000
Henrik Arnt21100,500
Frederik Christensen21100,500
Daniel Damm21100,500
Daniel Larsen21100,500
Martin Falkeborg21100,500
Mark Aagaard Nielsen31100,330
Peter Møller H531100,330
Allan Sunke31100,330
Dominik Wilson Hubálek41100,250
Benjamin Guttesen41100,250
Benny Andersen51100,200
Milou Schattefor51100,200
Lasse Brock51100,200
Frank Larsen51100,200
Mikkel Rose61100,170
Michael Altenburg71100,140
Annette Petersen81100,130
Mira Wehnert Yeh81100,130
Daniel Nielsen111100,090
Helene Barnholdt141100,070
Theodor Møller Henriques161100,060
Henrik Hansen171100,060
Luca Sebastian Buccarella11011,000
Oliver Back11011,000
Kenneth Olsen11011,000
Jacob Sunwell11011,000
Dennis Brorsbøl11011,000
Lasse Villumsen11011,000
Silas Watt11011,000
Emil Noah Flensborg Madsen11011,000
Marius Oxfeldt21010,500
Tobias Hviid21010,500
Jakob Søholt Larsen21010,500
Kasper Bøwig Rasmussen 21010,500
Linda da Silva21010,500
Marie Amalie Møller21010,500
Henrik Hilleberg21010,500
Karsten Grentoft21010,500
Magnus Egestad31010,330
Roy Vest31010,330
Nick Nygaard31010,330
Carl Duysen31010,330
Sabina Hansen31010,330
Marcus Winther31010,330
Michaela Larsson31010,330
Lasse Bjerre31010,330
Michael Larsen41010,250
Vickie Kjær41010,250
Rasmus Christophersen41010,250
Daniel Mølgaard41010,250
Nicolaj Rasmussen51010,200
Casper Andersen61010,170
Benjamin Kildall Selmer Kaarsberg71010,140
Peter Hjermind71010,140
Pernille Lesley Bakhauge71010,140
Eirin Kristiansen81010,130
Vicki Bek91010,110
Morten Pedersen91010,110
Josephine Østergaard Christensen101010,100
Benjamin Dzemani111010,090
Torben B. Svendsen121010,080
Mette Green121010,080
Lucas Birch Poss131010,080
Henrik Schütt131010,080
Villads Nielsen161010,060
Pia Just211010,050
Simon Vilhelmsen311010,030
Malou "mj" Mejdal411010,020
Mads Hansen10000,000
Anders Glensted10000,000
Danny Larsen10000,000
Jesper Bruun10000,000
Astrid Juhl Petersen10000,000
Kasper Kræfting10000,000
Mathias N. Jeppesen10000,000
Danni Blankensteiner10000,000
Frederik Rasmussen10000,000
Carina Christophersen10000,000
Merete Bloch10000,000
Jesper Bjørn10000,000
Mia Adsersen10000,000
Michael Raae10000,000
Mathias Jeppesen10000,000
Peter Holland Larsen10000,000
Royne Rutström10000,000
Kieran Leong10000,000
Bahaa Shughait10000,000
Lenni Kruse10000,000
Nicolaj Paulsen10000,000
Desmond Æmo10000,000
Henrik Hammer10000,000
Frank Poulsen10000,000
Haakon Heyerdahl10000,000
Thor Dresler10000,000
Pauli Pedersen10000,000
Martin Nygaard10000,000
Martin Jørgensen10000,000
Camilla Zindel10000,000
Simone Schefte10000,000
Marian Drejka10000,000
Timothy Needham10000,000
Mikkel Aasberg10000,000
Jesper Langskov10000,000
Edda Damkjær10000,000
Mads-Ulrik Hansen10000,000
Jesper Åbonde10000,000
Tobias K. Bruun10000,000
Bibi Jensen10000,000
Niels Mouridsen10000,000
Niels Petersen10000,000
Christian Andersen10000,000
Frank Petersen10000,000
Jeppe Ask Larsen10000,000
Dimitri Degner10000,000
Casper Zindel10000,000
Jan Skovgaard Jensen10000,000
Bo Brodersen10000,000
Rasmus Bang10000,000
Lasse Bødker10000,000
Emil Løjtved Hansen10000,000
Freja Andersen10000,000
Viktor Christensen10000,000
Søren Brinkløv10000,000
Silas Mikkelsen10000,000
Emil Hempel10000,000
Nicolas Hansen10000,000
Niels Rasmussen10000,000
Laurits Skovgård Thorsager10000,000
Malthe Fruhstuck Lutcje10000,000
Emil Rose10000,000
Lukas Amici10000,000
Alexander Lorange Skando10000,000
Kevin Jess10000,000
Allan Hansen10000,000
Kasper Sørmer-Sørensen10000,000
Lars Engelbrecht10000,000
Katrine Grathe10000,000
Emil Møller Jakobsen10000,000
Andreas Biehl Andersen10000,000
Oliver Reuter10000,000
Flemming Ricks20000,000
Charlotte Remontius20000,000
Alfred Mikkelsen20000,000
Marcus Tetschner20000,000
Frederik Malling Thorberg20000,000
Victor Larsen20000,000
Jens Vest-Jensen20000,000
Mads Kofoed20000,000
Viktor Falk20000,000
Euel Christensen20000,000
Mads Frederiksen20000,000
Mads Houg20000,000
Daniel Eskjær-køppen20000,000
Kasper Römer-Bruhn20000,000
Lars Nielsen20000,000
Kasper Ludwig20000,000
Jannick Hjort Larsen20000,000
Eddie Friberg20000,000
Mikkel Bremer20000,000
Lars Jon Jensen20000,000
Michael Jensen20000,000
Tim Nielson20000,000
Nicolai Zwinge20000,000
Lasse Poder20000,000
Claus Vagner20000,000
Rasmus Andersson20000,000
Niclas Morén20000,000
Henrik Lindebjerg20000,000
Niklas Holleufer20000,000
Erik Andreasen20000,000
Mathias Winding20000,000
Emil Weile20000,000
Nina Lehd Olsen20000,000
Frederik Wanning20000,000
Trine Lamers20000,000
Daniel Stückler20000,000
Rikke Sophie Larsen20000,000
Peter Just Larsen30000,000
Martin Zich30000,000
Jens Duysen30000,000
Mark Obert Hansen Sprogøe30000,000
Kasper Bøgeschubert30000,000
Simon Høyer30000,000
Erik Byhlin30000,000
Mille Anna Lilja30000,000
Rasmus Enegaard30000,000
Nicolaj Eriksen30000,000
Palle Nøhr30000,000
Dan Hausted30000,000
Steen Jensen30000,000
Malene Taube30000,000
Rasmus Østersø30000,000
Emil Hansen 30000,000
Christopher Juhl Jensen30000,000
Dennis Pedersen 30000,000
Thomas Hauerslev30000,000
Christian Meyer Borggård 30000,000
Jan Rossing30000,000
Jan Nåred30000,000
Karla Borg40000,000
Martin René Andersen40000,000
Mikkel Brandt40000,000
Emil Andersen40000,000
Wilhelm Nordgaard40000,000
Aksel Nielsen40000,000
Chris Thordal40000,000
Claus Rikhof40000,000
Ulla Misser Petersen40000,000
Dennis Nielsen40000,000
Lonnie Modler40000,000
Mikkel Borg Svendsen40000,000
Oliver Segall40000,000
Christina Fussing40000,000
Frederik P. Jensen40000,000
Carsten "Hol" Rasmussen50000,000
Jakob Bjældager50000,000
Andreas Bakbøl50000,000
Julie Rønnebech50000,000
Nickolas Hansen50000,000
Emil Galvit50000,000
Martin Nyborg60000,000
Adams Nurdin60000,000
Silas Brøndsted Engelgaar60000,000
Wei Hou60000,000
Maria Jensen60000,000
Ann Trulsen60000,000
Aske Rasmussen70000,000
Emil Larsen70000,000
Albertine Linnea Sommer Nielsen70000,000
Anne-Marie Ravn70000,000
Bastian Wistoft Frimodt70000,000
Miklas Nielsen70000,000
Piet Godthaab70000,000
Yafet Paolos80000,000
Jannik Eriksson80000,000
Lone Jørgensen90000,000
Claus Smedegård Dall90000,000
Maria Mathiesen100000,000
Magnus Juul-Thorsen100000,000
Jimmie Mortensen100000,000
Emmely Van Overeem110000,000
Marie Lindstrøm Jensen110000,000
Mathias Terp120000,000
Anja Kirkegaard130000,000
Thomas Steenberg Nielsen140000,000
Stine Hansen140000,000
Annie Andersen150000,000
Maja Staal160000,000
Jan Andersen180000,000
Anja Øhrgaard200000,000
Louise Strøbæk260000,000
Klaus Bjerregaard290000,000
Nicolai Kløve Hansen300000,000
Ask Nyholm410000,000
Malin Gasslander730000,000
300 kampe:
Tillykke til Christian "Militær" Nyholt
Seneste nyheder
27-05Årets Person! 
26-04Indkaldelse til Generalforsamling 2024 
19-09H3 "Hotboys" Sejr i sæsonpremieren! 
12-08SÅ STARTER SÆSON 23/24! 
03-04Indkaldelse til Generalforsamling 2023 
21-03U11: Velgennemført stævne i Herlev hallen 
21-03H3 Hotboys - afslutter sæsonen med hæderligt nederlag 
07-03H3 Hotboys: Sejr i Greve! 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-05Rødovre - Dame 18 - 1
29-04Herre 2 - Vanløse 26 - 10
08-04Herre 3 (Hotboys) - Vanløse 38 - 2
03-12Benløse - U11
19-11U13 - Jægerspris
01-10Herre 1 - Lyngby7 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe