Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2 (H3)
Herre 3 (Hotboys)
Herre 4
Dame 1
Dame 2
U15A
U9+U11
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Daniele "DB" Berardino2416864502362,85160
Tommy Reele4073311062250,81540
Peter Bo Nielsen3413251681570,95168
Anders Terkelsen1422901551352,04207
Frederik Bloch1693071731341,8290
Christian "Militær" Nyholt2642781691091,05206
Dennis "Hill" Hansen2933322271051,13274
Flemming Nielsen2472811801011,1495
Jonas Kaarsgaard Rasmussen199221122991,11160
Mette "Bidder" Bidstrup313218121970,70108
Michael Tjørnemark227205108970,9039
Jan Juel Michelsen75295201943,9344
Christoffer Ølgaard Erichsen140218128901,56180
Carsten Bjerregaard213276187891,30176
Nicklas Spuur Lønstrup220262174881,1957
Peter Meincke152207123841,3697
Felix Egestad135220137831,6363
Mikael Juhl-Hansen201225146791,12160
Anton Ørsted Petersen66294216784,4510
Mads Hjelmsø92195118772,1210
Kristian Snerle20611443710,55130
Mads Herskind206179110690,8739
Danny Lyø Petersen6414374692,2354
Michael Sejer Olsen17813162690,74245
Jørgen Bo Nielsen16115386670,9526
Theis Scott Hansson132164103611,24194
Peter Thage117206146601,7690
Oskar Schjerlund73170110602,332
Casper Breitenbach10311555601,1216
Stefan Abildskov200173115580,87121
Thomas Elsing191187130570,9819
Nicolai Frobøse11414386571,25124
Michael Cromwell3114187544,5549
Tine Nygaard Vinther13810755520,782
Marius Haslund Hansen151170120501,1343
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson11813888501,1778
Jesper Lundgren1177525500,6422
Tobias Øvlisen103180131491,7520
John "John John" Jensen67175126492,618
Mads Terp7511768491,562
Maria Seir Olsen10911264481,0324
Michael Thomsen1709648480,5612
Alexander Vener1858032480,4336
Thomas "Stump" Petersen9412982471,3748
Kenneth Widén1528942470,5934
Simon Bay Munkholm63156110462,482
Emil Spanggaard1187630460,64269
Anja Mortensen169152107450,9060
Daniel Lilja1179248440,7991
Anders "Kaptajn" Nyholt2235713440,2626
Kim Meng8413087431,5559
Michael K. Hansen1788542430,48101
Morten "Olsen" Olsen10013493411,34152
Marcus Alexander Byrgesen13512786410,9426
Martin Nielsen1209554410,7948
Mike Gøbel1107130410,6526
Rasmus Madsen73162123392,2220
Rasmus Herløv Jørgensen8210162391,2312
Niels "Niller" Breitenbach1437940390,5544
Ronnie Juul Hansen1086830380,6320
Tinus Byrgesen1276831370,5440
Basse Steenberg659054361,3829
Dennis Monberg Jensen937842360,84101
Emil Rostock Mathiasson1077135360,662
Håkon "Loob" Schulze1566327360,4073
Lasse Langelund916329340,6946
Rasmus "Tordenstav" Nielsen2045117340,2520
Mikael "Blomst" Christoffersen889158331,0340
Christian Jørgensen376431331,7322
Joachim Møller1126330330,5628
Vibeke Lappok2025623330,2862
Jannick Mortensen77156124322,0371
Thomas Wiberg "Prima" Gejl1479664320,6536
Ken Remontius1424917320,3578
Kim Olesen6210170311,63139
Thomas "TE" Eriksen1035625310,5493
Kenny Larsen424918311,178
Jesper Bredkjær53146116302,7562
Daniel Poulsen938454300,9012
Johan Emil Algren498050301,630
Daniel Hedegaard6411384291,7712
Christian Mouritsen1557647290,49189
Peter Holm1886031290,3230
Jack Vest495728291,1669
Jesper Frank Christensen665324290,8012
Thomas Gaard947749280,8287
John Madsen865123280,59100
Kristian Bondo784315280,5548
Danni Martens216437273,0528
Ragner "Maes" Hansen1115629270,5012
Mathias Oskarsson255630262,2410
Rasmus Ørsted Petersen2124014260,1944
Jesper Larsen889267251,0526
Julie Louise Munk Andersen1365025250,3758
Martin Trier384924251,2928
Tine Ingvardsen1464520250,3132
Lisbeth Riis494419250,9037
Enid Egestad597248241,2216
Jonas Hviid334824241,4557
Michael Dahl West109251240,2310
Tina Stokvad Hansen838057230,9612
Jakob Kaarsgaard Rasmussen937249230,7770
Jens Olsen626542231,0512
Helle Skov Lund1365633230,4110
Jonas Sander134623233,542
Kenneth Coretto1164320230,3722
Laus Jensen457048221,566
Cecilie Salejärvi Pedersen956240220,654
Kasper Skov Lund925533220,608
Filip Marklund175129223,006
Jens Laustén1585129220,3257
Magnus Hjorth Jørgensen1025028220,4934
Alex Roland804220220,538
Anders Olsen15010079210,67222
Nicklas Petersen697251211,0466
Jens "Killer" Vilhelmsen1116241210,5640
Søren Gytkjær Milwertz786039210,772
Lasse Clausen615029210,8222
Steven Knudsen793211210,41122
Bo Andersen663110210,4789
Alf Nielsen296747202,3120
Dan "Fersken" Waldorff1336242200,4720
Helene Christensen1886040200,322
Anders Johnsen215131202,436
Carina Selmer Nyholt1184929200,4220
André Lyhne Nørager1123818200,3426
Jacob Bjerregaard82288200,3444
Anders Christiansen150266200,1736
Jonny Petersen507253191,4434
Jens Obel724829190,6710
Sara Louise Barnholdt1463516190,244
Kim Spendser747557181,0110
Ulrik Jellum405739181,434
Mark Sørensen1144527180,3932
Esben Larsen122213180,17129
Line Lund1045538170,5354
Line Lundbak795134170,6543
Frederik Hansen584528170,7820
Rasmus A. Kraft233619171,5724
Lars Rørby Johansen1163215170,2826
Ulrich Olsen536145161,1512
Noah Gundersen 354731161,342
Mark Juul Hansen974024160,4149
Daniel Wøldike Larsen473721160,790
Tobias Nygaard Andersen266954152,6513
Pia Hedegaard514328150,848
Kenneth Toft703621150,5110
Joakim Ottosson233520151,5241
Andreas Krogh Andersen223419151,5538
Gert Jensen253419151,3618
Nicolai Flindt413015150,7343
Tobias Rønnow702712150,396
Thomas "Koller" Kolstrup282611150,936
Gabriel Kjærsgaard34249150,710
Allan Nordlunde Hjorth199216150,1114
Mark Straarup433824140,8816
Laura Thomsen1143824140,334
Claus Johnsen613319140,5450
Mette Korsgaard Hansen124217140,1716
Frederik Andersen464835131,0449
Timo Olsen414431131,076
Niels Rørbæk374027131,0822
Christian Friberg353926131,118
Simon Berardino653926130,6020
Michael Juhl243724131,5414
Peter Møller603421130,5744
Mette Groth303219131,078
David Straarup252512131,006
Trine Friis Jakobsen824129120,5015
Mattias Nilsson253927121,567
Morten Ketelsen303018121,0020
Henrik Densing Petersen552917120,5324
Christian Rutherford272816121,044
Louise Kleis332715120,826
Mikael "Micke" Mellberg122513122,088
Ole Andersen322513120,786
Mikkel Johnsen652311120,3551
Martin Nørgaard Jensen342210120,6512
Henrik Hjelmsø42219120,5026
Mikkel Nyholt112142120,1396
Helle Piil108131120,1212
Daniel Hagen58120120,210
Marc Schlæger153726112,4710
Hanna Møller333625111,092
Nicklas Svenson453423110,7610
Victor Madsen213322111,574
Hans-Henrik Hedegaard302716110,9025
Tobias Tørnqvist182110111,170
Jesper Bjørn Rasmussen513626100,7118
Steffen Leholk113424103,092
Dorte Qvist Christensen402515100,6318
Peter Scheibel262414100,9248
Stefan Kjærshøj Stamp412111100,516
Tejs Knudsen34199100,562
Rasmus Pedersen43199100,440
Nicolai Blom7166102,290
Sebastian Knudsen28155100,5414
Michael "Don H" Høxbroe93133100,1446
Ann-Dorthe Lisbygd22332491,502
Theis Grimmelmann Viholt39271890,6917
Alexander Mortensen8231492,880
Jesper Roland Nielsen18216790,09142
Morten Foverskov2515690,600
Henric Larsson3415690,4430
Ida Rostock Mathiasson 6314590,224
Wincentz Heim2013490,654
Martin Scheibel2812390,4342
Lars Ørsted Petersen8112390,1514
Lasse R. Andersen1711290,650
Allan "Dåsen" Olsen60494180,8210
Lisbeth Nøhr35423481,202
Brian Juul38352780,924
Anders Malm62302280,4865
Oliver Wittwer48271980,566
Kristian Lund22261881,1834
Carina Olsson19241681,264
Kim Neubert95241680,2522
Laura Andrés Kaalhauge21201280,950
Niklas Mortensen38191180,508
Mikkel Vick Nielsen2516880,642
Bo Christiansen3016880,5321
Johan Nyholt2914680,480
Magnus Juhlin3113580,4233
Nikolai Bendix2912480,414
Sander Linnet2311380,484
Arthur Rosenzweig6111380,188
Silas Johansen4210280,2418
Rasmus Stig "Mallorca" Nielsen209180,456
Claes Olsen1548080,052
Morten Trostmann61292270,480
Alex Lykholt80282170,35122
Marcus Hvitfeldt Jensen10191271,900
Claus Hansen36191270,5310
Simon K. Rasmussen9171071,890
Marcus Enefalk1315871,1524
Christian Sandoval2915870,520
Søren Borck Larsen3315870,456
Mathias Schebye1013671,302
Ronni Andersen1813670,722
Anders Damm1912570,6312
Rikke Fog Jacobsen2811470,390
Mathias Korsholm Mathiesen4111470,2723
Andrew Coward610371,672
Rune Jensen509270,1810
Morten Kristoffersen248170,338
Henrik Rossen338170,246
Nikolaj Borg588170,144
Karen Bagger638170,1316
Philip Heyde868170,0914
Jimmy Boye Olesen9423664,674
Andreas Larsen12262062,174
Mia Bidstrup61231760,3832
Søren Jønsson34211560,620
Mille Rabøl90181260,2036
Anders Nordentoft25171160,684
Christian Seest17161060,944
Katrine Pedersen2815960,548
Jesper Madsen 1414861,002
Jakob Ølholm1514860,9312
Birgitte B. Gade5714860,252
Nina Sørensen1513760,870
Tobias Øhrgaard Laursen2913760,4522
Allan Bøwig3713760,354
Birgitte Mouritsen5213760,252
David Kristensen1212661,004
Lasse Joenson1712660,710
Danni Kisum5212660,2314
Carsten Storgård1511560,732
Fredrik Lingvall2510460,4016
Heidi Andersen129360,752
Nikolaj Husen249360,3824
Brian Hansen138260,6210
Kim Olsen328260,2524
Allan "Covi" Strøbæk868260,0935
Morten Petersen137160,542
Daniel Baunsgaard317160,236
Mikkel Hansen577160,122
Victor Lander76060,860
Klaus "Gar" Lundegaard456060,1322
Ronni Gunnarsen28241950,8610
Andre Modler23191450,8316
Joachim Søndergaard30191450,6314
Daniel Christensen50171250,3489
Mathias Mønsted3151055,000
Dannie Andersen10151051,5016
Jane Christensen52151050,292
Rikke Bjulf2114950,670
Mia Levy Godtkjær2513850,526
Kenneth Lund2513850,528
Jesper Bærensen6413850,2038
Ronni Jensen2312750,528
Mia Jensen6912750,176
Frederik Jensen1311650,8536
Line Møller2411650,460
Peter Theis Marcussen2711650,4110
Kim Christensen4010550,2518
Lukas Magnussen349450,260
Alexander Craner158350,530
Peter Ludwig238350,3538
Kirstine Heyde478350,174
Maria Frestad Jørgensen107250,702
Søren Schandorph Pedersen307250,236
Peter Bredkjær136150,466
Jan Moseley146150,430
Thomas Rosted165050,312
Bertil Møller Henriques195050,260
Yngve Petersen255050,200
Samantha "Sam" Rush12292542,4219
Lars Iversen33181440,5547
Casper Nielsen39181440,4610
Susanne Madsen37171340,462
Dennis Hüttel12161241,3316
Thomas Bertelsen18151140,836
Michael Frostholm42141040,330
Casper Hemmingsen1513940,876
Claus Schrøder2512840,4814
Morten Nielsen6412840,1965
Sofus Granskov1210640,830
Robin Stenmark1310640,7734
Maja Dons2010640,500
Christian Brose2210640,4516
Jacob Levy2210640,452
Jesper Morsing3210640,3132
Mickey Lund69541,509
Anders Vejgaard139540,694
Emil Christansen58441,600
Tina Thranow188440,444
Michael Odfelt57341,402
Magnus Christensen67341,172
Tobias Philmann77341,000
Benjamin Gamst127340,580
Morten Møller76240,862
Dorte Krog126240,502
Jeffrey McCummon 146240,438
Sean Matthews146240,436
Magnus Møberg166240,386
Benjamin Vener306240,202
Marcus Korsbakke115140,450
Nadia Krarup Knudsen125140,422
Mikkel Kjær Rønnow155140,334
Anja Spuur Lønstrup195140,260
Elisabeth J. Gade345140,152
Marco Roland515140,102
Maria Astrid Roslund94040,440
Jannik Koppel124040,330
Gustav Hassager194040,212
Johan Hällström234040,1718
Amalie Segall254040,160
Joachim Knudsen284040,146
Maria Amalie Møller1104040,040
Jeanne Rasmussen36181530,5014
Moran Krasnik33161330,4838
Lars "Fod" Schamaitat17131030,762
Diana Sass3711830,304
Nicki Kisum910731,110
Christian Nielsen38532,672
Katrine Sahlertz178530,470
Morten Nørgaard87430,880
Kevin Rasmussen107430,700
Ditte Louise Jespersen157430,476
Camilla Olsen217430,3316
Ivan Punchochar96330,674
Mathias Kristensen106330,600
Martin Madsen146330,432
Ole Håkansson166330,382
Jimmy Andersen176330,356
Raimo Olsen266330,2312
Allan T. Nielsen35231,670
Kevin Mark Top65230,830
Mikkel F. Hansen85230,634
Oliver Hartzberg105230,502
Niklas Dissing145230,366
Jesper Lund145230,366
Tanya Nielsen225230,232
Rene Astrup235230,228
Jennie Dige Streit505230,106
Jonas Tobiasen34131,330
Morten E84130,502
Thomas Petersen114130,362
Michael Smedegaard124130,330
Jesper Stubgaard134130,316
Jens Rossen204130,200
Heidi Parsberg Wagner394130,102
Michael Hansen33031,000
Emil Kjær Rasmussen53030,600
Lone Sejer Hansen63030,500
Emil Christiansen 83030,380
Lukas Magnussen93030,330
Kasper Larsen93030,330
Katrine Lyngby153030,200
Emil West243030,130
Karsten Pliniussen283030,110
Jonas Engholt16151320,944
Morten Louis Olsen 18151320,8310
Lasse Lykke Jensen18121020,6712
Anders Enevold Grønlund3011920,3710
Anders Cleveland310823,336
Peter Henriksen1510820,674
Christian Glaas49722,258
Mads Larsen119720,820
Mathias Lønstrup 179720,530
Tina Thunø178620,472
Ronny Andreasen117520,6412
Thomas Knudsen167520,440
Anders Sørensen187520,3919
Noah Thompson96420,674
Louise Kern136420,460
Michael Nees Sørensen55321,004
Karoline Birk Bjerregaard75320,710
Andreas Dalgaard Petersen85320,630
Lars Selmer Kaarsberg145320,362
Mark Luceri235320,2258
Nicolai Jørgensen235320,220
Martine Terrida34221,330
Hivzo Cehajic74220,570
Nick Topholm94220,4416
Peter Rasmussen94220,444
Faraz Rezvani114220,362
Sofie Simonsen144220,290
Camilla Knudsen194220,210
Maria Nielsen194220,212
Kasper Magnussen23121,500
Sebastian Bergholgt23121,502
Emil Berger Christiansen43120,750
Rikke Ida Lilja53120,600
Kasper Jensen53120,602
Rasmus Nissen73120,4322
Merethe Larsen93120,332
Philip Würtz Rasmussen103120,304
Antti Soini103120,306
Lars Skjødt103120,308
Anders Hentzen133120,236
Tina Møller Nielsen153120,200
Anne Evendorf Høy943120,0310
Michael Transel22021,000
Dennis Hørringsen42020,5032
Josefine Fegar62020,330
Susanne Høyer72020,290
Rasmus Limschou72020,298
Leif Johnsen72020,292
Mette Quist72020,292
Thomas Hist Petersen82020,250
Janus Kaufmann82020,252
Simon Sørensen102020,200
Simon Blounsø112020,180
Peter Schwartzbach122020,1710
Michella Nielsen142020,142
Carina Kjørtsholtsen222020,090
Søren "Saki" Ginnerskov Nielsen232020,090
Siri Hedelund Pliniussen252020,080
Casper Christensen312020,064
Andreas Borgaard342020,060
Emil Christensen392020,050
Carsten Balslev492020,042
Tina Olsen502020,040
David Moseley642020,030
Anders Straarup Jensen11121111,094
Ida Olsen68711,330
Catja Fritz308710,272
Mette Ærenlund106510,600
Claus Malver116510,554
Morten Gundlach15415,000
Lasse Karlson35411,670
Bjarne Bo Nielsen95410,560
Bjørn Thronsen255410,204
Nicklas Hedegaard64310,676
Michelle Sørensen64310,670
Andreas Lannér104310,408
Marco Berardino114310,366
Stig Thorsteinsson114310,360
Maiken Lindahl124310,336
Kim Schelde134310,318
Stine Simonsen154310,270
Jannik Laursen214310,190
Mattias Stenman214310,1912
Jannie Jensen224310,180
Claes Morsing13213,000
Mikkel Saabye13213,002
Mike Dalhus43210,752
Rasmus Brandt 43210,750
Line Neugebauer53210,600
Mathias Kaufmann53210,602
Mathias Bloch63210,500
Lars Zachariasen143210,210
Jonas Hartzberg183210,170
Jonas Lindgren Christensen253210,122
Camilla Salejärvi Pedersen893210,0316
Stefan Ravnholt12112,000
Andreas Nyegaard12112,002
Tina Mølgaard12112,000
Anne Evemdorf22111,000
Jess Pedersen42110,506
Casper Thordal42110,502
Camilla Toxværd62110,330
Jonas Bertholdt72110,290
Nicklas Meng82110,250
Michael Malmberg92110,224
Bo Henriksen102110,2018
Jonas Godtkær102110,202
Mark Pedersen112110,182
Victor Popov112110,180
Michael Frausig132110,1512
Sofus Rossing162110,136
Joachim Balling342110,0622
Peter Nybo Andersen 362110,060
Kenneth Olsen11011,000
Oliver Back11011,000
Luca Sebastian Buccarella11011,000
Lars Henriksen11011,002
Silas Watt11011,000
Emil Noah Flensborg Madsen11011,000
Mette Milling11011,002
Lasse Villumsen11011,000
Dennis Brorsbøl11011,000
Jacob Sunwell11011,000
Tobias Hviid21010,500
Jakob Søholt Larsen21010,500
Marius Oxfeldt21010,500
Mikkel Hansen21010,502
Karsten Grentoft21010,500
Henrik Hilleberg21010,500
Marie Amalie Møller21010,500
Thomas Jensen21010,504
Linda da Silva21010,500
Carl Duysen31010,330
Michaela Larsson31010,330
Marcus Winther31010,330
Sabina Hansen31010,330
Magnus Egestad31010,330
Roy Vest31010,330
Nick Nygaard31010,330
Lasse Bjerre31010,330
Nicklas Nielsen41010,250
Jesper Madsen 41010,250
Simon H.W 41010,252
Rasmus Christophersen41010,250
Daniel Mølgaard41010,250
Allan Jensen41010,254
Dennis Rosenbæk Marker41010,254
Jesper "Super" Due41010,252
Michael Larsen41010,250
Pierre Lyhne Nørager41010,250
Vickie Kjær41010,250
Frederik Valdemar Wind41010,252
Tony Johansson41010,252
Nicolaj Rasmussen51010,200
Ulla Kroushede51010,202
Daniel Kongshavn51010,202
Maj-Britt Larsen61010,174
Camilla Fritz61010,172
Casper Andersen61010,170
David Larsson71010,142
Peter Hjermind71010,140
Pernille Lesley Bakhauge71010,140
Dennis B. Hansen81010,132
Eirin Kristiansen81010,130
Esben Fuglsig91010,1114
Vicki Bek91010,110
Morten Pedersen91010,110
Ninia Brodersen-Almind91010,110
Jan H. Nielsen101010,1010
Simon Fogh Hansen101010,102
Josephine Østergaard Christensen101010,100
Benjamin Dzemani111010,090
Torben B. Svendsen121010,080
Henrik Nielsen121010,082
Mette Green121010,080
Lucas Birch Poss131010,080
Henrik Schütt131010,080
Malthe Lindeberg Christensen151010,072
Villads Nielsen161010,060
Pia Just211010,050
Simon Vilhelmsen311010,030
Patrick Nielsen381010,030
Jan Møller381010,0312
Malou "mj" Mejdal411010,020
Kenneth Liljequist86600,7545
Ole B. Hansen155500,3320
Birgitte Bjerregaard114400,360
Lasse P. Jensen53300,600
Mika Kivimäki53300,600
Markus Mortensen73300,430
Anders Parsberg Wagner113300,270
Allan Andersen153300,208
Jesper Larsen12202,000
Mie Jensen22201,000
Niklas Olausson22201,000
Selvmål 22201,000
Yaqoob Butt52200,404
Carsten Olsen62200,334
Flemming Petersen92200,224
Martin Petersen102200,200
Mads Maxsø Christensen332200,060
Anders G. Jørgensen11101,000
Diana Sass11101,000
Miko Paassilta11101,000
Anders Brørup11101,002
Marius Kousgaard11101,002
Steen Sørensen11101,000
Thomas Clausen11101,000
Brian "Slagskud" Jensen11101,000
David Skou-Henriksen11101,000
Fredrik Hjorth Jørgensen11101,000
Henrik Arnt21100,500
Frederik Christensen21100,500
Daniel Larsen21100,500
Daniel Damm21100,500
Benjamin Guttesen21100,500
Martin Falkeborg21100,500
Mark Aagaard Nielsen31100,330
Peter Møller H531100,330
Allan Sunke31100,330
Martin Jensen31100,334
Simon Petersen41100,252
Frank Larsen51100,200
Maria Busk51100,202
Lasse Brock51100,200
Jess Alster Larsen51100,204
Benny Andersen51100,200
Mikkel Rose61100,170
Simon Vindt61100,174
Bjarne Mikladal61100,172
Betina Street Mølgaard61100,170
Michael Altenburg71100,140
Annette Petersen81100,130
Susanne Kragbæk81100,134
Henriette Frank Nielsen81100,134
Jesper Bennedbæk81100,132
Claus Rose91100,1110
Andreas Johansen91100,112
Daniel Nielsen111100,090
Dennis Waldorff Hansen141100,072
Helene Barnholdt141100,070
Nathalia Nielsen151100,0711
Marcus Lüthje161100,062
Henrik Hansen171100,060
Peter Heitmann271100,046
Ditte Seier Bræstrup421100,0212
Axel Warming631100,020
Silas Mikkelsen10000,000
Nicolas Hansen10000,000
Emil Hempel10000,000
Niels Rasmussen10000,000
Malthe Fruhstuck Lutcje10000,000
Emil Rose10000,000
Lukas Amici10000,000
Alexander Lorange Skando10000,000
Kasper Sørmer-Sørensen10000,000
Allan Hansen10000,000
Kevin Jess10000,000
Lars Engelbrecht10000,000
Katrine Grathe10000,000
Laurits Skovgård Thorsager10000,000
Anja Vraa10000,002
Freja Andersen10000,000
Emil Løjtved Hansen10000,000
Lasse Bødker10000,000
Rasmus Bang10000,000
Jan Skovgaard Jensen10000,000
Bo Brodersen10000,000
Rikke Hindborg10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Søren Brinkløv10000,000
Viktor Christensen10000,000
Mads-Ulrik Hansen10000,000
Jesper Åbonde10000,000
Tobias K. Bruun10000,000
Edda Damkjær10000,000
Niels Petersen10000,000
Christian Andersen10000,000
Niels Mouridsen10000,000
Frank Petersen10000,000
Casper Zindel10000,000
Dimitri Degner10000,000
Bibi Jensen10000,000
Thor Dresler10000,000
Desmond Æmo10000,000
Henrik Hammer10000,000
Lenni Kruse10000,000
Bahaa Shughait10000,000
Frank Poulsen10000,000
Nicolaj Paulsen10000,000
Haakon Heyerdahl10000,000
Pauli Pedersen10000,000
Jeppe Ask Larsen10000,000
Martin Nygaard10000,000
Martin Jørgensen10000,000
Simone Schefte10000,000
Camilla Zindel10000,000
Marian Drejka10000,000
Timothy Needham10000,000
Jesper Langskov10000,000
Mikkel Aasberg10000,000
Frederik Rasmussen10000,000
Astrid Juhl Petersen10000,000
Jesper Bruun10000,000
Danny Larsen10000,000
Patrick Nielsen10000,000
Mads Hansen10000,000
Mathias N. Jeppesen10000,000
Danni Blankensteiner10000,000
Kasper Kræfting10000,000
Anders Glensted10000,000
Mathias Jeppesen10000,000
Mia Adsersen10000,000
Michael Raae10000,000
Carina Christophersen10000,000
Merete Bloch10000,000
Jesper Bjørn10000,000
Kieran Leong10000,000
Peter Holland Larsen10000,000
Royne Rutström10000,000
Lasse Poder20000,000
Claus Vagner20000,000
Niklas Holleufer20000,000
Erik Andreasen20000,000
Rasmus Andersson20000,000
Niclas Morén20000,000
Henrik Lindebjerg20000,000
Emil Weile20000,000
Mathias Winding20000,000
Daniel Stückler20000,000
Rikke Sophie Larsen20000,000
Frederik Wanning20000,000
Trine Lamers20000,000
Nina Lehd Olsen20000,000
Mikkel Bremer20000,000
Lars Jon Jensen20000,000
Tim Nielson20000,000
Nicolai Zwinge20000,000
Michael Jensen20000,000
Kasper Ludwig20000,000
Jannick Hjort Larsen20000,000
Kasper Römer-Bruhn20000,000
Camilla Vogel20000,002
Lars Nielsen20000,000
Eddie Friberg20000,000
Jens Vest-Jensen20000,000
Mads Kofoed20000,000
Viktor Falk20000,000
Euel Christensen20000,000
Benjamin Guttesen20000,000
Mads Frederiksen20000,000
Maja Staal20000,000
Thomas Larsen20000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Daniel Eskjær-køppen20000,000
Mads Houg20000,000
Charlotte Remontius20000,000
Alfred Mikkelsen20000,000
Marcus Tetschner20000,000
Frederik Malling Thorberg20000,000
Victor Larsen20000,000
Thomas Hauerslev30000,000
Dan Ekman30000,006
Christian Meyer Borggård 30000,000
Christopher Juhl Jensen30000,000
Emil Hansen 30000,000
Dennis Pedersen 30000,000
Steen Jensen30000,000
Joachim Falck30000,002
Malene Taube30000,000
Kim Lunde30000,002
Rasmus Østersø30000,000
Dan Hausted30000,000
Annie Munch30000,004
Kasper Bøgeschubert30000,000
Lukas K. Larsen30000,004
Mark Obert Hansen Sprogøe30000,000
Jens Duysen30000,000
Peter Just Larsen30000,000
Martin Zich30000,000
Simon Høyer30000,000
Jan Rossing30000,000
Mille Anna Lilja30000,000
Kim Pedersen30000,002
Erik Byhlin30000,000
Rasmus Enegaard30000,000
Nicolaj Eriksen30000,000
Palle Nøhr30000,000
Lonnie Modler40000,000
Mikkel Borg Svendsen40000,000
Christina Fussing40000,000
Anders Hartzberg40000,002
Oliver Segall40000,000
Frederik P. Jensen40000,000
Ulla Misser Petersen40000,000
Nicolas Jensen40000,002
Dennis Nielsen40000,000
Chris Thordal40000,000
Claus Rikhof40000,000
Mikkel Brandt40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Anders Simonsen40000,002
Thomas Højmark dahl40000,002
Aksel Nielsen40000,000
Wilhelm Nordgaard40000,000
Carsten Østergård40000,004
Emil Andersen40000,000
Martin René Andersen40000,000
Adams Nurdin50000,000
Nickolas Hansen50000,000
Emil Galvit50000,000
Andreas Jensen50000,0014
Christina Overby50000,004
Julie Rønnebech50000,000
Carsten "Hol" Rasmussen50000,000
Jakob Bjældager50000,000
Andreas Bakbøl50000,000
Kristoffer Bührmann60000,004
Wei Hou60000,000
Maria Jensen60000,000
Ann Trulsen60000,000
Silas Brøndsted Engelgaar60000,000
Martin Nyborg60000,000
Albertine Linnea Sommer Nielsen70000,000
Daniel Lund70000,004
Miklas Nielsen70000,000
Emil Larsen70000,000
Aske Rasmussen70000,000
Katrine Ida Rønn Sørensen80000,0014
Dorte Egholm Nielsen80000,002
Andreas Christiansen80000,002
Jannik Eriksson80000,000
Yafet Paolos80000,000
Magnus Juul thorsen90000,000
Lone Jørgensen90000,000
Claus Smedegård Dall90000,000
Maria Mathiesen100000,000
Dorte Misser Sørensen100000,004
Jimmie Mortensen100000,000
Emmely Van Overeem110000,000
Sisse Rabøl110000,006
Marie Lindstrøm Jensen110000,000
Jesper Kristensen120000,0010
Mathias Terp120000,000
Thomas Steenberg Nielsen140000,000
Stine Hansen140000,000
Annie Andersen150000,000
Theodor Møller Henriques150000,000
Jonathan Vener160000,002
Stine Christensen160000,002
Vibeke Abel170000,002
Kristoffer Rønnebech180000,002
Jan Andersen180000,000
Anja Øhrgaard180000,000
Maria Lindman250000,008
Louise Strøbæk260000,000
Klaus Bjerregaard290000,000
Nicolai Kløve Hansen300000,000
Charlotte Hertz320000,006
Malin Gasslander730000,000
Efterårssæsonen 2020 er startet:
Kom og vær med :-)
Seneste nyheder
15-091 minuts stilhed for Laus Jensen 
04-09Referat af generalforsamling 2020 
01-09Nyt tiltag: Familiefloorball 
17-08Dame 1 trup - del 4 
01-07Dame 1 trup - del 3 
22-06Indkaldelse til generalforsamling 
29-05Dame 1 trup - del 2 
12-05Mindeord om Laus Jensen 
Flere nyheder...
Seneste kampe
21-09Herre 1 - Hvidovre
20-09Midtsjælland Floorball - U15A
20-09FFK - Herre 2 (H3)4 - 1
16-09Vallensbæk - Dame 10 - 4
14-09Herre 3 (Hotboys) - Sydsjællands FC2 - 5
13-09Greve 2 - Herre 43 - 5
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
23-09Rødovre 3 - Herre 4
24-09Benløse 3 - Herre 2 (H3)
26-09U15A - Stevns
27-09Holbæk - Herre 3 (Hotboys)
27-09Copenhagen 2 - Herre 1
27-09Rungsted-Hørsholm - Dame 1
03-10Helsingør 2 - Dame 2
Denne uges kampe...