Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Mathias Mønsted3151055,000
Morten Gundlach15415,000
Jimmy Boye Olesen9423664,674
Michael Cromwell3114187544,5549
Anton Ørsted Petersen66294216784,4510
Jan Juel Michelsen75295201943,9344
Jonas Sander134623233,542
Anders Cleveland310823,336
Steffen Leholk113424103,092
Danni Martens216437273,0528
Filip Marklund175129223,006
Claes Morsing13213,000
Mikkel Saabye13213,002
Alexander Mortensen8231492,880
Daniele "DB" Berardino2416864502362,85160
Jesper Bredkjær53146116302,7562
Christian Nielsen38532,672
Tobias Nygaard Andersen266954152,6513
John "John John" Jensen66174125492,648
Simon Bay Munkholm63156110462,482
Marc Schlæger153726112,4710
Anders Johnsen215131202,436
Samantha "Sam" Rush12292542,4219
Oskar Schjerlund73170110602,332
Alf Nielsen296747202,3120
Nicolai Blom7166102,290
Danny Lyø Petersen6314273692,2554
Christian Glaas49722,258
Mathias Oskarsson255630262,2410
Rasmus Madsen73162123392,2220
Andreas Larsen12262062,174
Mads Hjelmsø92195118772,1210
Mikael "Micke" Mellberg122513122,088
Anders Terkelsen1422901551352,04207
Jannick Mortensen75153121322,0471
Jesper Larsen12202,000
Tina Mølgaard12112,000
Andreas Nyegaard12112,002
Stefan Ravnholt12112,000
Marcus Hvitfeldt Jensen10191271,900
Simon K. Rasmussen9171071,890
Frederik Bloch1693071731341,8290
Daniel Hedegaard6411384291,7712
Peter Thage117206146601,7690
Tobias Øvlisen101177129481,7518
Christian Jørgensen376431331,7322
Andrew Coward610371,672
Lasse Karlson35411,670
Allan T. Nielsen35231,670
Johan Emil Algren498050301,630
Kim Olesen6210170311,63139
Felix Egestad133215133821,6261
Emil Christansen58441,600
Victor Madsen213322111,574
Rasmus A. Kraft233619171,5724
Mads Terp7511768491,562
Mattias Nilsson253927121,567
Christoffer Ølgaard Erichsen140218128901,56180
Laus Jensen457048221,566
Andreas Krogh Andersen223419151,5538
Michael Juhl243724131,5414
Joakim Ottosson233520151,5241
Kim Meng8312685411,5259
Ann-Dorthe Lisbygd22332491,502
Dannie Andersen10151051,5016
Mickey Lund69541,509
Sebastian Bergholgt23121,502
Kasper Magnussen23121,500
Jonas Hviid334824241,4557
Jonny Petersen497053171,4334
Ulrik Jellum405739181,434
Michael Odfelt57341,402
Basse Steenberg659054361,3829
Thomas "Stump" Petersen9412982471,3748
Peter Meincke152207123841,3697
Gert Jensen253419151,3618
Noah Gundersen 354731161,342
Morten "Olsen" Olsen10013493411,34152
Dennis Hüttel12161241,3316
Ida Olsen68711,330
Martine Terrida34221,330
Jonas Tobiasen34131,330
Mathias Schebye1013671,302
Carsten Bjerregaard213276187891,30176
Martin Trier384924251,2928
Carina Olsson19241681,264
Nicolai Frobøse11414386571,25124
Theis Scott Hansson132164103611,24194
Rasmus Herløv Jørgensen8210162391,2312
Enid Egestad597248241,2216
Lisbeth Nøhr35423481,202
Nicklas Spuur Lønstrup217258172861,1957
Kristian Lund22261881,1834
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson11713888501,1878
Kenny Larsen424918311,178
Tobias Tørnqvist182110111,170
Magnus Christensen67341,172
Jack Vest495728291,1669
Marcus Enefalk1315871,1524
Ulrich Olsen536145161,1512
Flemming Nielsen2472811801011,1495
Dennis "Hill" Hansen2913302261041,13272
Marius Haslund Hansen150168118501,1243
Mikael Juhl-Hansen201225146791,12160
Casper Breitenbach10311555601,1216
Christian Friberg353926131,118
Nicki Kisum910731,110
Jonas Kaarsgaard Rasmussen199221122991,11160
Hanna Møller333625111,092
Anders Straarup Jensen11121111,094
Jens Olsen596441231,0812
Niels Rørbæk374027131,0822
Timo Olsen414431131,076
Mette Groth303219131,078
Christian "Militær" Nyholt2642781691091,05206
Jesper Larsen889267251,0526
Nicklas Petersen697251211,0466
Frederik Andersen464835131,0449
Christian Rutherford272816121,044
Mikael "Blomst" Christoffersen889158331,0340
Maria Seir Olsen10911264481,0324
Kim Spendser737557181,0310
Morten Ketelsen303018121,0020
David Straarup252512131,006
Laura Andrés Kaalhauge19191271,000
David Kristensen1212661,004
Tobias Philmann77341,000
Michael Nees Sørensen55321,004
Michael Hansen33031,000
Niklas Olausson22201,000
Mie Jensen22201,000
Selvmål 22201,000
Anne Evemdorf22111,000
Michael Transel22021,000
Anders G. Jørgensen11101,000
Diana Sass11101,000
Anders Brørup11101,002
Miko Paassilta11101,000
Marius Kousgaard11101,002
Thomas Clausen11101,000
Steen Sørensen11101,000
Brian "Slagskud" Jensen11101,000
David Skou-Henriksen11101,000
Fredrik Hjorth Jørgensen11101,000
Jacob Sunwell11011,000
Dennis Brorsbøl11011,000
Lasse Villumsen11011,000
Emil Noah Flensborg Madsen11011,000
Silas Watt11011,000
Lars Henriksen11011,002
Kenneth Olsen11011,000
Oliver Back11011,000
Luca Sebastian Buccarella11011,000
Thomas Elsing190187130570,9819
Tina Stokvad Hansen838057230,9612
Peter Bo Nielsen3413251681570,95168
Jørgen Bo Nielsen16115386670,9526
Christian Seest17161060,944
Marcus Alexander Byrgesen13512786410,9426
Jonas Engholt16151320,944
Jakob Ølholm1514860,9312
Thomas "Koller" Kolstrup282611150,936
Peter Scheibel262414100,9248
Jesper Madsen 1312660,922
Brian Juul38352780,924
Daniel Poulsen938454300,9012
Michael Tjørnemark227205108970,9039
Hans-Henrik Hedegaard302716110,9025
Anja Mortensen169152107450,9060
Lisbeth Riis474219230,8935
Mark Straarup433824140,8816
Morten Nørgaard87430,880
Stefan Abildskov198172114580,87121
Mads Herskind205178110680,8739
Casper Hemmingsen1513940,876
Nina Sørensen1513760,870
Ronni Gunnarsen28241950,8610
Morten Møller76240,862
Victor Lander76060,860
Pia Hedegaard514328150,848
Dennis Monberg Jensen937842360,84101
Morten Louis Olsen 18151320,8310
Thomas Bertelsen18151140,836
Sofus Granskov1210640,830
Frederik Jensen1210640,8336
Kevin Mark Top65230,830
Andre Modler23191450,8316
Lasse Clausen615029210,8222
Thomas Gaard947749280,8287
Louise Kleis332715120,826
Mads Larsen119720,820
Allan "Dåsen" Olsen60494180,8210
Tommy Reele4073311062250,81540
Jesper Frank Christensen665324290,8012
Daniel Lilja1169248440,7989
Martin Nielsen1209554410,7948
Daniel Wøldike Larsen473721160,790
Ole Andersen322513120,786
Frederik Hansen584528170,7820
Tine Nygaard Vinther13810755520,782
Jakob Kaarsgaard Rasmussen937249230,7770
Nicklas Svenson443423110,7710
Søren Gytkjær Milwertz786039210,772
Robin Stenmark1310640,7734
Lars "Fod" Schamaitat17131030,762
Heidi Andersen129360,752
Kenneth Liljequist86600,7545
Mike Dalhus43210,752
Rasmus Brandt 43210,750
Emil Berger Christiansen43120,750
Michael Sejer Olsen17813162690,74245
Carsten Storgård1511560,732
Nicolai Flindt413015150,7343
Ronni Andersen1813670,722
Karoline Birk Bjerregaard75320,710
Jesper Bjørn Rasmussen513626100,7118
Gabriel Kjærsgaard34249150,710
Lasse Joenson1712660,710
Kevin Rasmussen107430,700
Maria Frestad Jørgensen107250,702
Mette "Bidder" Bidstrup312218121970,70108
Lasse Langelund896229330,7044
Theis Grimmelmann Viholt39271890,6917
Anders Vejgaard139540,694
Anders Nordentoft25171160,684
Anders Olsen15010079210,67222
Jens Obel724829190,6710
Lasse Lykke Jensen18121020,6712
Peter Henriksen1510820,674
Noah Thompson96420,674
Ivan Punchochar96330,674
Michelle Sørensen64310,670
Nicklas Hedegaard64310,676
Emil Rostock Mathiasson1077135360,662
Thomas Wiberg "Prima" Gejl1459564310,6636
Emil Spanggaard1167630460,66264
Cecilie Salejärvi Pedersen956240220,654
Wincentz Heim2013490,654
Martin Nørgaard Jensen342210120,6512
Lasse R. Andersen1711290,650
Line Lundbak795134170,6543
Mike Gøbel1107130410,6526
Jesper Lundgren1177525500,6422
Mikkel Vick Nielsen2516880,642
Ronny Andreasen117520,6412
Joachim Søndergaard30191450,6314
Anders Damm1912570,6312
Dorte Qvist Christensen402515100,6318
Andreas Dalgaard Petersen85320,630
Mikkel F. Hansen85230,634
Søren Jønsson34211560,620
Brian Hansen138260,6210
John Madsen855123280,6098
Simon Berardino653926130,6020
Morten Foverskov2515690,600
Mette Ærenlund106510,600
Mathias Kristensen106330,600
Lasse P. Jensen53300,600
Mika Kivimäki53300,600
Mathias Kaufmann53210,602
Line Neugebauer53210,600
Rikke Ida Lilja53120,600
Kasper Jensen53120,602
Emil Kjær Rasmussen53030,600
Kasper Skov Lund925533220,608
Kenneth Widén1518942470,5934
Ronnie Juul Hansen1066228340,5820
Benjamin Gamst127340,580
Rikke Bjulf1911650,580
Hivzo Cehajic74220,570
Peter Møller603421130,5744
Michael Thomsen1709648480,5612
Joachim Møller1126330330,5628
Oliver Wittwer48271980,566
Tejs Knudsen34199100,562
Jens "Killer" Vilhelmsen1116241210,5640
Bjarne Bo Nielsen95410,560
Kristian Snerle20611443710,55130
Niels "Niller" Breitenbach1437940390,5544
Kristian Bondo784315280,5548
Lars Iversen33181440,5547
Claus Malver116510,554
Thomas "TE" Eriksen1035625310,5493
Claus Johnsen613319140,5450
Morten Petersen137160,542
Katrine Pedersen2815960,548
Sebastian Knudsen28155100,5414
Tinus Byrgesen1276831370,5440
Bo Christiansen3016880,5321
Alexander Craner158350,530
Alex Roland794220220,538
Mathias Lønstrup 179720,530
Line Lund1045538170,5354
Claus Hansen36191270,5310
Henrik Densing Petersen552917120,5324
Ronni Jensen2312750,528
Mia Levy Godtkjær2312750,524
Kenneth Lund2513850,528
Christian Sandoval2915870,520
Kenneth Toft703621150,5110
Stefan Kjærshøj Stamp412111100,516
Ragner "Maes" Hansen1105629270,5112
Trine Friis Jakobsen824129120,5015
Henrik Hjelmsø42219120,5026
Niklas Mortensen38191180,508
Jeanne Rasmussen36181530,5014
Line Møller2211650,500
Maja Dons2010640,500
Dorte Krog126240,502
Oliver Hartzberg105230,502
Morten E84130,502
Maria Astrid Roslund84040,500
Mathias Bloch63210,500
Lone Sejer Hansen63030,500
Casper Thordal42110,502
Jess Pedersen42110,506
Dennis Hørringsen42020,5032
Benjamin Guttesen21100,500
Daniel Damm21100,500
Daniel Larsen21100,500
Henrik Arnt21100,500
Frederik Christensen21100,500
Martin Falkeborg21100,500
Henrik Hilleberg21010,500
Karsten Grentoft21010,500
Thomas Jensen21010,504
Marie Amalie Møller21010,500
Linda da Silva21010,500
Tobias Hviid21010,500
Jakob Søholt Larsen21010,500
Marius Oxfeldt21010,500
Mikkel Hansen21010,502
Magnus Hjorth Jørgensen1015028220,5032
Christian Mouritsen1557647290,49189
Moran Krasnik33161330,4838
Anders Malm62302280,4865
Johan Nyholt2914680,480
Claus Schrøder2512840,4814
Sander Linnet2311380,484
Michael K. Hansen1788542430,48101
Morten Trostmann61292270,480
Tina Thunø178620,472
Katrine Sahlertz178530,470
Bo Andersen663110210,4789
Ditte Louise Jespersen157430,476
Dan "Fersken" Waldorff1336242200,4720
Casper Nielsen39181440,4610
Louise Kern136420,460
Sean Matthews136240,466
Peter Bredkjær136150,466
Susanne Madsen37171340,462
Søren Borck Larsen3315870,456
Jacob Levy2210640,452
Christian Brose2210640,4516
Marcus Korsbakke115140,450
Rasmus Stig "Mallorca" Nielsen209180,456
Tobias Øhrgaard Laursen2913760,4522
Tina Thranow188440,444
Nick Topholm94220,4416
Peter Rasmussen94220,444
Rasmus Pedersen43199100,440
Henric Larsson3415690,4430
Thomas Knudsen167520,440
Alexander Vener1858032480,4336
Martin Scheibel2812390,4342
Martin Madsen146330,432
Jeffrey McCummon 146240,438
Jan Moseley146150,430
Markus Mortensen73300,430
Rasmus Nissen73120,4322
Magnus Juhlin3113580,4233
Nadia Krarup Knudsen125140,422
Carina Selmer Nyholt1184929200,4220
Nikolai Bendix2912480,414
Mark Juul Hansen974024160,4149
Helle Skov Lund1365633230,4110
Peter Theis Marcussen2711650,4110
Steven Knudsen793211210,41122
Håkon "Loob" Schulze1566327360,4073
Fredrik Lingvall2510460,4016
Andreas Lannér104310,408
Yaqoob Butt52200,404
Mark Sørensen1144527180,3932
Rikke Fog Jacobsen2811470,390
Mia Bidstrup59231760,3932
Anders Sørensen187520,3919
Tobias Rønnow702712150,396
Nikolaj Husen249360,3824
Magnus Møberg166240,386
Emil Christiansen 83030,380
Julie Louise Munk Andersen1365025250,3758
Anders Enevold Grønlund3011920,3710
Kenneth Coretto1154219230,3722
Birgitte Bjerregaard114400,360
Stig Thorsteinsson114310,360
Marco Berardino114310,366
Faraz Rezvani114220,362
Thomas Petersen114130,362
Lars Selmer Kaarsberg145320,362
Niklas Dissing145230,366
Jesper Lund145230,366
Mikkel Johnsen652311120,3551
Jimmy Andersen176330,356
Allan Bøwig3713760,354
Alex Lykholt80282170,35122
Peter Ludwig238350,3538
Ken Remontius1424917320,3578
André Lyhne Nørager1113818200,3424
Jacob Bjerregaard82288200,3444
Daniel Christensen50171250,3489
Laura Thomsen1143824140,334
Michael Frostholm42141040,330
Morten Kristoffersen248170,338
Camilla Olsen217430,3316
Ole B. Hansen155500,3320
Mikkel Kjær Rønnow155140,334
Kim Schelde124310,338
Maiken Lindahl124310,336
Michael Smedegaard124130,330
Jannik Koppel124040,330
Merethe Larsen93120,332
Lukas Magnussen93030,330
Kasper Larsen93030,330
Carsten Olsen62200,334
Camilla Toxværd62110,330
Josefine Fegar62020,330
Martin Jensen31100,334
Allan Sunke31100,330
Peter Møller H531100,330
Mark Aagaard Nielsen31100,330
Magnus Egestad31010,330
Nick Nygaard31010,330
Roy Vest31010,330
Marcus Winther31010,330
Michaela Larsson31010,330
Sabina Hansen31010,330
Pierre Lyhne Nørager31010,330
Carl Duysen31010,330
Lasse Bjerre31010,330
Jens Laustén1585129220,3257
Peter Holm1876031290,3230
Helene Christensen1886040200,322
Jesper Morsing3210640,3132
Thomas Rosted165050,312
Tine Ingvardsen1464520250,3132
Jesper Stubgaard134130,316
Lars Skjødt103120,308
Antti Soini103120,306
Philip Würtz Rasmussen103120,304
Diana Sass3711830,304
Jane Christensen52151050,292
Sofie Simonsen144220,290
Jonas Bertholdt72110,290
Rasmus Limschou72020,298
Leif Johnsen72020,292
Mette Quist72020,292
Susanne Høyer72020,290
Vibeke Lappok2015623330,2862
Lars Rørby Johansen1153215170,2826
Anders Parsberg Wagner113300,270
Catja Fritz308710,272
Stine Simonsen154310,270
Lukas Magnussen349450,260
Anja Spuur Lønstrup195140,260
Bertil Møller Henriques195050,260
Anders "Kaptajn" Nyholt2225713440,2626
Kim Neubert94241680,2622
Rasmus "Tordenstav" Nielsen2035117340,2520
Birgitte Mouritsen5213760,252
Kim Christensen4010550,2518
Kim Olsen328260,2524
Nicklas Meng82110,250
Janus Kaufmann82020,252
Thomas Hist Petersen82020,250
Simon Petersen41100,252
Allan Jensen41010,254
Dennis Rosenbæk Marker41010,254
Daniel Mølgaard41010,250
Rasmus Christophersen41010,250
Vickie Kjær41010,250
Frederik Valdemar Wind41010,252
Tony Johansson41010,252
Jesper "Super" Due41010,252
Michael Larsen41010,250
Jesper Madsen 41010,250
Simon H.W 41010,252
Birgitte B. Gade5714860,252
Henrik Rossen338170,246
Søren Schandorph Pedersen297250,246
Sara Louise Barnholdt1463516190,244
Silas Johansen4210280,2418
Danni Kisum5212660,2314
Raimo Olsen266330,2312
Anders Hentzen133120,236
Michael Dahl West109251240,2310
Tanya Nielsen225230,232
Daniel Baunsgaard317160,236
Mathias Korsholm Mathiesen409360,2323
Ida Rostock Mathiasson 6314590,224
Flemming Petersen92200,224
Michael Malmberg92110,224
Mark Luceri235320,2258
Nicolai Jørgensen235320,220
Rene Astrup235230,228
Lars Zachariasen143210,210
Ole Håkansson143210,212
Camilla Knudsen194220,210
Maria Nielsen194220,212
Gustav Hassager194040,212
Daniel Hagen58120120,210
Jesper Bærensen6313850,2138
Mille Rabøl90181260,2036
Benjamin Vener306240,202
Bjørn Thronsen255410,204
Yngve Petersen255050,200
Jens Rossen204130,200
Allan Andersen153300,208
Tina Møller Nielsen153120,200
Katrine Lyngby153030,200
Martin Petersen102200,200
Bo Henriksen102110,2018
Jonas Godtkær102110,202
Simon Sørensen102020,200
Benny Andersen51100,200
Frank Larsen51100,200
Maria Busk51100,202
Lasse Brock51100,200
Jess Alster Larsen51100,204
Nicolaj Rasmussen51010,200
Ulla Kroushede51010,202
Daniel Kongshavn51010,202
Morten Nielsen6312840,1965
Mattias Stenman214310,1912
Jannik Laursen214310,190
Rasmus Ørsted Petersen2114014260,1944
Jannie Jensen224310,180
Victor Popov112110,180
Mark Pedersen112110,182
Simon Blounsø112020,180
Arthur Rosenzweig6111380,188
Rune Jensen509270,1810
Anders Christiansen149266200,1736
Mia Jensen6912750,176
Johan Hällström234040,1718
Esben Larsen122213180,17129
Kirstine Heyde478350,174
Mette Korsgaard Hansen124217140,1716
Jonas Hartzberg183210,170
Peter Schwartzbach122020,1710
Mikkel Rose61100,170
Bjarne Mikladal61100,172
Betina Street Mølgaard61100,170
Simon Vindt61100,174
Casper Andersen61010,170
Camilla Fritz61010,172
Maj-Britt Larsen61010,174
Amalie Segall254040,160
Michael Frausig132110,1512
Elisabeth J. Gade345140,152
Michael "Don H" Høxbroe91133100,1444
Joachim Knudsen284040,146
Michella Nielsen142020,142
Michael Altenburg71100,140
Henriette Frank Nielsen71100,144
Pernille Lesley Bakhauge71010,140
David Larsson71010,142
Peter Hjermind71010,140
Nikolaj Borg578170,144
Lars Ørsted Petersen8011380,1414
Klaus "Gar" Lundegaard456060,1322
Karen Bagger628170,1316
Mikkel Nyholt112142120,1396
Emil West243030,130
Sofus Rossing162110,136
Susanne Kragbæk81100,134
Annette Petersen81100,130
Jesper Bennedbæk81100,132
Dennis B. Hansen81010,132
Ninia Brodersen-Almind81010,130
Eirin Kristiansen81010,130
Mikkel Hansen577160,122
Helle Piil108131120,1212
Jonas Lindgren Christensen253210,122
Andreas Johansen91100,112
Claus Rose91100,1110
Esben Fuglsig91010,1114
Morten Pedersen91010,110
Vicki Bek91010,110
Karsten Pliniussen283030,110
Allan Nordlunde Hjorth197216150,1114
Heidi Parsberg Wagner394130,102
Jennie Dige Streit505230,106
Simon Fogh Hansen101010,102
Jan H. Nielsen101010,1010
Josephine Østergaard Christensen101010,100
Marco Roland515140,102
Allan "Covi" Strøbæk868260,0935
Philip Heyde868170,0914
Carina Kjørtsholtsen222020,090
Daniel Nielsen111100,090
Benjamin Dzemani111010,090
Jesper Roland Nielsen18216790,09142
Søren "Saki" Ginnerskov Nielsen232020,090
Mette Green121010,080
Torben B. Svendsen121010,080
Henrik Nielsen121010,082
Siri Hedelund Pliniussen252020,080
Lucas Birch Poss131010,080
Henrik Schütt131010,080
Dennis Waldorff Hansen141100,072
Helene Barnholdt141100,070
Nathalia Nielsen151100,0711
Malthe Lindeberg Christensen151010,072
Casper Christensen312020,064
Marcus Lüthje161100,062
Villads Nielsen161010,060
Mads Maxsø Christensen332200,060
Joachim Balling342110,0622
Andreas Borgaard342020,060
Henrik Hansen171100,060
Peter Nybo Andersen 362110,060
Claes Olsen1548080,052
Emil Christensen392020,050
Pia Just211010,050
Carsten Balslev492020,042
Tina Olsen502020,040
Peter Heitmann271100,046
Maria Amalie Møller1104040,040
Camilla Salejärvi Pedersen893210,0316
Simon Vilhelmsen311010,030
Anne Evendorf Høy943120,0310
David Moseley642020,030
Patrick Nielsen371010,030
Jan Møller381010,0312
Malou "mj" Mejdal411010,020
Ditte Seier Bræstrup421100,0212
Axel Warming631100,020
Silas Mikkelsen10000,000
Emil Hempel10000,000
Nicolas Hansen10000,000
Niels Rasmussen10000,000
Malthe Fruhstuck Lutcje10000,000
Emil Rose10000,000
Lukas Amici10000,000
Alexander Lorange Skando10000,000
Kasper Sørmer-Sørensen10000,000
Allan Hansen10000,000
Katrine Grathe10000,000
Lars Engelbrecht10000,000
Laurits Skovgård Thorsager10000,000
Kevin Jess10000,000
Lasse Bødker10000,000
Rasmus Bang10000,000
Jan Skovgaard Jensen10000,000
Bo Brodersen10000,000
Freja Andersen10000,000
Emil Løjtved Hansen10000,000
Anja Vraa10000,002
Viktor Christensen10000,000
Søren Brinkløv10000,000
Anja Kirkegaard10000,000
Jesper Åbonde10000,000
Tobias K. Bruun10000,000
Mads-Ulrik Hansen10000,000
Edda Damkjær10000,000
Niels Petersen10000,000
Christian Andersen10000,000
Frank Petersen10000,000
Niels Mouridsen10000,000
Casper Zindel10000,000
Dimitri Degner10000,000
Bibi Jensen10000,000
Mikkel Aasberg10000,000
Marian Drejka10000,000
Timothy Needham10000,000
Jesper Langskov10000,000
Camilla Zindel10000,000
Simone Schefte10000,000
Thor Dresler10000,000
Henrik Hammer10000,000
Desmond Æmo10000,000
Lenni Kruse10000,000
Nicolaj Paulsen10000,000
Bahaa Shughait10000,000
Frank Poulsen10000,000
Haakon Heyerdahl10000,000
Pauli Pedersen10000,000
Jeppe Ask Larsen10000,000
Martin Nygaard10000,000
Martin Jørgensen10000,000
Patrick Nielsen10000,000
Mads Hansen10000,000
Danny Larsen10000,000
Danni Blankensteiner10000,000
Astrid Juhl Petersen10000,000
Jesper Bruun10000,000
Kasper Kræfting10000,000
Mathias N. Jeppesen10000,000
Frederik Rasmussen10000,000
Carina Christophersen10000,000
Jesper Bjørn10000,000
Merete Bloch10000,000
Mia Adsersen10000,000
Royne Rutström10000,000
Michael Raae10000,000
Mathias Jeppesen10000,000
Anders Glensted10000,000
Peter Holland Larsen10000,000
Kieran Leong10000,000
Rasmus Andersson20000,000
Niclas Morén20000,000
Henrik Lindebjerg20000,000
Niklas Holleufer20000,000
Erik Andreasen20000,000
Lasse Poder20000,000
Claus Vagner20000,000
Mathias Winding20000,000
Emil Weile20000,000
Nina Lehd Olsen20000,000
Frederik Wanning20000,000
Trine Lamers20000,000
Daniel Stückler20000,000
Rikke Sophie Larsen20000,000
Lars Jon Jensen20000,000
Michael Jensen20000,000
Tim Nielson20000,000
Nicolai Zwinge20000,000
Mikkel Bremer20000,000
Jannick Hjort Larsen20000,000
Kasper Ludwig20000,000
Kasper Römer-Bruhn20000,000
Camilla Vogel20000,002
Lars Nielsen20000,000
Eddie Friberg20000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Mads Frederiksen20000,000
Jens Vest-Jensen20000,000
Mads Kofoed20000,000
Viktor Falk20000,000
Euel Christensen20000,000
Benjamin Guttesen20000,000
Mads Houg20000,000
Daniel Eskjær-køppen20000,000
Alfred Mikkelsen20000,000
Charlotte Remontius20000,000
Marcus Tetschner20000,000
Frederik Malling Thorberg20000,000
Victor Larsen20000,000
Thomas Hauerslev30000,000
Dan Ekman30000,006
Christian Meyer Borggård 30000,000
Emil Hansen 30000,000
Christopher Juhl Jensen30000,000
Anders Simonsen30000,000
Nicklas Nielsen30000,000
Dennis Pedersen 30000,000
Steen Jensen30000,000
Joachim Falck30000,002
Malene Taube30000,000
Kim Lunde30000,002
Rasmus Østersø30000,000
Annie Munch30000,004
Dan Hausted30000,000
Martin Zich30000,000
Peter Just Larsen30000,000
Jens Duysen30000,000
Mark Obert Hansen Sprogøe30000,000
Kasper Bøgeschubert30000,000
Lukas K. Larsen30000,004
Jan Rossing30000,000
Simon Høyer30000,000
Erik Byhlin30000,000
Mille Anna Lilja30000,000
Nicolaj Eriksen30000,000
Palle Nøhr30000,000
Rasmus Enegaard30000,000
Kim Pedersen30000,002
Lonnie Modler40000,000
Mikkel Borg Svendsen40000,000
Oliver Segall40000,000
Anders Hartzberg40000,002
Christina Fussing40000,000
Frederik P. Jensen40000,000
Ulla Misser Petersen40000,000
Nicolas Jensen40000,002
Dennis Nielsen40000,000
Claus Rikhof40000,000
Chris Thordal40000,000
Mikkel Brandt40000,000
Anne-Marie Ravn40000,000
Thomas Højmark dahl40000,002
Emil Andersen40000,000
Aksel Nielsen40000,000
Wilhelm Nordgaard40000,000
Carsten Østergård40000,004
Martin René Andersen40000,000
Nickolas Hansen50000,000
Adams Nurdin50000,000
Emil Galvit50000,000
Andreas Jensen50000,0014
Christina Overby50000,004
Julie Rønnebech50000,000
Carsten "Hol" Rasmussen50000,000
Jakob Bjældager50000,000
Andreas Bakbøl50000,000
Kristoffer Bührmann60000,004
Wei Hou60000,000
Maria Jensen60000,000
Ann Trulsen60000,000
Silas Brøndsted Engelgaar60000,000
Martin Nyborg60000,000
Albertine Linnea Sommer Nielsen70000,000
Daniel Lund70000,004
Miklas Nielsen70000,000
Emil Larsen70000,000
Aske Rasmussen70000,000
Katrine Ida Rønn Sørensen80000,0014
Dorte Egholm Nielsen80000,002
Andreas Christiansen80000,002
Jannik Eriksson80000,000
Yafet Paolos80000,000
Magnus Juul thorsen90000,000
Lone Jørgensen90000,000
Claus Smedegård Dall90000,000
Maria Mathiesen100000,000
Dorte Misser Sørensen100000,004
Jimmie Mortensen100000,000
Emmely Van Overeem110000,000
Sisse Rabøl110000,006
Marie Lindstrøm Jensen110000,000
Jesper Kristensen120000,0010
Mathias Terp120000,000
Thomas Steenberg Nielsen140000,000
Stine Hansen140000,000
Annie Andersen150000,000
Theodor Møller Henriques150000,000
Jonathan Vener160000,002
Anja Øhrgaard160000,000
Stine Christensen160000,002
Vibeke Abel170000,002
Kristoffer Rønnebech180000,002
Jan Andersen180000,000
Maria Lindman250000,008
Louise Strøbæk260000,000
Klaus Bjerregaard290000,000
Nicolai Kløve Hansen300000,000
Charlotte Hertz320000,006
Malin Gasslander730000,000
VI GLÆDER OS:
TIL VI SES IGEN!
Seneste nyheder
01-07Dame 1 trup - del 3 
22-06Indkaldelse til generalforsamling 
29-05Dame 1 trup - del 2 
12-05Mindeord om Laus Jensen 
11-05Dame 1 trup - del 1 
10-05Dame 1 trænerteam 20/21 
05-05Huskatten FC ... Historien om Herlev FC's logo 
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
Flere nyheder...
Seneste kampe
Ingen aktuelle kampe
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe