Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Tommy Reele4073311062250,81540
Peter Bo Nielsen3413251681570,95168
Mette "Bidder" Bidstrup312218121970,70108
Dennis "Hill" Hansen2853252231021,14270
Christian "Militær" Nyholt2602721661061,05204
Flemming Nielsen2472811801011,1495
Daniele "DB" Berardino2416864502362,85160
Michael Tjørnemark227205108970,9039
Anders "Kaptajn" Nyholt2185513420,2526
Carsten Bjerregaard213276187891,30176
Rasmus Ørsted Petersen2073914250,1940
Nicklas Spuur Lønstrup203242163791,1951
Mikael Juhl-Hansen201225146791,12160
Kristian Snerle20111443710,57126
Vibeke Lappok2015623330,2862
Mads Herskind200175108670,8839
Jonas Kaarsgaard Rasmussen199221122991,11160
Rasmus "Tordenstav" Nielsen1985117340,2620
Stefan Abildskov191170112580,89113
Helene Christensen1886040200,322
Thomas Elsing187185130550,9919
Allan Nordlunde Hjorth186143110,0814
Alexander Vener1858032480,4336
Peter Holm1846031290,3330
Jesper Roland Nielsen18216790,09142
Michael Sejer Olsen17813162690,74245
Michael K. Hansen1788542430,48101
Michael Thomsen1709648480,5612
Frederik Bloch1693071731341,8290
Anja Mortensen169152107450,9060
Jørgen Bo Nielsen16115386670,9526
Jens Laustén1585129220,3257
Håkon "Loob" Schulze1566327360,4073
Christian Mouritsen1557647290,49189
Peter Meincke152207123841,3697
Claes Olsen1518080,052
Anders Olsen15010079210,67222
Kenneth Widén1468740470,6032
Tine Ingvardsen1464520250,3132
Sara Louise Barnholdt1463516190,244
Marius Haslund Hansen144156109471,0843
Anders Terkelsen1422901551352,04207
Ken Remontius1424917320,3578
Christoffer Ølgaard Erichsen140218128901,56180
Tine Nygaard Vinther13810755520,782
Thomas Wiberg "Prima" Gejl1389262300,6734
Helle Skov Lund1365633230,4110
Julie Louise Munk Andersen1365025250,3758
Marcus Alexander Byrgesen13512786410,9426
Niels "Niller" Breitenbach1357538370,5642
Anders Christiansen134256190,1936
Dan "Fersken" Waldorff1316242200,4718
Felix Egestad130208128801,6061
Theis Scott Hansson12816099611,25190
Tinus Byrgesen1276831370,5440
Mette Korsgaard Hansen124217140,1716
Esben Larsen122213180,17129
Martin Nielsen1209554410,7948
Carina Selmer Nyholt1184929200,4220
Peter Thage117206146601,7690
Jesper Lundgren1177525500,6422
Nicolai Frobøse11414386571,25124
Mark Sørensen1144527180,3932
Laura Thomsen1143824140,334
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson11313586491,1978
Daniel Jensen1139248440,8177
Joachim Møller1126330330,5628
Mikkel Nyholt112142120,1396
Jens "Killer" Vilhelmsen1116241210,5640
Kenneth Coretto1114118230,3722
Lars Rørby Johansen1113114170,2826
Mike Gøbel1107130410,6526
Ragner "Maes" Hansen1105629270,5112
Maria Amalie Møller1104040,040
Maria Seir Olsen10911264481,0324
Emil Spanggaard1097529460,69232
Michael Dahl West109251240,2310
Helle Piil108131120,1212
André Lyhne Nørager1063717200,3522
Line Lund1045538170,5354
Casper Breitenbach10311555601,1216
Thomas "TE" Eriksen1035625310,5493
Emil Rostock Mathiasson1016832360,672
Morten "Olsen" Olsen10013493411,34152
Ronnie Juul Hansen1005827310,5818
Magnus Hjorth Jørgensen985028220,5128
Mark Juul Hansen974024160,4149
Cecilie Salejärvi Pedersen956240220,654
Thomas "Stump" Petersen9412982471,3748
Thomas Gaard947749280,8287
Anne Evendorf Høy943120,0310
Daniel Poulsen938454300,9012
Dennis Monberg Jensen937842360,84101
Jakob Kaarsgaard Rasmussen937249230,7770
Kasper Skov Lund925533220,608
Kim Neubert91241680,2622
Mads Hjelmsø90195118772,1710
Mille Rabøl90181260,2036
Michael "Don H" Høxbroe90133100,1444
Camilla Salejärvi Pedersen893210,0316
Jesper Larsen889267251,0526
Mikael "Blomst" Christoffersen889158331,0340
Tobias Øvlisen86156115411,8116
Allan "Covi" Strøbæk868260,0935
Philip Heyde868170,0914
Lasse Langelund855827310,6842
Tina Stokvad Hansen838057230,9612
Trine Friis Jakobsen824129120,5015
Jacob Bjerregaard82288200,3444
Alex Lykholt80282170,35122
Kim Meng7911980391,5159
Line Lundbak795134170,6543
John Madsen794923260,6294
Steven Knudsen793211210,41122
Søren Gytkjær Milwertz786039210,772
Kristian Bondo784315280,5548
Rasmus Herløv Jørgensen769759381,2812
Jan Juel Michelsen75295201943,9344
Alex Roland744120210,558
Lars Ørsted Petersen748260,1114
Rasmus Madsen73162123392,2220
Kim Spendser737557181,0310
Malin Gasslander730000,000
Jens Obel724829190,6710
Mads Terp7011364491,612
Kenneth Toft703621150,5110
Nicklas Petersen697251211,0466
Mia Jensen6912750,176
Oskar Schjerlund68162105572,382
Jannick Mortensen68145114312,1371
Anton Ørsted Petersen66294216784,4510
Jesper Frank Christensen665324290,8012
Simon Berardino653926130,6020
Tobias Rønnow652412120,374
Mikkel Johnsen652311120,3551
Daniel Hedegaard6411384291,7712
David Moseley642020,030
Basse Steenberg639054361,4329
Ida Rostock Mathiasson 6314590,224
Jesper Bærensen6313850,2138
Axel Warming631100,020
John "John John" Jensen62162117452,618
Kim Olesen6210170311,63139
Anders Malm62302280,4865
Bo Andersen622910190,4777
Morten Nielsen6211740,1865
Karen Bagger628170,1316
Lasse Clausen615029210,8222
Claus Johnsen613319140,5450
Morten Trostmann61292270,480
Arthur Rosenzweig6111380,188
Allan "Dåsen" Olsen60494180,8210
Peter Møller603421130,5744
Enid Egestad597248241,2216
Mia Bidstrup59231760,3932
Simon Bay Munkholm58147104432,532
Frederik Hansen584528170,7820
Daniel Hagen58120120,210
Danny Lyø Petersen5712868602,2540
Birgitte B. Gade5714860,252
Mikkel Hansen577160,122
Henrik Densing Petersen552917120,5324
Jesper Bredkjær53146116302,7562
Ulrich Olsen536145161,1512
Jens Olsen525639171,0810
Jane Christensen52151050,292
Birgitte Mouritsen5213760,252
Danni Kisum5212660,2314
Nikolaj Borg528170,154
Pia Hedegaard514328150,848
Jesper Bjørn Rasmussen513626100,7118
Marco Roland515140,102
Daniel Christensen50171250,3489
Rune Jensen509270,1810
Jennie Dige Streit505230,106
Tina Olsen502020,040
Jack Vest495728291,1669
Carsten Balslev492020,042
Oliver Wittwer48271980,566
Lisbeth Riis474219230,8935
Daniel Wøldike Larsen473721160,790
Kirstine Heyde478350,174
Frederik Andersen464835131,0449
Laus Jensen457048221,566
Klaus "Gar" Lundegaard456060,1322
Johan Emil Algren447546291,700
Jonny Petersen436045151,4028
Mark Straarup433824140,8816
Kenny Larsen424918311,178
Henrik Hjelmsø42219120,5026
Silas Johansen4210280,2418
Ditte Seier Bræstrup421100,0212
Timo Olsen414431131,076
Nicolai Flindt413015150,7343
Stefan Kjærshøj Stamp412111100,516
Malou "mj" Mejdal411010,020
Ulrik Jellum405739181,434
Nicklas Svenson403323100,834
Dorte Qvist Christensen402515100,6318
Rasmus Pedersen4018990,450
Kim Christensen4010550,2518
Theis Grimmelmann Viholt39271890,6917
Casper Nielsen39181440,4610
Heidi Parsberg Wagner394130,102
Emil Christensen392020,050
Martin Trier384924251,2928
Brian Juul38352780,924
Niklas Mortensen38191180,508
Michael Frostholm3813940,340
Jan Møller381010,0312
Christian Jørgensen376431331,7322
Niels Rørbæk374027131,0822
Susanne Madsen37171340,462
Allan Bøwig3713760,354
Diana Sass3711830,304
Claus Hansen36191270,5310
Jeanne Rasmussen36181530,5014
Peter Nybo Andersen 362110,060
Lisbeth Nøhr35423481,202
Christian Friberg353926131,118
Martin Nørgaard Jensen342210120,6512
Søren Jønsson34211560,620
Tejs Knudsen34199100,562
Henric Larsson3415690,4430
Lukas Magnussen349450,260
Mathias Korsholm Mathiesen348350,2423
Elisabeth J. Gade345140,152
Joachim Balling342110,0622
Andreas Borgaard342020,060
Jonas Hviid334824241,4557
Hanna Møller333625111,092
Louise Kleis332715120,826
Gabriel Kjærsgaard33249150,730
Lars Iversen33181440,5547
Moran Krasnik33161330,4838
Søren Borck Larsen3315870,456
Henrik Rossen338170,246
Mads Maxsø Christensen332200,060
Ole Andersen322513120,786
Jesper Morsing3210640,3132
Kim Olsen328260,2524
Charlotte Hertz320000,006
Michael Cromwell3114187544,5549
Noah Gundersen 314530151,452
Magnus Juhlin3113580,4233
Daniel Baunsgaard317160,236
Casper Christensen312020,064
Simon Vilhelmsen311010,030
Patrick Nielsen311010,030
Mette Groth303219131,078
Morten Ketelsen303018121,0020
Hans-Henrik Hedegaard302716110,9025
Joachim Søndergaard30191450,6314
Bo Christiansen3016880,5321
Catja Fritz308710,272
Benjamin Vener306240,202
Nicolai Kløve Hansen300000,000
Alf Nielsen296747202,3120
Christian Sandoval2915870,520
Johan Nyholt2914680,480
Tobias Øhrgaard Laursen2913760,4522
Nikolai Bendix2912480,414
Søren Schandorph Pedersen297250,246
Klaus Bjerregaard290000,000
Thomas "Koller" Kolstrup282611150,936
Ronni Gunnarsen28241950,8610
Katrine Pedersen2815960,548
Sebastian Knudsen28155100,5414
Martin Scheibel2812390,4342
Rikke Fog Jacobsen2811470,390
Joachim Knudsen284040,146
Karsten Pliniussen283030,110
Christian Rutherford272816121,044
Peter Theis Marcussen2711650,4110
Peter Heitmann271100,046
Tobias Nygaard Andersen266954152,6513
Peter Scheibel262414100,9248
Raimo Olsen266330,2312
Louise Strøbæk260000,000
Mathias Oskarsson255630262,2410
Mattias Nilsson253927121,567
Gert Jensen253419151,3618
David Straarup252512131,006
Anders Nordentoft25171160,684
Mikkel Vick Nielsen2516880,642
Morten Foverskov2515690,600
Kenneth Lund2513850,528
Claus Schrøder2512840,4814
Anders Enevold Grønlund2511920,4410
Fredrik Lingvall2510460,4016
Bjørn Thronsen255410,204
Yngve Petersen255050,200
Amalie Segall254040,160
Jonas Lindgren Christensen253210,122
Maria Lindman250000,008
Michael Juhl243724131,5414
Nikolaj Husen249360,3824
Morten Kristoffersen248170,338
Emil West243030,130
Rasmus A. Kraft233619171,5724
Joakim Ottosson233520151,5241
Andre Modler23191450,8316
Peter Ludwig238350,3538
Mark Luceri235320,2258
Nicolai Jørgensen235320,220
Rene Astrup235230,228
Johan Hällström234040,1718
Søren "Saki" Ginnerskov Nielsen232020,090
Andreas Krogh Andersen223419151,5538
Ann-Dorthe Lisbygd22332491,502
Kristian Lund22261881,1834
Jacob Levy2210640,452
Christian Brose2210640,4516
Tanya Nielsen225230,232
Carina Kjørtsholtsen222020,090
Danni Martens216437273,0528
Anders Johnsen215131202,436
Victor Madsen213322111,574
Ronni Jensen2112750,578
Camilla Olsen217430,3316
Mattias Stenman214310,1912
Jannik Laursen214310,190
Pia Just211010,050
Maja Dons2010640,500
Rasmus Stig "Mallorca" Nielsen209180,456
Jens Rossen204130,200
Carina Olsson19241681,264
Anders Damm1912570,6312
Sander Linnet1910370,532
Bertil Møller Henriques195050,260
Camilla Knudsen194220,210
Maria Nielsen194220,212
Gustav Hassager194040,212
Siri Hedelund Pliniussen192020,110
Tobias Tørnqvist182110111,170
Morten Louis Olsen 18151320,8310
Thomas Bertelsen18151140,836
Wincentz Heim1813490,724
Lasse Lykke Jensen18121020,6712
Tina Thranow188440,444
Anders Sørensen187520,3919
Jonas Hartzberg183210,170
Jan Andersen180000,000
Kristoffer Rønnebech180000,002
Filip Marklund175129223,006
Christian Seest17161060,944
Lars "Fod" Schamaitat17131030,762
Lasse R. Andersen1711290,650
Mathias Lønstrup 179720,530
Mia Levy Godtkjær179630,530
Tina Thunø178620,472
Jimmy Andersen176330,356
Henrik Hansen171100,060
Vibeke Abel170000,002
Jonas Engholt16151320,944
Thomas Knudsen167520,440
Line Møller167430,440
Magnus Møberg166240,386
Thomas Rosted165050,312
Jannie Jensen163210,190
Sofus Rossing162110,136
Marcus Lüthje161100,062
Jonathan Vener160000,002
Stine Christensen160000,002
Laura Andrés Kaalhauge15181171,200
Casper Hemmingsen1513940,876
Nina Sørensen1513760,870
Carsten Storgård1511560,732
Peter Henriksen1510820,674
Alexander Craner158350,530
Ditte Louise Jespersen157430,476
Ole B. Hansen155500,3320
Mikkel Kjær Rønnow155140,334
Allan Andersen153300,208
Katrine Lyngby153030,200
Malthe Lindeberg Christensen151010,072
Annie Andersen150000,000
Theodor Møller Henriques150000,000
Rikke Bjulf1411650,790
Jeffrey McCummon 146240,438
Jan Moseley146150,430
Lars Selmer Kaarsberg145320,362
Niklas Dissing145230,366
Jesper Lund145230,366
Anja Spuur Lønstrup144130,290
Lars Zachariasen143210,210
Michella Nielsen142020,142
Helene Barnholdt141100,070
Dennis Waldorff Hansen141100,072
Thomas Steenberg Nielsen140000,000
Stine Hansen140000,000
Marcus Enefalk1315871,1524
Ronni Andersen1311560,852
Robin Stenmark1310640,7734
Lasse Joenson1310550,770
Anders Vejgaard139540,694
Brian Hansen138260,6210
Morten Petersen137160,542
Louise Kern136420,460
Peter Bredkjær136150,466
Jesper Stubgaard134130,316
Anders Hentzen133120,236
Michael Frausig132110,1512
Henrik Schütt131010,080
Lucas Birch Poss131010,080
Samantha "Sam" Rush12292542,4219
Andreas Larsen12262062,174
Mikael "Micke" Mellberg122513122,088
Dennis Hüttel12161241,3316
David Kristensen1212661,004
Sofus Granskov1210640,830
Heidi Andersen129360,752
Benjamin Gamst127340,580
Dorte Krog126240,502
Nadia Krarup Knudsen125140,422
Maiken Lindahl124310,336
Katrine Sahlertz124220,330
Michael Smedegaard124130,330
Jannik Koppel124040,330
Tina Møller Nielsen122110,170
Peter Schwartzbach122020,1710
Henrik Nielsen121010,082
Torben B. Svendsen121010,080
Mette Green121010,080
Villads Nielsen121010,080
Anja Øhrgaard120000,000
Mathias Terp120000,000
Jesper Kristensen120000,0010
Steffen Leholk113424103,092
Marc Schlæger11262152,368
Anders Straarup Jensen11121111,094
Mads Larsen119720,820
Ronny Andreasen117520,6412
Claus Malver116510,554
Marcus Korsbakke115140,450
Birgitte Bjerregaard114400,360
Stig Thorsteinsson114310,360
Marco Berardino114310,366
Faraz Rezvani114220,362
Sofie Simonsen114220,360
Thomas Petersen114130,362
Anders Parsberg Wagner113300,270
Mark Pedersen112110,182
Simon Blounsø112020,180
Daniel Nielsen111100,090
Benjamin Dzemani111010,090
Marie Lindstrøm Jensen110000,000
Sisse Rabøl110000,006
Emmely Van Overeem110000,000
Marcus Hvitfeldt Jensen10191271,900
Dannie Andersen10151051,5016
Mathias Schebye1013671,302
Kevin Rasmussen107430,700
Maria Frestad Jørgensen107250,702
Mette Ærenlund106510,600
Mathias Kristensen106330,600
Oliver Hartzberg105230,502
Andreas Lannér104310,408
Lars Skjødt103120,308
Antti Soini103120,306
Philip Würtz Rasmussen103120,304
Martin Petersen102200,200
Bo Henriksen102110,2018
Jonas Godtkær102110,202
Stine Simonsen102110,200
Simon Sørensen102020,200
Nathalia Nielsen101100,107
Jan H. Nielsen101010,1010
Josephine Østergaard Christensen101010,100
Simon Fogh Hansen101010,102
Jimmie Mortensen100000,000
Maria Mathiesen100000,000
Dorte Misser Sørensen100000,004
Jimmy Boye Olesen9423664,674
Jonas Sander93214183,560
Simon K. Rasmussen9171071,890
Nicki Kisum910731,110
Ivan Punchochar96330,674
Bjarne Bo Nielsen95410,560
Nick Topholm94220,4416
Peter Rasmussen94220,444
Merethe Larsen93120,332
Lukas Magnussen93030,330
Kasper Larsen93030,330
Flemming Petersen92200,224
Michael Malmberg92110,224
Andreas Johansen91100,112
Claus Rose91100,1110
Ole Håkansson91010,112
Esben Fuglsig91010,1114
Vicki Bek91010,110
Morten Pedersen91010,110
Claus Smedegård Dall90000,000
Lone Jørgensen90000,000
Alexander Mortensen8231492,880
Morten Nørgaard87430,880
Kenneth Liljequist86600,7545
Andreas Dalgaard Petersen85320,630
Mikkel F. Hansen85230,634
Jakob Ølholm85230,638
Morten E84130,502
Maria Astrid Roslund84040,500
Emil Christiansen 83030,380
Janus Kaufmann82020,252
Thomas Hist Petersen82020,250
Annette Petersen81100,130
Susanne Kragbæk81100,134
Jesper Bennedbæk81100,132
Dennis B. Hansen81010,132
Eirin Kristiansen81010,130
Jannik Eriksson80000,000
Andreas Christiansen80000,002
Dorte Egholm Nielsen80000,002
Katrine Ida Rønn Sørensen80000,0014
Yafet Paolos80000,000
Nicolai Blom7166102,290
Jesper Madsen 76420,862
Morten Møller76240,862
Victor Lander76060,860
Karoline Birk Bjerregaard75320,710
Hivzo Cehajic74220,570
Frederik Jensen74220,5720
Martin Madsen74220,572
Markus Mortensen73300,430
Rasmus Nissen73120,4322
Kim Schelde72200,292
Jonas Bertholdt72110,290
Rasmus Limschou72020,298
Mette Quist72020,292
Leif Johnsen72020,292
Susanne Høyer72020,290
Michael Altenburg71100,140
Pernille Lesley Bakhauge71010,140
Peter Hjermind71010,140
David Larsson71010,142
Victor Popov71010,140
Miklas Nielsen70000,000
Albertine Linnea Sommer Nielsen70000,000
Daniel Lund70000,004
Aske Rasmussen70000,000
Emil Larsen70000,000
Andrew Coward610371,672
Mickey Lund69541,509
Ida Olsen68711,330
Magnus Christensen67341,172
Kevin Mark Top65230,830
Nicklas Hedegaard64310,676
Michelle Sørensen64310,670
Noah Thompson63300,502
Mathias Bloch63210,500
Lone Sejer Hansen63030,500
Carsten Olsen62200,334
Camilla Toxværd62110,330
Sean Matthews62020,330
Josefine Fegar62020,330
Mikkel Rose61100,170
Bjarne Mikladal61100,172
Betina Street Mølgaard61100,170
Casper Andersen61010,170
Camilla Fritz61010,172
Maj-Britt Larsen61010,174
Ann Trulsen60000,000
Maria Jensen60000,000
Wei Hou60000,000
Kristoffer Bührmann60000,004
Magnus Juul thorsen60000,000
Martin Nyborg60000,000
Silas Brøndsted Engelgaar60000,000
Emil Christansen58441,600
Michael Odfelt57341,402
Michael Nees Sørensen55321,004
Mika Kivimäki53300,600
Lasse P. Jensen53300,600
Mathias Kaufmann53210,602
Line Neugebauer53210,600
Kasper Jensen53120,602
Rikke Ida Lilja53120,600
Emil Kjær Rasmussen53030,600
Yaqoob Butt52200,404
Maria Busk51100,202
Frank Larsen51100,200
Lasse Brock51100,200
Jess Alster Larsen51100,204
Henriette Frank Nielsen51100,204
Benny Andersen51100,200
Nicolaj Rasmussen51010,200
Ulla Kroushede51010,202
Daniel Kongshavn51010,202
Julie Rønnebech50000,000
Christina Overby50000,004
Andreas Jensen50000,0014
Carsten "Hol" Rasmussen50000,000
Jakob Bjældager50000,000
Andreas Bakbøl50000,000
Nickolas Hansen50000,000
Emil Galvit50000,000
Adams Nurdin50000,000
Christian Glaas49722,258
Tobias Philmann45231,250
Rasmus Brandt 43210,750
Mike Dalhus43210,752
Emil Berger Christiansen43120,750
Nicklas Meng42110,500
Jess Pedersen42110,506
Casper Thordal42110,502
Dennis Hørringsen42020,5032
Simon Petersen41100,252
Dennis Rosenbæk Marker41010,254
Allan Jensen41010,254
Rasmus Christophersen41010,250
Daniel Mølgaard41010,250
Jesper "Super" Due41010,252
Michael Larsen41010,250
Tony Johansson41010,252
Frederik Valdemar Wind41010,252
Vickie Kjær41010,250
Simon H.W 41010,252
Aksel Nielsen40000,000
Wilhelm Nordgaard40000,000
Carsten Østergård40000,004
Thomas Højmark dahl40000,002
Mikkel Brandt40000,000
Emil Andersen40000,000
Martin René Andersen40000,000
Frederik P. Jensen40000,000
Mikkel Borg Svendsen40000,000
Lonnie Modler40000,000
Christina Fussing40000,000
Anders Hartzberg40000,002
Oliver Segall40000,000
Claus Rikhof40000,000
Chris Thordal40000,000
Nicolas Jensen40000,002
Dennis Nielsen40000,000
Ulla Misser Petersen40000,000
Mathias Mønsted3151055,000
Anders Cleveland310823,336
Christian Nielsen38532,672
Lasse Karlson35411,670
Allan T. Nielsen35231,670
Martine Terrida34221,330
Jonas Tobiasen34131,330
Michael Hansen33031,000
Peter Møller H531100,330
Mark Aagaard Nielsen31100,330
Allan Sunke31100,330
Martin Jensen31100,334
Lasse Bjerre31010,330
Ninia Brodersen-Almind31010,330
Magnus Egestad31010,330
Nick Nygaard31010,330
Roy Vest31010,330
Sabina Hansen31010,330
Marcus Winther31010,330
Michaela Larsson31010,330
Carl Duysen31010,330
Pierre Lyhne Nørager31010,330
Kasper Bøgeschubert30000,000
Lukas K. Larsen30000,004
Jens Duysen30000,000
Mark Obert Hansen Sprogøe30000,000
Martin Zich30000,000
Peter Just Larsen30000,000
Simon Høyer30000,000
Jan Rossing30000,000
Nicolaj Eriksen30000,000
Palle Nøhr30000,000
Rasmus Enegaard30000,000
Kim Pedersen30000,002
Mille Anna Lilja30000,000
Erik Byhlin30000,000
Joachim Falck30000,002
Rasmus Østersø30000,000
Malene Taube30000,000
Kim Lunde30000,002
Steen Jensen30000,000
Dan Hausted30000,000
Annie Munch30000,004
Dennis Pedersen 30000,000
Christopher Juhl Jensen30000,000
Emil Hansen 30000,000
Thomas Hauerslev30000,000
Dan Ekman30000,006
Christian Meyer Borggård 30000,000
Sebastian Bergholgt23121,502
Kasper Magnussen23121,500
Selvmål 22201,000
Niklas Olausson22201,000
Mie Jensen22201,000
Anne Evemdorf22111,000
Michael Transel22021,000
Martin Falkeborg21100,500
Frederik Christensen21100,500
Henrik Arnt21100,500
Benjamin Guttesen21100,500
Daniel Damm21100,500
Daniel Larsen21100,500
Marius Oxfeldt21010,500
Tobias Hviid21010,500
Jakob Søholt Larsen21010,500
Henrik Hilleberg21010,500
Karsten Grentoft21010,500
Marie Amalie Møller21010,500
Thomas Jensen21010,504
Linda da Silva21010,500
Trine Lamers20000,000
Nina Lehd Olsen20000,000
Frederik Wanning20000,000
Rikke Sophie Larsen20000,000
Emil Weile20000,000
Mathias Winding20000,000
Henrik Lindebjerg20000,000
Niklas Holleufer20000,000
Erik Andreasen20000,000
Niclas Morén20000,000
Rasmus Andersson20000,000
Daniel Stückler20000,000
Lasse Poder20000,000
Claus Vagner20000,000
Mikkel Bremer20000,000
Lars Jon Jensen20000,000
Michael Jensen20000,000
Tim Nielson20000,000
Nicolai Zwinge20000,000
Kasper Ludwig20000,000
Jannick Hjort Larsen20000,000
Lars Nielsen20000,000
Camilla Vogel20000,002
Kasper Römer-Bruhn20000,000
Eddie Friberg20000,000
Victor Larsen20000,000
Frederik Malling Thorberg20000,000
Marcus Tetschner20000,000
Alfred Mikkelsen20000,000
Charlotte Remontius20000,000
Mads Frederiksen20000,000
Mads Kofoed20000,000
Viktor Falk20000,000
Euel Christensen20000,000
Benjamin Guttesen20000,000
Jens Vest-Jensen20000,000
Mads Houg20000,000
Daniel Eskjær-køppen20000,000
Morten Gundlach15415,000
Mikkel Saabye13213,002
Claes Morsing13213,000
Jesper Larsen12202,000
Tina Mølgaard12112,000
Stefan Ravnholt12112,000
Andreas Nyegaard12112,002
Anders Brørup11101,002
Miko Paassilta11101,000
Anders G. Jørgensen11101,000
Diana Sass11101,000
Marius Kousgaard11101,002
Thomas Clausen11101,000
Steen Sørensen11101,000
Brian "Slagskud" Jensen11101,000
Fredrik Hjorth Jørgensen11101,000
David Skou-Henriksen11101,000
Simon Vindt11101,000
Lasse Villumsen11011,000
Dennis Brorsbøl11011,000
Jacob Sunwell11011,000
Silas Watt11011,000
Emil Noah Flensborg Madsen11011,000
Lars Henriksen11011,002
Kenneth Olsen11011,000
Oliver Back11011,000
Luca Sebastian Buccarella11011,000
Kasper Kræfting10000,000
Danny Larsen10000,000
Astrid Juhl Petersen10000,000
Mathias N. Jeppesen10000,000
Danni Blankensteiner10000,000
Frederik Rasmussen10000,000
Jesper Bruun10000,000
Kieran Leong10000,000
Royne Rutström10000,000
Peter Holland Larsen10000,000
Patrick Nielsen10000,000
Mads Hansen10000,000
Anders Glensted10000,000
Mathias Jeppesen10000,000
Michael Raae10000,000
Carina Christophersen10000,000
Mia Adsersen10000,000
Merete Bloch10000,000
Jesper Bjørn10000,000
Mikkel Aasberg10000,000
Marian Drejka10000,000
Timothy Needham10000,000
Jesper Langskov10000,000
Camilla Zindel10000,000
Simone Schefte10000,000
Pauli Pedersen10000,000
Martin Nygaard10000,000
Martin Jørgensen10000,000
Desmond Æmo10000,000
Haakon Heyerdahl10000,000
Frank Poulsen10000,000
Nicolaj Paulsen10000,000
Bahaa Shughait10000,000
Henrik Hammer10000,000
Thor Dresler10000,000
Lenni Kruse10000,000
Jeppe Ask Larsen10000,000
Dimitri Degner10000,000
Casper Zindel10000,000
Frank Petersen10000,000
Niels Mouridsen10000,000
Niels Petersen10000,000
Christian Andersen10000,000
Bibi Jensen10000,000
Jesper Åbonde10000,000
Tobias K. Bruun10000,000
Mads-Ulrik Hansen10000,000
Edda Damkjær10000,000
Emil Løjtved Hansen10000,000
Jan Skovgaard Jensen10000,000
Bo Brodersen10000,000
Rasmus Bang10000,000
Lasse Bødker10000,000
Viktor Christensen10000,000
Søren Brinkløv10000,000
Jacob Fjeldsted10000,000
Kevin Jess10000,000
Allan Hansen10000,000
Kasper Sørmer-Sørensen10000,000
Lars Engelbrecht10000,000
Katrine Grathe10000,000
Niels Rasmussen10000,000
Laurits Skovgård Thorsager10000,000
Malthe Fruhstuck Lutcje10000,000
Emil Rose10000,000
Lukas Amici10000,000
Alexander Lorange Skando10000,000
Nicolas Hansen10000,000
Silas Mikkelsen10000,000
Emil Hempel10000,000
Freja Andersen10000,000
Anja Vraa10000,002
Tillykke med det runde antal kampe:
Mads Herskind - 200 kampe
Kristian Snerle - 200 kampe
Nicklas Lønstrup - 200 kampe
Claes Olsen - 150 kampe
Emil Rostock - 100 kampe
Seneste nyheder
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 2 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
08-12Herre 4 - Hafnia 316 - 2
08-12Herre 3 - Holbæk5 - 2
08-12Hotboys - Skælskør Eagles3 - 11
08-12Herre 1 - Hafnia3 - 9
08-12U13 A - Copenhagen8 - 3
29-11Helsingør 2 - Dame6 - 1
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe