Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Hotboys
Herre 3
Fælles træning
Dame 1 / Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jannick Mortensen18433672,3928
Dennis "Hill" Hansen132212101,6920
Kim Meng15198111,2717
Nicklas Spuur Lønstrup18161060,898
Stefan Abildskov16131030,814
Ronnie Juul Hansen1411380,796
Emil Spanggaard149270,6424
Thomas Wiberg "Prima" Gejl189270,504
Tobias Øvlisen128530,670
Lasse Langelund157250,4710
Jens Olsen136330,460
Mathias Korsholm Mathiesen125230,426
Jonas Kaarsgaard Rasmussen13213,000
Daniel Hedegaard33211,002
Nikolaj Husen82110,256
Dennis Hørringsen42020,5032
Marius Haslund Hansen62020,330
Kasper Skov Lund21010,500
Jesper Roland Nielsen10000,0025
Alex Lykholt10000,000
Anders Olsen10000,004
Casper Breitenbach10000,000
Rasmus Ørsted Petersen10000,000
Søren Brinkløv10000,000
Niels "Niller" Breitenbach20000,000
Jimmie Mortensen100000,000
Anders Christiansen100000,000
Claes Olsen150000,000
250 points / 250 kampe:
Christian Nyholt
Seneste nyheder
19-04Indkaldelse til generalforsamling 
02-04Damer: Knebent nederlag 
28-03Damer: Nat kampen i Helsingør 
25-03Hotboys slutter sæsonen godt af 
23-03Damer: 1 vundet, 1 tabt og 1 uafgjort periode 
23-03Hotboys: Tæt fight mod politiet 
13-03Hotboys: Nederlag til topholdet  
12-03Damer: Flækket øjenbryn og masser af mål 
Flere nyheder...
Seneste kampe
01-04Dame 1 / Motion - FFK 23 - 4
31-03Herre 3 - FFK 211 - 3
31-03U11 - Benløse2 - 2
24-03GrevLe - U13 7 - 8
23-03Hotboys - Holbæk7 - 6
15-03Herre 1 - CBS Sport4 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
27-04Benløse - U11
04-05Hafnia - U13
Denne uges kampe...