Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Hotboys
Herre 3
Dame 1
Dame Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jannick Mortensen153121102,078
Jonas Kaarsgaard Rasmussen1114681,272
Ronnie Juul Hansen1414681,006
Thomas Wiberg "Prima" Gejl1513760,874
Stefan Abildskov610641,679
Nicklas Spuur Lønstrup149720,644
Kim Meng48532,000
John "John John" Jensen14314,000
Lasse Langelund144310,2912
Nikolaj Husen113120,2712
Carsten Olsen62200,334
Mathias Korsholm Mathiesen92110,224
Claes Olsen92020,220
Alex Lykholt142020,1431
Danni Martens11011,002
Dennis B. Hansen71010,142
Simon Sørensen71010,140
Rasmus Ørsted Petersen121010,080
Allan Nordlunde Hjorth10000,000
Michael Thomsen10000,000
Adams Nurdin10000,000
Lasse Bødker10000,000
Niels "Niller" Breitenbach20000,000
Casper Breitenbach20000,000
Kenneth Widén20000,000
Jesper Roland Nielsen30000,000
Peter Heitmann110000,002
God jul og godt nytår til alle omkring klubben:
Seneste nyheder
12-01Hotboys: En solrig søndag i Vestjylland  
07-12H2: Hotboys i sikker sejr! 
02-12Juleafslutning Seniorhold 
21-11Klubaften i Copenhagenfloorballcenter 
21-11H2: Referat af kampen mod Hvidovre 
19-11H1: FLOT fight gav udligning i 59:59 og sejr i OT 
17-11H2: Referat af kampen mod PI København 
06-11H2: Hotboys-referater fra kampene mod Jyderup og Næstved 
Flere nyheder...
Seneste kampe
21-01Herre 1 - Hafnia
21-01U15 - Vanløse
21-01U11 - Vanløse
20-01FFK 2 - Hotboys10 - 2
14-01Allerød - Herre 36 - 7
03-09Dame 1 - Vanløse0 - 5
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
26-01Vallensbæk - Herre 1
28-01Rungsted-Hørsholm - U11
28-01Holbæk - Hotboys
02-02U15 - Jægerspris
25-02Herre 3 - Jægerspris 2
Denne uges kampe...