Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Hotboys
Herre 3
Fælles træning
Dame 1 / Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jannick Mortensen710821,4320
Nicklas Spuur Lønstrup87430,882
Thomas Wiberg "Prima" Gejl77251,002
Stefan Abildskov55411,002
Jens Olsen65230,830
Ronnie Juul Hansen75230,716
Dennis "Hill" Hansen44311,0016
Tobias Øvlisen54130,800
Jonas Kaarsgaard Rasmussen13213,000
Daniel Hedegaard33211,002
Kim Meng53120,604
Mathias Korsholm Mathiesen53120,602
Emil Spanggaard72200,2912
Lasse Langelund72110,294
Nikolaj Husen61100,174
Kasper Skov Lund21010,500
Jesper Roland Nielsen10000,0025
Alex Lykholt10000,000
Casper Breitenbach10000,000
Niels "Niller" Breitenbach10000,000
Anders Olsen10000,004
Jimmie Mortensen20000,000
Anders Christiansen40000,000
Claes Olsen60000,000
200 kampe for Herlev FC:
Anders Nyholt
Seneste nyheder
05-11Damer: Nederlag men fremgang 
01-11Hotboys: Nederlag i tæt kamp mod FFK 
14-10Årtiets kamp - H2 vs H3 
04-10Hotboys: Sejr i søndagens sene kamp mod Hvidovre 
17-09Hotboys: Så kom sæsonen i gang 
17-09Herlev Hotboys vandt AftenCup 2018 
27-06Årets person i Herlev Floorball 
29-05Hotboys tog guld ved uofficielle 3 mands DM 
Flere nyheder...
Seneste kampe
18-11FFK 2 - Herre 3
18-11Allerød - U13
18-11PI-København - Hotboys4 - 5
18-11Hvidovre - U11
17-11Lyngby - Dame 1 / Motion12 - 6
04-11Herre 1 - Lyngby7 - 3
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
19-11Herre 1 - Helsingør
25-11Dame 1 / Motion - Lyngby
25-11U11 - Stevns
25-11U13 - HG/Næstved
25-11Herre 3 - Jyderup
02-12Jægerspris - Hotboys
Denne uges kampe...