Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jannick Mortensen14191541,360
Felix Egestad815961,880
Dennis "Hill" Hansen1115871,362
Stefan Abildskov1514860,9316
Frederik Jensen1210640,8336
Ronnie Juul Hansen1410280,712
Nicklas Spuur Lønstrup105140,506
Jens Olsen105140,502
Tobias Øvlisen134400,312
Kim Schelde124310,338
Thomas Wiberg "Prima" Gejl154310,276
Lasse Langelund54220,802
Emil Spanggaard134220,3138
Ole Håkansson73210,430
Allan Sunke31100,330
Mikkel Hansen21010,502
Mathias Korsholm Mathiesen111010,092
Kim Meng10000,000
Dennis Pedersen 30000,000
Mikkel Brandt40000,000
Claes Olsen70000,000
Anders Christiansen150000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-04Hvidovre 4 - Hotboys
05-04Skælskør Eagles - Herre 3
05-04U13 A - Benløse
01-04Helsingør 2 - Dame
29-03Herre 4 - Allerød 2
16-03Herre 1 - Helsingør
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
03-05Rødovre - U13 A
Denne uges kampe...