Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
Herre 4
Dame 1
Dame 2
U15
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Felix Egestad48622,006
Ronnie Juul Hansen57251,402
Jannick Mortensen45411,2525
Tobias Øvlisen55321,004
Lasse Langelund65230,832
Stefan Abildskov63300,504
Ole Håkansson23121,500
Jens Olsen52200,402
Mathias Korsholm Mathiesen22111,002
Dennis "Hill" Hansen52110,402
Nicklas Spuur Lønstrup62110,330
Thomas Wiberg "Prima" Gejl62020,332
Emil Spanggaard61100,1714
Frederik Jensen11011,000
Thomas Larsen61010,172
Maja Staal10000,000
Morten Nielsen10000,000
Allan Nordlunde Hjorth10000,000
Anders Christiansen20000,000
Kim Schelde40000,002
COVID-19:
Herlev Floorball Club er underlagt COVID-19-restriktioner, hvorfor det aktuelt kun er klubbens Herre 1 der træner og spiller kampe.
Seneste nyheder
18-01Restriktionerne er forlænget og det er vores vinterpause også.  
04-12Ingen træning for 2 januar. 
05-10Dame 1 trup - del 5 
15-091 minuts stilhed for Laus Jensen 
04-09Referat af generalforsamling 2020 
01-09Nyt tiltag: Familiefloorball 
17-08Dame 1 trup - del 4 
01-07Dame 1 trup - del 3 
Flere nyheder...
Seneste kampe
10-04Hvidovre 5 - Herre 4
10-04Helsingør - U15
28-03Herre 3 (Hotboys) - Allerød
21-03FFK - Dame 2
13-03Rungsted-Hørsholm 2 - Herre 2
28-02Dame 1 - Rødovre
06-12Herre 1 - Copenhagen 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
25-04U15 - Rungsted-Hørsholm
Denne uges kampe...