Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Hotboys
Herre 3
Dame 1
Dame Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jannick Mortensen214935142,3324
Thomas Wiberg "Prima" Gejl222313101,058
Jonas Kaarsgaard Rasmussen18229131,226
Ronnie Juul Hansen1414681,006
Nicklas Spuur Lønstrup19131120,684
Stefan Abildskov610641,679
Dennis "Hill" Hansen29544,502
Kim Meng48532,000
Lasse Langelund208530,4018
Nikolaj Husen167250,4418
John "John John" Jensen14314,000
Alex Lykholt194130,2143
Mathias Korsholm Mathiesen133120,2315
Claes Olsen133030,230
Carsten Olsen62200,334
Rasmus Ørsted Petersen182020,110
Rasmus Herløv Jørgensen11101,000
Niels "Niller" Breitenbach51100,202
Danni Martens11011,002
Thomas "Stump" Petersen21010,500
Casper Breitenbach61010,170
Simon Sørensen71010,140
Dennis B. Hansen71010,142
Tobias Øhrgaard Laursen10000,000
Jonny Petersen10000,000
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson10000,002
Lasse Bødker10000,000
Adams Nurdin10000,000
Allan Nordlunde Hjorth10000,000
Michael Thomsen10000,000
Patrick Nielsen20000,000
Kenneth Widén30000,000
Jesper Roland Nielsen30000,000
Peter Heitmann140000,002
100 kampe for Herlev FC:
Casper Breitenbach
Seneste nyheder
23-04Frederikshavn Blackhawks tog DM-Guld for både herrer og damer 
16-04Generalforsamling 
26-03H2: Hvem var tilstede, da Neubert scorede to kasser!? 
12-03Stor succes for Herlev ungdom til årets Landsstævne 
09-02Hotboys: Knebent nederlag til topholdet 
31-01Hotboys: Flot resultat dagen derpå i Holbæk 
23-01Senior fællestræning onsdage! 
22-01Hotboys: En hård kamp i Bellahøj hallen 
Flere nyheder...
Seneste kampe
22-04U15 - Jægerspris5 - 0
09-04Herre 3 - Uvelse 27 - 5
25-03Greve - Hotboys1 - 11
17-03Helsingør - U11 3 - 4
12-03Herre 1 - Vanløse2 - 15
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
29-04Jægerspris - U11
29-04Jægerspris - U15
Denne uges kampe...