Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Stefan Abildskov913761,448
Jannick Mortensen811831,380
Dennis "Hill" Hansen510552,000
Felix Egestad58441,600
Ronnie Juul Hansen97160,780
Frederik Jensen84220,5022
Nicklas Spuur Lønstrup53120,602
Emil Spanggaard73120,436
Kim Schelde82200,256
Thomas Wiberg "Prima" Gejl92200,224
Jens Olsen82110,252
Lasse Langelund21100,500
Allan Sunke31100,330
Tobias Øvlisen71100,140
Ole Håkansson41010,250
Kim Meng10000,000
Dennis Pedersen 30000,000
Mikkel Brandt40000,000
Claes Olsen50000,000
Mathias Korsholm Mathiesen60000,002
Anders Christiansen90000,000
Til alle i og omkring
Herlev Floorball Club :
GLÆDELIG JUL
OG GODT NYTÅR
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 2 
Flere nyheder...
Seneste kampe
13-01Herre 1 - Helsingør3 - 6
05-01Jyderup - Hotboys5 - 6
05-01Allerød - Herre 36 - 8
05-01Copenhagen 2 - Dame
04-01Helsingør 2 - Herre 42 - 5
15-12Hvidovre - U13 A8 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
19-01Dame - Helsingør
19-01Herre 4 - Lyngby
19-01CBS Sport - Herre 1
20-01Hotboys - Herre 3
20-01Hotboys - Herre 3
25-01U13 A - Helsingør
Denne uges kampe...