Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
Herre 4
Dame 1
Dame 2
U15
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Allan Nordlunde Hjorth10000,000
Anders Christiansen20000,000
Dennis "Hill" Hansen52110,402
Emil Spanggaard61100,1714
Felix Egestad48622,006
Frederik Jensen11011,000
Jannick Mortensen45411,2525
Jens Olsen52200,402
Kim Schelde40000,002
Lasse Langelund65230,832
Maja Staal10000,000
Mathias Korsholm Mathiesen22111,002
Morten Nielsen10000,000
Nicklas Spuur Lønstrup62110,330
Ole Håkansson23121,500
Ronnie Juul Hansen57251,402
Stefan Abildskov63300,504
Thomas Larsen61010,172
Thomas Wiberg "Prima" Gejl62020,332
Tobias Øvlisen55321,004
Ingen træning før 7 februar:
Herlev Kommune har lukket for idrætsanlæg fremtil 7 februar.
Seneste nyheder
18-01Restriktionerne er forlænget og det er vores vinterpause også.  
04-12Ingen træning for 2 januar. 
05-10Dame 1 trup - del 5 
15-091 minuts stilhed for Laus Jensen 
04-09Referat af generalforsamling 2020 
01-09Nyt tiltag: Familiefloorball 
17-08Dame 1 trup - del 4 
01-07Dame 1 trup - del 3 
Flere nyheder...
Seneste kampe
24-02PI-København - Herre 3 (Hotboys)
14-02Herre 2 - Benløse 3
14-02Dame 1 - Hafnia
07-02Herre 4 - FFK 3
07-02U15 - Hvidovre
24-01Dame 2 - Jyderup
06-12Herre 1 - Copenhagen 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
28-02Sydsjællands FC - Dame 2
28-02Dame 1 - Rødovre
28-02Herre 4 - Greve 2
07-03Jægerspris - Herre 2
07-03Greve - Herre 3 (Hotboys)
13-03U15 - Benløse
Denne uges kampe...