Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jonas Sander103617193,600
Marius Haslund Hansen9272073,002
Danny Lyø Petersen10211382,104
Marc Schlæger713671,866
Jonny Petersen811651,384
Rasmus Herløv Jørgensen1010461,000
Ronni Andersen87340,882
John Madsen107340,7012
Jesper Madsen 86420,752
Anders Enevold Grønlund64400,670
Magnus Hjorth Jørgensen64220,670
Nicklas Spuur Lønstrup13123,000
André Lyhne Nørager73120,434
Nicklas Svenson72200,292
Michael Frostholm42110,500
Wincentz Heim42020,502
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Rasmus Ørsted Petersen41010,250
Alex Roland61010,172
Lasse Langelund10000,002
Anders Christiansen10000,000
Morten Foverskov10000,000
Simon H.W 10000,000
Arthur Rosenzweig10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Jacob Fjeldsted10000,000
Lars Ørsted Petersen70000,000
Patrick Nielsen90000,000
Til alle i og omkring
Herlev Floorball Club :
GLÆDELIG JUL
OG GODT NYTÅR
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 2 
Flere nyheder...
Seneste kampe
13-01Herre 1 - Helsingør3 - 6
05-01Jyderup - Hotboys5 - 6
05-01Allerød - Herre 36 - 8
05-01Copenhagen 2 - Dame
04-01Helsingør 2 - Herre 42 - 5
15-12Hvidovre - U13 A8 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
19-01Dame - Helsingør
19-01Herre 4 - Lyngby
19-01CBS Sport - Herre 1
20-01Hotboys - Herre 3
20-01Hotboys - Herre 3
25-01U13 A - Helsingør
Denne uges kampe...