Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Herre 3 (Hotboys)
Herre 4
Dame 1
Dame (Motion)
U15
U13
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Mathias Lønstrup 26423,000
Marius Haslund Hansen45411,254
Jesper Madsen 24312,000
Nicklas Spuur Lønstrup34311,330
Sean Matthews24132,005
Danny Lyø Petersen33211,000
Tobias Øvlisen12112,002
Pierre Lyhne Nørager32020,670
Alex Roland31100,330
Rasmus Ørsted Petersen31100,330
John Madsen41010,258
Jonny Petersen41010,250
Nichlas Svenson10000,000
Mikkel Kjær Rønnow10000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Magnus Hjorth Jørgensen20000,000
Lars Ørsted Petersen30000,000
Alex Lykholt40000,0027
Jakob Ølholm40000,002
Patrick Nielsen40000,000
Generalforsamling:
30 August kl 18:00
Seneste nyheder
22-10Referat af Generalforsamling - Del 2 
22-10Referat af Generalforsamling - Del 1 
09-08Indkaldelse til generalforsamling 
18-01Restriktionerne er forlænget og det er vores vinterpause også.  
04-12Ingen træning for 2 januar. 
05-10Dame 1 trup - del 5 
15-091 minuts stilhed for Laus Jensen 
04-09Referat af generalforsamling 2020 
Flere nyheder...
Seneste kampe
10-10Greve - Dame 12 - 3
10-10Herre 2 - Stevns5 - 3
09-10Lyngby - Herre 3 (Hotboys)6 - 4
04-10Herre 1 - Hafnia3 - 12
25-09Benløse - U135 - 0
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
31-10U13 - Allerød
31-10Herre 3 (Hotboys) - PI-København
31-10Herre 1 - FFK
31-10Dame 1 - FFK/Vanløse
07-11Jægerspris - Herre 2
Denne uges kampe...