Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Fælles træning
Dame 1 / Motion
U15
U13
U11
U9
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Danny Lyø Petersen163015151,8814
Jonny Petersen15251871,676
Marius Haslund Hansen13211561,620
Nicklas Spuur Lønstrup12151051,254
Nicklas Svenson14121020,862
Niels "Niller" Breitenbach1712480,7110
John Madsen189360,5024
Rasmus Herløv Jørgensen78351,140
Magnus Hjorth Jørgensen148260,576
Basse Steenberg66331,000
Alex Roland146330,430
Anders Enevold Grønlund145500,368
Ronni Andersen64220,670
Morten Foverskov73210,430
Tobias Øhrgaard Laursen53120,602
Mikkel Kjær Rønnow103120,300
Michael Frostholm72020,290
Rasmus Ørsted Petersen112020,186
Bjarne Mikladal51100,200
André Lyhne Nørager51010,204
Lars Ørsted Petersen161010,060
Patrick Nielsen171010,060
Jens Vest-Jensen10000,000
Jens Olsen10000,002
Arthur Rosenzweig20000,000
Anders Christiansen30000,002
Philip Heyde40000,000
Thomas Højmark dahl40000,002
250 points / 250 kampe:
Christian Nyholt
Seneste nyheder
19-04Indkaldelse til generalforsamling 
02-04Damer: Knebent nederlag 
28-03Damer: Nat kampen i Helsingør 
25-03Hotboys slutter sæsonen godt af 
23-03Damer: 1 vundet, 1 tabt og 1 uafgjort periode 
23-03Hotboys: Tæt fight mod politiet 
13-03Hotboys: Nederlag til topholdet  
12-03Damer: Flækket øjenbryn og masser af mål 
Flere nyheder...
Seneste kampe
01-04Dame 1 / Motion - FFK 23 - 4
31-03Herre 3 - FFK 211 - 3
31-03U11 - Benløse2 - 2
24-03GrevLe - U13 7 - 8
23-03Hotboys - Holbæk7 - 6
15-03Herre 1 - CBS Sport4 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
27-04Benløse - U11
04-05Hafnia - U13
Denne uges kampe...