Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Jonas Sander134623233,542
Marius Haslund Hansen14362792,572
Danny Lyø Petersen153317162,2016
Marc Schlæger102111102,108
Jonny Petersen13191271,468
Rasmus Herløv Jørgensen1514770,930
Jesper Madsen 1312660,922
Ronni Andersen129450,752
John Madsen149360,6414
Anders Enevold Grønlund104400,400
Magnus Hjorth Jørgensen94220,444
Michael Frostholm73210,430
Nicklas Svenson103210,306
Nicklas Spuur Lønstrup13123,000
André Lyhne Nørager113120,276
Lars Ørsted Petersen123120,250
Mikkel Kjær Rønnow52020,404
Wincentz Heim62020,332
Rasmus Ørsted Petersen72020,294
Alex Roland102020,202
Lasse Langelund10000,002
Anders Christiansen10000,000
Simon H.W 10000,000
Arthur Rosenzweig10000,000
Morten Foverskov10000,000
Jens Vest-Jensen10000,000
Jakob Ølholm10000,000
Jacob Fjeldsted20000,000
Anders Simonsen30000,000
Nicklas Nielsen30000,000
Patrick Nielsen140000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-04Hvidovre 4 - Hotboys
05-04Skælskør Eagles - Herre 3
05-04U13 A - Benløse
01-04Helsingør 2 - Dame
29-03Herre 4 - Allerød 2
16-03Herre 1 - Helsingør
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
03-05Rødovre - U13 A
Denne uges kampe...