Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Simon Bay Munkholm512932,400
Oskar Schjerlund47521,752
Tobias Philmann45231,250
Mads Terp54220,800
Johan Emil Algren43300,750
Tobias Rønnow53030,600
Mads Hjelmsø12202,000
Markus Mortensen22201,000
Rasmus Pedersen52110,400
Gabriel Kjærsgaard22021,000
Simon Vindt11101,000
Victor Madsen11101,002
Victor Popov21010,500
Nicklas Meng21010,500
Lasse Joenson51010,200
Marius Oxfeldt10000,000
Lukas Magnussen20000,000
Noah Gundersen 20000,000
Magnus Juul thorsen40000,000
Villads Nielsen50000,000
Tillykke med det runde antal kampe:
Mads Herskind - 200 kampe
Kristian Snerle - 200 kampe
Nicklas Lønstrup - 200 kampe
Claes Olsen - 150 kampe
Emil Rostock - 100 kampe
Seneste nyheder
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 2 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
08-12Herre 4 - Hafnia 316 - 2
08-12Herre 3 - Holbæk5 - 2
08-12Hotboys - Skælskør Eagles3 - 11
08-12Herre 1 - Hafnia3 - 9
08-12U13 A - Copenhagen8 - 3
29-11Helsingør 2 - Dame6 - 1
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe