Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Simon Bay Munkholm9171251,890
Oskar Schjerlund812841,502
Johan Emil Algren88711,000
Mads Terp97520,780
Tobias Philmann66331,000
Tobias Rønnow96060,672
Markus Mortensen22201,000
Mads Hjelmsø32200,670
Noah Gundersen 62110,330
Rasmus Pedersen72110,290
Lasse Joenson82110,250
Gabriel Kjærsgaard22021,000
Victor Madsen11101,002
Simon Vindt51100,204
Victor Popov51010,200
Nicklas Meng51010,200
Marius Oxfeldt10000,000
Lukas Magnussen20000,000
Sander Linnet30000,002
Magnus Juul thorsen60000,000
Villads Nielsen80000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
24-02Benløse - U13 A2 - 7
23-02PI-København - Herre 37 - 5
22-02FFK 2 - Dame5 - 0
21-02Ølsted if - Herre 40 - 14
20-02Helsingør - Herre 14 - 5
02-02Hotboys - PI-København4 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
01-03Dame - Copenhagen 2
01-03Copenhagen - U13 A
01-03Hotboys - Holbæk
01-03Herre 3 - Greve
01-03Herre 4 - Jægerspris 2
01-03Herre 1 - CBS Sport
Denne uges kampe...