Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Simon Bay Munkholm10211562,100
Oskar Schjerlund9151051,672
Johan Emil Algren98710,890
Mads Terp108620,800
Tobias Philmann77341,000
Tobias Rønnow106060,602
Rasmus Pedersen83120,380
Lasse Joenson93120,330
Markus Mortensen22201,000
Mads Hjelmsø32200,670
Noah Gundersen 62110,330
Victor Popov62110,330
Gabriel Kjærsgaard32020,670
Victor Madsen11101,002
Simon Vindt61100,174
Sander Linnet41010,252
Nicklas Meng61010,170
Marius Oxfeldt10000,000
Lukas Magnussen20000,000
Magnus Juul thorsen70000,000
Villads Nielsen90000,000
VI GLÆDER OS:
TIL VI SES IGEN!
Seneste nyheder
12-05Mindeord om Laus Jensen 
11-05Dame 1 trup - del 1 
10-05Dame 1 trænerteam 20/21 
05-05Huskatten FC ... Historien om Herlev FC's logo 
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
Flere nyheder...
Seneste kampe
10-05U13 A - Rungsted-Hørsholm
05-04Hvidovre 4 - Hotboys
05-04Skælskør Eagles - Herre 3
01-04Helsingør 2 - Dame
29-03Herre 4 - Allerød 2
16-03Herre 1 - Helsingør
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe