Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Herre 3
Herre 4
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Christian "Militær" Nyholt10187111,804
Laus Jensen712841,710
John "John John" Jensen611921,830
Thomas Elsing1011741,100
Theis Scott Hansson88621,006
Mads Herskind87430,880
Kim Neubert106330,602
Kristian Snerle95230,568
Anders "Kaptajn" Nyholt93030,330
Nikolaj Borg122020,172
Kenneth Coretto21100,500
Peter Holm101100,100
Kenneth Widén111100,094
Lars Rørby Johansen81010,132
Rasmus "Tordenstav" Nielsen111010,090
Allan Nordlunde Hjorth121010,080
Ronni Jensen10000,000
Daniel Lilja20000,0012
Dan "Fersken" Waldorff60000,002
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
09-02Herre 1 - CBS Sport7 - 9
08-02Vanløse 3 - Herre 45 - 6
08-02Stevns - U13 A13 - 2
02-02Dame - FFK 20 - 5
02-02Herre 3 - FFK 28 - 2
02-02Hotboys - PI-København4 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
20-02Helsingør - Herre 1
21-02Ølsted if - Herre 4
22-02FFK 2 - Dame
23-02PI-København - Herre 3
24-02Benløse - U13 A
01-03Hotboys - Holbæk
Denne uges kampe...