Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
Herre 4
Dame 1
Dame (Motion)
U15
U13
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Axel Warming40000,000
Allan Nordlunde Hjorth30000,000
Niels "Niller" Breitenbach30000,002
Thomas Larsen30000,000
Rikke Hindborg20000,000
Frederik Larsen20000,002
Mikkel Vick Nielsen20000,000
Carina Selmer Nyholt20000,002
Thomas Wiberg "Prima" Gejl20000,002
Anders Christiansen20000,0012
Mathias Korsholm Mathiesen20000,002
Rasmus "Tordenstav" Nielsen20000,000
Lisbeth Riis20000,006
Katrine Sahlertz20000,000
Mia Levy Godtkjær20000,004
Ninia Brodersen-Almind20000,000
Anja Kirkegaard20000,000
Helene Christensen10000,000
Ragner "Maes" Hansen10000,000
Michael "Don H" Høxbroe10000,000
Lucie Vanova10000,004
Ole Håkansson31010,330
Mette-Marie Fanø11011,000
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson31100,332
Jannick Mortensen21100,500
Lars Rørby Johansen21100,500
Mikka Vicit11101,000
Anders "Kaptajn" Nyholt22021,000
Nikolaj Husen22021,002
Tobias Øvlisen32110,672
Kenneth Widén22111,000
Kristian Snerle22201,002
Peter Holm23121,500
Mette "Bidder" Bidstrup23121,500
Marius Haslund Hansen33211,000
John "John John" Jensen13213,000
Tine Nygaard Vinther23301,500
Sean Matthews54310,806
Mathias Lønstrup59721,806
Nicklas Spuur Lønstrup510552,000
God pokalkamp til Herre 1:
03.10.22 kl. 20.00
Seneste nyheder
21-09Hotboys: Sikker sejr i Greve 
19-09Opstart Familiefloorball 25.09.22 
15-09Nederlag til damerne i første krydskamp 
11-09Damerne videre i pokalen 
23-08Betaling af kontingent 
11-08Kampe for sæson 2022/2023 lagt op - Opdateret 05.09.22 
05-07Årets dommerpar 2021/2022 er fra Herlev 
05-07Trænerteamet for Herre 2 - Sæson 2022/2023 
Flere nyheder...
Seneste kampe
03-10Herre 1 - Benløse0 - 23
24-09Rødovre 3 - Herre 3 (Hotboys)6 - 6
23-09Rungsted-Hørsholm 2 - Herre 2
14-09Jægerspris - Dame 19 - 0
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
08-10Vanløse - U11
09-10Rødovre 3 - Herre 3 (Hotboys)
09-10U13 - Greve
09-10Allerød - Herre 1
09-10Benløse 2 - Herre 2
30-10Greve - Dame 1
Denne uges kampe...