Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
Herre 4
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Dame 1
Dame 2
U15
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Kim Meng311653,670
Tobias Øvlisen310643,332
Nicklas Spuur Lønstrup39363,000
Simon Bay Munkholm16516,000
Ole Håkansson24312,000
Jens Olsen24222,000
Emil Rostock Mathiasson13213,000
Allan Nordlunde Hjorth32110,670
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson32110,670
Niels "Niller" Breitenbach21100,502
Sean Matthews31010,332
Lars Rørby Johansen10000,000
Michael "Don H" Høxbroe10000,002
Rasmus "Tordenstav" Nielsen10000,000
André Lyhne Nørager10000,000
Maja Staal20000,000
Ingen træning før 7 februar:
Herlev Kommune har lukket for idrætsanlæg fremtil 7 februar.
Seneste nyheder
18-01Restriktionerne er forlænget og det er vores vinterpause også.  
04-12Ingen træning for 2 januar. 
05-10Dame 1 trup - del 5 
15-091 minuts stilhed for Laus Jensen 
04-09Referat af generalforsamling 2020 
01-09Nyt tiltag: Familiefloorball 
17-08Dame 1 trup - del 4 
01-07Dame 1 trup - del 3 
Flere nyheder...
Seneste kampe
28-02Herre 4 - Greve 2
28-02Dame 1 - Rødovre
28-02Sydsjællands FC - Dame 2
24-02PI-København - Herre 3 (Hotboys)
14-02Herre 2 - Benløse 3
07-02U15 - Hvidovre
06-12Herre 1 - Copenhagen 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
07-03Herre 4 - Rødovre 3
07-03Jægerspris - Herre 2
07-03Dame 2 - Lyngby
07-03Greve - Herre 3 (Hotboys)
13-03U15 - Benløse
Denne uges kampe...