Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Tobias Øvlisen8181442,2514
Niels "Niller" Breitenbach9166101,780
Kim Meng411832,754
Nicklas Spuur Lønstrup710551,4310
Lasse Langelund77521,002
Basse Steenberg57431,400
Jakob Ølholm96240,678
Anders Christiansen96150,674
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson75320,710
Allan Nordlunde Hjorth75320,712
Martin Madsen84220,502
Noah Thompson63300,502
Bo Andersen53120,608
Morten Nielsen52110,4019
Emil Rostock Mathiasson52110,400
Sean Matthews72020,290
Jens Olsen31100,334
Rasmus "Tordenstav" Nielsen10000,000
Claes Olsen20000,000
Til alle i og omkring
Herlev Floorball Club :
GLÆDELIG JUL
OG GODT NYTÅR
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 2 
Flere nyheder...
Seneste kampe
13-01Herre 1 - Helsingør3 - 6
05-01Jyderup - Hotboys5 - 6
05-01Allerød - Herre 36 - 8
05-01Copenhagen 2 - Dame
04-01Helsingør 2 - Herre 42 - 5
15-12Hvidovre - U13 A8 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
19-01Dame - Helsingør
19-01Herre 4 - Lyngby
19-01CBS Sport - Herre 1
20-01Hotboys - Herre 3
20-01Hotboys - Herre 3
25-01U13 A - Helsingør
Denne uges kampe...