Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Tobias Øvlisen12281992,3314
Niels "Niller" Breitenbach13177101,312
Nicklas Spuur Lønstrup1113851,1812
Kim Meng511832,204
Jakob Ølholm1110460,9112
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson98530,890
Allan Nordlunde Hjorth108350,802
Lasse Langelund77521,002
Basse Steenberg67431,170
Anders Christiansen137160,544
Emil Rostock Mathiasson85410,630
Martin Madsen125320,422
Bo Andersen74130,5713
Noah Thompson73300,432
Jens Olsen53210,604
Sean Matthews103030,302
Morten Nielsen52110,4019
André Lyhne Nørager11101,000
Jesper Madsen 21010,500
John Madsen10000,002
Rasmus "Tordenstav" Nielsen10000,000
Kristian Snerle10000,002
Claes Olsen30000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
09-02Herre 1 - CBS Sport7 - 9
08-02Vanløse 3 - Herre 45 - 6
08-02Stevns - U13 A13 - 2
02-02Dame - FFK 20 - 5
02-02Herre 3 - FFK 28 - 2
02-02Hotboys - PI-København4 - 7
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
20-02Helsingør - Herre 1
21-02Ølsted if - Herre 4
22-02FFK 2 - Dame
23-02PI-København - Herre 3
24-02Benløse - U13 A
01-03Hotboys - Holbæk
Denne uges kampe...