Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Hotboys
Herre 3
Herre 4
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Dame
U13 A
U13 flex
U9+U11
U5+U7

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Tobias Øvlisen153423112,2714
Nicklas Spuur Lønstrup14201371,4312
Niels "Niller" Breitenbach16197121,192
Kim Meng7181352,574
Jakob Ølholm1414861,0012
Allan Nordlunde Hjorth1211560,922
Liam Nathaniel Øhrgaard Thompson108530,800
Lasse Langelund77521,002
Basse Steenberg77431,000
Anders Christiansen167160,444
Noah Thompson96420,674
Jens Olsen66331,006
Martin Madsen146330,432
Sean Matthews136240,466
Emil Rostock Mathiasson105410,500
Bo Andersen84130,5018
Morten Nielsen63210,5019
André Lyhne Nørager11101,000
Jesper Madsen 41010,250
Ole Håkansson10000,000
John Madsen10000,002
Kristian Snerle10000,002
Rasmus "Tordenstav" Nielsen20000,000
Claes Olsen30000,000
200 KAMPE:
Rasmus “Torden” Nielsen
Seneste nyheder
11-01Hotboys: Sejr i Jyderup! 
25-11Hotboys: Sejr over Greve! 
05-11Hotboys: Sejr over Hvidovre 
16-10Hotboys: Afbudsramt hold i Bellahøj 
09-10Damerne vandt i Jyderup 
24-09Hotboys: Godt fra start 
12-08SÆSON START! 
01-07Referat af generalforsamlingen - del 1 
Flere nyheder...
Seneste kampe
29-03Herre 3 - Hvidovre 4
29-03Herre 4 - Allerød 2
29-03U13 A - Vanløse/Frederiksberg
28-03Hotboys - FFK 2
21-03FFK 2 - Dame
16-03Herre 1 - Helsingør
06-10U13 flex - Allerød7 - 2
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
01-04Helsingør 2 - Dame
05-04U13 A - Benløse
05-04Skælskør Eagles - Herre 3
05-04Hvidovre 4 - Hotboys
Denne uges kampe...